concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

LUXUSNÍ KUPÉ LC 500h S HYBRIDNÍM POHONEM

SVĚTOVÁ PREMIÉRA LUXUSNÍHO KUPÉ LC 500h S HYBRIDNÍM POHONEM. PŘEDSTAVENÍ NOVÉ GENERACE VÍCESTUPŇOVÉHO HYBRIDNÍHO POHONU LEXUS

Opět jsme významně pokročili směrem do budoucnosti. Na ženevském autosalonu 2016 se automobilka Lexus opět chystá překvapit celý svět odhalením hybridního provedení svého zbrusu nového luxusního kupé LC. Za fascinujícím elegantním vzhledem stojí technika probouzející nadšení. LC 500h je vybaveno naší novou generací hybridního ústrojí v podobě vícestupňového hybridního pohonu Lexus, schopného zprostředkovat atraktivní jízdní schopnosti při pozoruhodně nízké spotřebě paliva.

Model LC mohli zájemci poprvé spatřit na mezinárodním autosalonu NAIAS 2016 v Detroitu. Díky svému atraktivnímu ztvárnění, úžasným výkonům a dokonalému řemeslnému zpracování se okamžitě stává jednou z našich vlajkových lodí.

Na ženevském autosalonu 2016 budeme prezentovat i podmanivý LF-FC koncept Nový vizionářský model dává jedinečnou představu o designovém a technologickém směřování našich budoucích vozů. Koncept LF-FC, poprvé odhalený v roce 2015 na autosalonu v Tokiu, je poháněn pokrokovým výkonným systémem s palivovými články.

Rovněž se chlubí propracovaným systémem bezdotykového rozhraní HMI (Human Machine Interface) a technologiemi na podporu autonomního řízení. Můžeme jej bez přehánění označit za průkopníka automobilů budoucnosti.

KONFERENCE LEXUS

TISKOVÁ KONFERENCE AUTOMOBILKY LEXUS SE USKUTEČNÍ 1.
března v 11:30 na stánku Lexus (č. 4211) v hale č. 4 střediska Palexpo.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.