1. New Cars
LEXUS BUSINESS EDITION

ŠPIČKOVÁ KVALITA A KOMFORT

NYNÍ ZA 849 000 KČ VČ. DPH

Vozy Business Edition se vyznačují bohatou výbavou, moderní hybridní technologií a maximální bezpečností. Pro limitovaný počet 50 vozů je navíc k dispozici unikátní finanční flexibilita, v rámci které můžete využít akčního zvýhodnění či atraktivních splátek operativního leasingu KINTO.

KOMFORT

Komfort vám zajistí nejmodernější samonabíjecí hybridní pohon v podobně kultivovaného a dynamického jízdního projevu. Pohodlné rozhodování pak usnadní akční zvýhodnění336 000 Kč, či atraktivní měsíční splátky v podobě operativního leasingu KINTO nyní již za 11.999 Kč / měsíčně. Neváhejte, nabídka platí pouze na 50 vozů.

BEZPEČNOST

Nejmodernější bezpečnostní prvky jsou samozřejmou součástí standardní výbavy všech modelů Lexus. Výsledkem kombinace maximálně kvalitních materiálů a špičkových jízdních asistentů je pak nejvyšší hodnocení v podobě 5 hvězd udělených prestižním bezpečnostním ratingem Euro NCAP. Modely Business Edition disponují kompletním bezpečnostním balíčkem Lexus Safety System+ ,který nabízí – dynamický adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém nebo systém semi-autonomní jízdy a mnoho dalšího.

 

 

 

HYBRID

V neposlední řadě získáte s modely Business Edition benefit nejmodernějšího hybridního pohonu, který nabízí dynamické jízdní vlastnosti, špičkovou spolehlivost a ekonomický provoz. Bonusem je pak samonabíjecí technologie, díky které se vůz automaticky dobíjí a není tak zapotřebí žádných externích kabelů či zásuvek.

*Cena již zahrnuje metalický lak.
*Cena již zahrnuje náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.

Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 24 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 50 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené v roce 2022. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15500.

Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené v roce 2022. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15500.