1. New Cars
 2. GS F

GS NABÍZEJÍCÍ NEJVYŠŠÍ ÚROVEŇ JÍZDNÍCH SCHOPNOSTÍ

GS F

Sportovní sedan nabízející vzrušující jízdní schopnosti a nekompromisní kultivovanost.

SEZNAMTE SE S MODELEM GS F

Příslušnost k vozům s označením F hlásá každým coulem; maska chladiče ve tvaru vřetene, markantní rastr masky, ohromné difuzory se čtveřicí koncovek výfuku a spoiler z uhlíkových vláken. Pokud někdy existoval vůz, který dokáže oživit všechny vaše smysly, pak je to GS F. Kdykoli usedáte do řidičsky orientovaného kokpitu tohoto vozu, přímo cítíte atmosféru prakticky neomezené akcelerace. V prostředí plném luxusu a kultivovanosti vás pohltí pocit vyrovnanosti - ale jen do okamžiku, než špičkou pravé nohy rozpoutáte peklo. Toto je GS F, nová praktická podoba F Performance.

 • Úchvatný vidlicový osmiválec 5,0 litru, při jehož ladění se uplatnil i stetoskop, disponuje výkonem 477 k a točivým momentem 530 Nm. Tep vám spolehlivě zvýší i jeho samotný zvuk.

  Sportovní verze systému integrovaného řízení dynamiky vozidla (Sports VDIM) umožňuje bezpečně si v GS F vychutnat mimořádný výkonový potenciál tohoto vozu.

  Zbrusu nová sedadla s dlouhými opěradly nesou výrazné označení F. Integrovaná pěnová konstrukce sedadel vám padne stejně dokonale jako sportovní oblečení a zajistí výtečnou oporu v každé zatáčce.

  Volant se silným věncem zprostředkuje jistou kontrolu při dynamické jízdě. Převodové stupně můžete přesně a rychle sázet pomocí páček intuitivně umístěných na sloupku řízení pod volantem.

  Vidlicový osmiválec posílá výkon přes osmistupňovou sekvenční převodovku Sport Direct Shift s funkcí ručního řazení, abyste si sportovní potenciál vozu mohli vychutnat na maximum.

  Zvuk GS F si může řidič upravit přepnutím do režimu SPORT S nebo SPORT S+ a zapnutím akustického systému ASC (Active Sound Control) pro zdůraznění hlubokých tónů výfukových svodů.

VYZKOUŠEJTE SI GS F

Na rovinu - toto je nejvýkonnější sedan, jaký se kdy objevil v naší nabídce. Lexus GS F zaujme svým širokým a výhrůžně nízkým postojem, přičemž z každé jeho křivky je zřejmý jediný cíl - ničím neředěný výkon. Zřejmě mnohokrát si budete opakovat, že je to jen pětidveřový sedan, ale potěšení z potenciálu F Performance vám nikdy nezevšední.

Top features

SPORTOVNÍ VOLANT

GS F používá volant se silným věncem, umožňující pevné sevření a lepší kontrolu při rychlé jízdě. K rychlým a přesným změnám převodových stupňů přispívá optimální umístění, tvar a funkce pádel ručního řazení pod volantem.

8ST. PŘEVODOVKA

Po přepnutí do manuálního režimu můžete používat pádla řazení pod volantem a vychutnávat si bleskové změny převodových stupňů při sportovní jízdě. Při ručním podřazování (za pouhých 0,2 sekundy) si vychutnáte jedinečný zvuk automatického dávkování meziplynů mezi jednotlivými stupni.

SYSTÉM DRIVE MODE SELECT

Výkonovou charakteristiku vozidla si můžete upravit pomocí systému Drive Mode Select pro volbu jízdních režimů. V režimu ECO se snižují emise a spotřeba paliva; pro každodenní použití je určen režim NORMAL s ideálním vyvážením výkonu, spotřeby paliva a jízdního pohodlí. Režim CUSTOMIZE dovoluje uzpůsobit charakter GS F momentální náladě. Žádáte-li ostřejší odezvu hnacího ústrojí, jednoduše přepněte do režimu SPORT S nebo SPORT S+.

GALERIE MODELU GS F

Každá fotka vypráví příběh. Zde začíná vaše cesta objevování úchvatného designu a podmanivého řemeslného zpracování vozů Lexus.