1. New Cars
LEXUS UX & ES

OKAMŽITĚ

Lexus UX 250h a Lexus ES 300h Business Edition, modely, které disponují nejmodernějším hybridním pohonem, bohatou výbavou a maximální bezpečností, jsou navíc okamžitě dostupné skladem. Další výhodou je velmi atraktivní finanční zvýhodnění až 336 000 Kč. Využijte jedinečnou nabídku, která platí jen pro omezený počet vozů a pořiďte si svůj Lexus.
 • LEXUS UX 250h BUSINESS EDITION
  JIŽ ZA
  849 000 KČ VČ. DPH*

   

  ⦿ Standardní cena 1 155 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění 306 000 Kč

  ⦿ Lexus Safety System+2.5

  ⦿ Systém sledování slepého úhlu

  ⦿ Vyhřívaná přední sedadla

  ⦿ 8“ dotykový displej

  ⦿ Cloudová navigace Lexus

  ⦿ Služby Lexus Connected

 • LEXUS ES 300h BUSINESS EDITION
  JIŽ ZA
  1 199 000 KČ VČ. DPH*

   

  ⦿ Standardní cena 1 533 000 Kč vč. DPH*

  ⦿ Zvýhodnění 334 000

  ⦿ Lexus Safety System+2.5

  ⦿ Systém sledování slepého úhlu

  ⦿ Vyhřívaná přední sedadla

  ⦿ 12,3“ dotykový displej

  ⦿ Cloudová navigace Lexus

  ⦿ Služby Lexus Connected

LEXUS UX & ES

KOMFORT
Komfort vám zajistí nejmodernější samonabíjecí hybridní pohon v podobě kultivovaného a dynamického jízdního projevu. Rozhodování vám pak usnadní skvělá časová dostupnost vozu nebo akční zvýhodnění až 336 000 Kč. Neváhejte, nabídka platí pro omezený počet vozů.
BEZPEČNOST
Nejmodernější bezpečnostní prvky jsou samozřejmou součástí standardní výbavy všech modelů Lexus. Výsledkem kombinace maximálně kvalitních materiálů a špičkových jízdních asistentů je pak nejvyšší hodnocení v podobě 5 hvězd udělených prestižním bezpečnostním ratingem Euro NCAP. Modely UX & ES disponují kompletním bezpečnostním balíčkem Lexus Safety System+, který nabízí – dynamický adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém nebo systém semi-autonomní jízdy a mnoho dalšího.
MULTIMÉDIA A KONEKTIVITA
Vozy Lexus UX i ES disponují nejnovějším multimediálním systémem MM21, který je oproti svému předchůdci rychlejší, intuitivnější a s vylepšenými funkcemi. K dispozici je 8“ nebo 12“ dotykový displej pro modely UX a 12,3“ pro modely ES. Cloudová navigace Lexus a nejmodernější bezpečnostní systémy Lexus Safety System+ jsou samozřejmostí a díky neustálému datovému připojení jsou tyto služby pravidelně aktualizovány bez nutnosti navštívit servis. Další výhodou je propojení s mobilní aplikací Lexus Link, která umožňuje vzdáleně ovládat např, klimatizaci, zámky dveří, výstražná světla nebo detailně procházet údaje o vašich jízdách.
ES Comfort on the road
Lexus safety from bird view
Multimedia dispaly

LEASING KINTO ONE

KINTO ONE je full service operativní leasing, který obsahuje všechny zásadní služby spojené s provozem a užíváním vozidla. V měsíčních splátkách jsou tak zahrnuty náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.
* Cena již zahrnuje metalický lak.