1. New cars
 2. AKČNÍ NABÍDKA RX
ZCELA NOVÝ

LEXUS RX

JIŽ ZA 1 555 500 KČ VČ. DPH NEBO 15 999 KČ/MĚSIC BEZ DPH

Zcela nový Lexus RX je tady a sním přichází nejen nejmodernější hybridní pohon, maximální spolehlivost, ale také zvýhodnění až 439 000 Kč. Zvýhodnění obsahuje bonus na cenu vozidla a zimní komplety zdarma. Kromě zvýhodnění můžete využít flexibilní nabídku financovaní skrze operativní leasing KINTO One již za 15 999 Kč/měsíčně bez DPH nebo akční úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %. Na výběr jsou tři motorizace – full-hybridní RX 350h, plug-in hybridní RX 450h+ nebo inovativní performance hybrid RX 500h. Vyberte si vámi preferovanou motorizaci, zjistěte více informací a nebo si rovnou domluvte testovací jízdu u autorizovaného prodejce.
 • RX 350h E-FOUR

  již za 1 555 500 KČ vč. DPH*
  Nebo za 15 999 Kč/měsíc BEZ DPH*
   

  ⦿ Výkon 250 k

  ⦿Full-hybrid s autonomním dobíjením

  ⦿ Zvýhodnění až 439 000 Kč

  ⦿ Hospodárný provoz

  ⦿ Pohon 4x4 E-FOUR

  ⦿ Akční financování KINTO One nebo úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %**

  ⦿ Zimní komplety zdarma

 • RX 450h+ E-FOUR

  již za 1 923 000 KČ vč. DPH*
  Nebo za 21 599 Kč/měsíc BEZ DPH*

   

  ⦿ Výkon 309 k

  ⦿ První plug-in hybridní RX

  ⦿ Zvýhodnění až 336 000 Kč

  ⦿ Dojezd přes 60 km v EV režimu

  ⦿ Pohon 4x4 E-FOUR

  ⦿ Wallbox zdarma

  ⦿ Akční financování KINTO One nebo úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %**

  ⦿ Zimní komplety zdarma

 • RX 500h DIRECT4

  již za  2 313 000 KČ vč. DPH*
  Nebo za 23 999 Kč/měsíc BEZ DPH*
   

  ⦿ Výkon 371 k

  ⦿ Přeplňovaný performance full-hybrid

  ⦿ Zvýhodnění až 362 000 Kč

  ⦿ Dynamické jízdní vlastnosti

  ⦿ Inovativní pohon 4x4 DIRECT4

  ⦿ Natáčecí zadní náprava

  ⦿ Akční financování KINTO One nebo úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %**

  ⦿ Zimní komplety zdarma

Zcela nový Lexus RX 350h, RX 450h+ & RX 500h

table

ZCELA NOVÝ LEXUS RX

ZCELA NOVÝ DESIGN
Design nového RX odpovídá dynamickému charakteru tohoto vozu. Výrazná přední maska chladiče ve tvaru vřetene je elegantně začleněna do křivek karoserie. Prodloužená kapota a 21" kola zvýrazňují linii vozu při pohledu z boku. Výrazně dynamičtější vzhled nového RX akcentují i zadní světla napříč celou šířkou vozidla a širší rozchod kol o 50 mm.
POHONY DIRECT4 VS. E-FOUR
Distribuce výkonu u RX 500h, která je řízena inovativní technologií DIRECT4 poskytuje stálý pohon všech kol po celou dobu jízdy a za každé situace. Neustále vyvažuje výkon a točivý moment mezi přední a zadní nápravou a tím zajišťuje ještě lepší jízdní stabilitu a dynamiku při vysokých rychlostech. Technologie E–FOUR, dostupná u RX 350h a RX 450h+ naopak poskytuje pohon všech kol hlavně při rozjezdech, při průjezdech zatáčkami a v nouzových situacích. Při stabilní rychlosti vůz využívá primárně pohon předních kol a díky tomu je jízda z hlediska spotřeby úspornější.
VYLEPŠENÁ MULTIMÉDIA
Standardem pro RX je 14" dotykový displej, který je jeden z největších ve své třídě. HD grafika zprostředkuje skvělou viditelnost za všech světelných podmínek a procesor je nyní 3,6x rychlejší než jeho předchůdce. Další Výhodou nového RX je využití permanentního datového připojení, které umožňuje aktualizovat software multimediálních a bezpečnostních systémů bez nutnosti navštívit servis. V aplikaci Lexus Link, která je k dispozici zcela zdarma, najdete funkce jako:

 • Tipy pro hybridní jízdu
 • Funkce „Najít vůz“
 • Vzdálená klimatizace vozu
 • Vzdálené ovládání zámků
 • Monitoring údržby a servisu
ZIMNÍ KOMPLETY ZDARMA
Při pořízení zcela nového modelu Lexus RX nyní ke koupi dostanete sadu zimních kompletů zdarma - 19“ kola v hodnotě 59 900 Kč a 21“ kola v hodnotě 89 900 Kč. Tato nabídka se vztahuje na všechny modely a hodnota se odvíjí od výběru výbavového stupně. Více detailů můžete najít v ceníku.

CENÍK RX
MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST
RX příchází s nejnovějším bezpečnostním systémem Lexus Safety System+3. Obrovskou výhodou je vždy nejpokročilejší verze bezpečnostního systému, který je neustále aktualizován on-line, bez nutnosti návštěvy servisu. Maximální bezpečnost je potvrzena i nejvyšším hodnocením v podobě 5 hvězd v prestižním bezpečnostním ratingu Euro NCAP. Součástí je například:

 • vylepšený Přednározový bezpečnostní systém - PCS
 • Dynamický adaptivní tempomat - DRCC
 • Asistentem semi-autonomní jízdy - LTA
 • Nový asistent řízení – PDA
 • Systém rozpoznávání dopravních značek – RSA
Lexus Safety System presentation
Lexus Safety System presentation

AKČNÍ FINANCOVÁNÍ


K dispozici je operativní leasing KINTO ONE, což je full service operativní leasing, který obsahuje všechny zásadní služby spojené s provozem a užíváním vozidla. V měsíčních splátkách jsou tak zahrnuty náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky. Pro klienty preferující úvěrové financování je k dispozici úvěr Lexus Kredit s úrokem 3,99 %, při akontaci 10 – 80 %, po dobu 24 až 72 měsíců.

table-kinto

GALERIE LEXUS RX

* Cena již zahrnuje metalický lak.

* Cena již zahrnuje náklady na pojištění, silniční asistenci, náhradní vozidlo či zákonné poplatky.
Vzorová kalkulace leasingové splátky KINTO ONE pro leasingovou smlouvu uzavřenou na 48 měsíců s akontací 0 % ceny vozu a limitem najetých kilometrů 60 000 km během doby trvání smlouvy. Informace se vztahují na vozy vyrobené v roce 2022. Podrobnosti o leasingu KINTO ONE a konkrétní podmínky financování jsou k dispozici u autorizovaných prodejců Toyota a Lexus. Tento materiál nepředstavuje nabídku na uzavření smlouvy ve smyslu občanského zákoníku a má pouze informativní charakter. Financující stranou je společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o., IČ: 65413261, se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15500.

** Úvěr Lexus Kredit je pro podnikatele neplátce DPH, se splatností 72 měsíců, akontací 80%, vč. zákonných poplatků a daní. Součástí uvedených měsíčních splátek je pojištění Lexus Maxi + vč. GAP se spoluúčastí 10 000 Kč. Splátka je uvedena s DPH. Finanční produkty nabízeny společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle 1732zák. č. 89/2012Sb., občanského zákoníku. Všechny uvedené cenové údaje jsou pouze orientační a platí od 31.12.2023 do uvedení nového ceníku. Konkrétní nabídku vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus.