concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

NOVINKY A UDÁLOSTI

ZPĚT NA ČLÁNEK

LEXUS ZÍSKÁVÁ OCENĚNÍ “BEST ENTERTAINING” NA MILÁNSKÉM TÝDNU DESIGNU 2015

Milan design week

AUTOMOBILKA LEXUS ZÍSKALA OCENĚNÍ "BEST ENTERTAINING" V RÁMCI DESIGNOVÉ SOUTĚŽE MILANO DESIGN AWARD.

Automobilka Lexus za svoji expozici "Lexus – A Journey of the Senses" získala ocenění "Best Entertaining" v rámci soutěže Milano Design Award pořádané během milánského týdne designu, jenž je celosvětově největší akcí svého druhu. Lexus je vůbec první automobilkou, která toto ocenění získala.

Ocenění Milano Design Award, udělované již 5. rokem kulturním sdružením Elita, je jediným oficiálním oceněním pro nejlepší expozice v rámci milánského týdne designu. Ocenění Milano Design Award hodnotí celkově nejlepší expozice i jednotlivé vítěze v pěti kategoriích (Entertaining - zábava, Tech, Sound - zvuk, Impact - dopady, E-commerce). Vítězové se volí ze všech vystavovatelů účastnících se milánského týdne designu v různých městských částech.

Samotnou expozici navrhli dva mezinárodně uznávaní mistři svého oboru: bytový návrhář Philippe Nigro a šéfkuchař Hajime Yoneda, jenž jízdu smyslů doplnil o chuťovou složku. Plodem této spolupráce dvou zcela odlišně zaměřených odborníků je vskutku jedinečný zážitek, jenž v mnoha návštěvnících zanechal hluboký dojem.

Dvě minuty dlouhá interaktivně pojatá virtuální procházka expozicí je nyní k dispozici na globálních stránkách Lexus na této adrese: http://www.lexus-int.com/lexus-design/virtual-journey/.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.