1. New cars
 2. Lexus Business Week
POUZE 4. AŽ 9. 3. 2024
JIŽ ZA 699 000 KČ VČ. DPH
NEBO 7 990 KČ/MĚSÍC BEZ DPH

Lexus Business Week je tady!

Pouze jediný týden v roce získáte svůj vysněný Lexus s hybridním pohonem za neopakovatelnou cenu 699 000 Kč včetně DPH anebo s operativním leasingem KINTO One za 7 990 Kč bez DPH měsíčně. Neváhejte a navštivte autorizované partnery Lexus ve dnech 4. až 9. března.

Za jedinečné ceny můžete nyní získat rodinný Lexus NX 350h, vlajkové SUV Lexus RX 350h, městské SUV Lexus UX 300h, kompaktní Lexus LBX, nebo manažerský sedan Lexus ES 300h. Přijďte a vyzkoušejte tyto skvělé vozy, které kombinuji špičkový design, nejmodernější hybridní pohon a absolutní spolehlivost. Modely Lexus jsou navíc okamžitě dostupné skladem. Těšíme se na vás u našich autorizovaných partnerů Lexus.

 • LBX HYBRID

  JIŽ ZA 699 000 KČ vč. DPH*
  NEBO ZA 7 990 KČ/MĚSÍC BEZ DPH**
   
  ⦿ ZVÝHODNĚNÍ 96 000 KČ
  ⦿ LEXUS SAFETY SYSTEM +3
  ⦿ SLUŽBY LEXUS CONNECTED
  ⦿ 17“ LITÁ KOLA, DESIGN LBX
  ⦿ 9,8“ DOTYKOVÝ DISPLEJ
  ⦿ AUDIOSYSTÉM S 6 REPRODUKTORY

 • LBX ELEGANT TECH HYBRID

  již za 789 000 KČ vč. DPH*
  Nebo za 9 990 Kč/měsíc BEZ DPH**
   
  ⦿ ZVÝHODNĚNÍ 186 000 KČ
  ⦿ LEXUS SAFETY SYSTEM +3
  ⦿ SLUŽBY LEXUS CONNECTED
  ⦿ 9,8“ DOTYKOVÝ DISPLEJ
  ⦿ IONIZÁTOR VZDUCHU
  ⦿ 12,3“ VIRTUÁLNÍ KOKPIT

PRODUKTOVÉ BENEFITY LEXUS

 • FULL-HYBRID

  Full-hybridní pohon je technologie, která nám umožňuje využívat výhody elektrického pohonu, aniž bychom museli řešit nepohodlí externího dobíjení. Hlavní výhodou full-hybridů je to, že se dobíjí samy během jízdy, což znamená, že nepotřebujete žádné kabely nebo nabíjecí stanice. Dobíjí se zejména během jízdy rekuperací. To umožňuje krátké úseky jízdy na elektřinu, a to zejména při rozjezdech. Full-hybridní pohon přináší optimální kombinaci výkonu a ekonomie, a to vše bez složitých procedur spojených s dobíjením.

 • SPOLEHLIVOST

  Maximální kvalita. Touha po dokonalosti. Respekt k řemeslu. To jsou hodnoty, které tvoří DNA značky Lexus. A právě díky nim obsazuje značka Lexus přední příčky v prestižních anketách spolehlivosti, což potvrzují vítězství v soutěžích Auto Trader New Car Awards 2023 nebo nejvyšší příčka v každoročním průzkumu spolehlivosti magazínu What Car?

 • BEZPEČNOST

  Všechny zmíněné modely přichází s nejmodernějším bezpečnostním systémem Lexus Safety System+. Díky neustálému online připojení jsou vždy zajištěny nejaktuálnější verze bezpečnostních systémů a to bez nutnosti návštěvy servisu.

Podívejte se, co o nás říkají ostatní

 

* Cena již zahrnuje metalický lak a DPH.

** Cena již zahrnuje náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy.Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 1550.