1. New cars
VÝJIMEČNÝ

F SPORT Design

Lexus UX 250h a ES 300h jsou nyní k dispozici ve výbavě F SPORT Design, která zpřístupňuje stylistické prvky F SPORT. Design exteriéru těchto vozů odkazuje na proslulý závodní okruh „Fuji Speedway“ a nyní mohou být vaše již od 879 000 Kč vč. DPH, díky atraktivnímu zvýhodnění336 000 Kč. Využijte jedinečnou nabídku, která platí jen do 31. 8. 2023 a pro omezený počet vozů. Pořiďte si svůj Lexus.
 • LEXUS UX 250h F SPORT Design
  JIŽ ZA
  879 000 KČ VČ. DPH*

  Nebo za 13 199 Kč/měsíc*

   

  ⦿ Standardní cena 1 215 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění 336 000 Kč

  ⦿ Lexus Safety System +2.5

  ⦿ 18“ litá kola – design F SPORT

  ⦿ 8“ multimediální dotykový displej

  ⦿ Systém sledování slepého úhlu – BSM

  ⦿ Služby Lexus Connected

  ⦿ Designové prvky exteriéru F SPORT

 • LEXUS ES 300h F SPORT Design
  JIŽ ZA
  1 299 000 KČ VČ. DPH*

  Nebo za 16 599 Kč/měsíc*

   

  ⦿ Standardní cena 1 590 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění 291 000 Kč

  ⦿ Lexus Safety System +2.5

  ⦿ 19“ litá kola – design F SPORT

  ⦿ 12,3“ multimediální dotykový displej

  ⦿ Systém sledování slepého úhlu – BSM

  ⦿ Služby Lexus Connected

  ⦿ Designové prvky exteriéru F SPORT

LEXUS UX & ES

VÝBAVOVÁ LINIE F SPORT Design
Rozšířením modelové řady UX & ES je provedení F SPORT Design, které zpřístupňuje výrazné stylistické prvky F SPORT většímu spektru zájemců, ale zároveň si ponechává některé prvky klasických výbavových linií. Vnější vzhled vylepšuje vřetenovitá maska F SPORT, 18“ litá kola u modelu UX a 19“ litá kola u modelu ES v designu F SPORT. Mezi další standardní prvky výbavy F SPORT Design patří například čalounění sedadel umělou kůží Tahara, vyhřívání předních sedadel nebo dvouzónová automatická klimatizace se systémem čištění vzduchu Lexus Nanoe X.
FILOZOFIE F SPORT
Filozofie F automobilky Lexus je do všech vozů v provedení F SPORT zahrnuta prostřednictvím dynamického designu exteriéru. Design exteriéru F SPORT si získá pozornost atraktivní podobou předních partií vozu, kde zaujme jedinečný přední nárazník nebo vřetenovitá maska chladiče v podobě voštinové sítě. Vzhled pak završí designová litá kola a diskrétní znaky F SPORT, které odkazují na proslulý okruh Fuji Speedway.
NEJNOVĚJŠÍ MULTIMÉDIA
Ve vozech Lexus UX i ES najdete nejnovější multimediální systém MM21, který je oproti svému předchůdci rychlejší, intuitivnější a s vylepšenými funkcemi. K dispozici je 8“ dotykový displej pro model UX a 12,3“ pro model ES. Cloudová navigace Lexus a nejmodernější bezpečnostní systémy Lexus Safety System+ jsou samozřejmostí. Díky neustálému datovému připojení jsou tyto služby pravidelně aktualizovány bez nutnosti návštěvy servisu.
LEXUS SAFETY SYSTEM+
Výbavová linie F SPORT Design obsahuje nejmodernější bezpečnostní systémy v podobě Lexus Safety System+2,5 a díky tomu poskytne maximální bezpečí jak posádce, tak ostatním účastníkům dopravního provozu. Balíček bezpečnostních systémů LSS+2,5 zahrnuje:

 • Přednárazový bezpečnostní systém – PCS
 • Dynamický adaptivní tempomat – DRCC
 • Systém rozpoznávání dopravního značení – RSA
 • Asistent semi-autonomní jízdy – LTA
 • Automatické ovládání dálkových světel – AHB
 • Systém varování při opuštění jízdního pruhu – LDA
ES Comfort on the road
Lexus safety from bird view
Lexus safety from bird view
Multimedia dispaly

LEASING KINTO ONE

KINTO ONE je full service operativní leasing, který obsahuje všechny zásadní služby spojené s provozem a užíváním vozidla. V měsíčních splátkách jsou tak zahrnuty náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.

*Cena již zahrnuje metalický lak.

Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené v roce 2022. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15500.