1. New cars
 2. Absolutní spolehlivost
LEXUS

ABSOLUTNÍ SPOLEHLIVOST

JIŽ ZA 849 000 KČ VČ. DPH NEBO 10 999 KČ/MĚSÍC BEZ DPH

Maximální kvalita. Touha po dokonalosti. Respekt k řemeslu. To jsou hodnoty, které tvoří DNA značky Lexus. A právě díky nim obsazuje značka Lexus přední příčky v prestižních anketách spolehlivosti, což potvrzuje letošní vítězství v soutěži Auto Trader New Car Awards 2023.

Věříme, že právě prvotřídní spolehlivost je klíčovou hodnotou nejen v oblasti výroby vozů, ale také při každodenním podnikání. Proto jsme si pro vás připravili jedinečnou nabídku Business Edition, se kterou získáte mimořádné zvýhodnění až 381 000 Kč. Bohatou výbavu Business Edition můžete zvolit pro modely Lexus UX 250h, NX 450h+ nebo ES 300h. Každý model je unikátní, nicméně všechny spojuje absolutní spolehlivost, maximální bezpečnost a nejmodernější hybridní pohony. Všechny tři modely jsou dostupné skladem, a zároveň můžete využít flexibilní nabídku financovaní skrze operativní leasing KINTO One již za 10 999 Kč/měsíčně bez DPH nebo akční úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %. Neváhejte a kontaktujte vašeho prodejce.

 • LEXUS UX 250h
  BUSINESS EDITION

  již za 849 000 KČ vč. DPH*
  Nebo za 10 999 Kč/měsíc BEZ DPH*
   

  ⦿ Full-hybrid s výkonem 184 k

  ⦿ Standardní cena 1 155 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění až 336 000 Kč

  ⦿ Lexus Safety System +2.5

  ⦿ 18“ litá kola

  ⦿ 8“ multimediální dotykový displej

  ⦿ Akční financování KINTO One nebo úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %**

   

 • LEXUS NX 450h+
  BUSINESS EDITION

  již za 1 499 000 KČ vč. DPH*
  Nebo za 10 999 Kč/měsíc BEZ DPH*
   

  ⦿ Plug-in hybrid s výkonem 309 k

  ⦿ Standardní cena 1 880 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění až 381 000 Kč

  ⦿ Lexus Safety System +3

  ⦿ 18“ litá kola

  ⦿ 9,8“ multimediální dotykový displej

  ⦿ Wallbox zdarma

  ⦿ Akční financování KINTO One nebo úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %**

 • LEXUS ES 300h
  BUSINESS EDITION

  již za 1 199 000 KČ vč. DPH*
  Nebo za 10 999 Kč/měsíc BEZ DPH*
   

  ⦿ Full-hybrid s výkonem 218 k

  ⦿ Standardní cena 1 533 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění až 334 000 Kč

  ⦿ Lexus Safety System +2.5

  ⦿ 18“ litá kola

  ⦿ 12,3“ multimediální dotykový displej

  ⦿ Akční financování KINTO One nebo úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %**

   

ABSOLUTNÍ SPOLEHLIVOST

DOKONALÝ BUSINESS PARTNER
Lexus přináší nejen eleganci, ale také nejvyšší míru spolehlivosti a stává se ideálním partnerem pro podnikání nejen díky svým spolehlivým vozidlům, ale také díky široké škále modelů, které pokrývají různé potřeby a preference. Bez ohledu na to, zda hledáte elegantní sedan pro firemní schůzky nebo prostorný SUV pro pracovní cesty. Zároveň jdeme vstříc moderním trendům a inovacím, což se odráží v našich nejmodernějších bezpečnostních systémech. Lexus je tedy více než jen automobilovou značkou – je to váš spolehlivý partner na cestě k úspěchu ve světě podnikání.
ROZDÍLY FULL-HYBRIDU & PLUG-IN HYBRIDU
Full-hybridní vozidla mají menší baterii, kterou autonomně dobíjí zejména během jízdy rekuperací. To umožňuje krátké úseky jízdy na elektřinu, zejména při rozjezdech, ale většinu času se spoléhají na spalovací motor. Naopak, plug-in hybridní vozy mají větší baterii, kterou lze dobít externím připojením do zásuvky. To umožňuje delší úseky jízdy pouze na elektřinu, což je ideální pro krátké dojíždění. Navíc vozy Lexus se po vybití baterie se stále mohou spoléhat na full-hybridní pohon, což poskytne i nadále úspornou a pohodlnou jízdu.
MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST
Absolutní bezpečnost je u všech modelů potvrzena nejvyšším hodnocením v podobě 5 hvězd v prestižním bezpečnostním ratingu Euro NCAP. Všechny zmíněné modely přichází s nejmodernějším bezpečnostním systémem Lexus Safety System+. Díky neustálému online připojení jsou vždy zajištěny nejaktuálnější verze bezpečnostních systémů a to bez nutnosti návštěvy servisu. Bezpečnostní paket všech modelů obsahuje:


 • Přednárazový bezpečnostní systém – PCS
 • Dynamický adaptivní tempomat – DRCC
 • Systém varování při opuštění jízdního pruhu – LDA
 • Asistent semi-autonomní jízdy – LTA
 • Automatické ovládání dálkových světel – AHB
 • Systém rozpoznávání dopravních značek – RSA
MULTIMÉDIA A KONEKTIVITA
Ve všech vozech najdete nejnovější multimediální systém MM21, který je oproti svému předchůdci rychlejší, intuitivnější a s vylepšenými funkcemi. K dispozici je 8“ dotykový displej pro model UX, 9,8“ pro NX a 12,3“ pro ES. Všechny modely disponují cloudovou navigací Lexus a možností propojení s aplikací Lexus Link, která nabízí vzdálené ovládání funkcí jako:

 • Tipy pro hybridní jízdu: sleduje vaše cesty, styl jízdy a je možné rozlišit soukromou a služební cestu
 • Funkce „Najít vůz“
 • Vzdálená klimatizace vozu
 • Vzdálené ovládání zámků
 • Monitoring údržby a servisu
Lexus Safety
Multimedia dispaly

AKČNÍ FINANCOVÁNÍ


K dispozici je operativní leasing KINTO ONE, což je full service operativní leasing, který obsahuje všechny zásadní služby spojené s provozem a užíváním vozidla. V měsíčních splátkách jsou tak zahrnuty náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky. Pro klienty preferující úvěrové financování je k dispozici úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %, při akontaci 10 – 80 %, po dobu 24 až 72 měsíců.

table-kinto

* Cena již zahrnuje metalický lak.

* Cena již zahrnuje náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.
Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené v roce 2022. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15500.

**Úvěr Lexus Kredit je pro podnikatele neplátce DPH, se splatností 72 měsíců, akontací 80%, vč. zákonných poplatků a daní. Součástí uvedených měsíčních splátek je pojištění Lexus Maxi + vč. GAP se spoluúčastí 10 000 Kč. Splátka je uvedena s DPH. Finanční produkty nabízeny společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle 1732zák. č. 89/2012Sb., občanského zákoníku. Všechny uvedené cenové údaje jsou pouze orientační a platí od 31.12.2023 do uvedení nového ceníku. Konkrétní nabídku vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus