1. New Cars

Smyslem aplikace Konfigurátor vozů Lexus je poskytovat uživatelům informativní údaje o specifikaci vozidel a jejich cenách. Vynaložili jsme maximální úsilí, aby tyto údaje byly v souladu s naší aktuální produktovou nabídkou. Specifikace a ceny vozidel se však mohou bez upozornění změnit a my nejsme schopni za všech okolností garantovat přesnost zmiňovaných informací, dostupnost všech uváděných produktových specifikací nebo přesnost cen zobrazovaných v aplikaci Konfigurátor vozů. Rovněž nemůžeme jakkoli garantovat dostupnost konkrétního vozidla ve všech zemích, ve kterých je tato aplikace Konfigurátor vozů provozována. Dále upozorňujeme, že vyobrazení některých produktů v tomto Konfigurátoru vozů mohou obsahovat volitelné prvky výbavy, které nejsou součástí výbavy základní. Chcete-li zjistit aktuální konečné ceny a konkrétní specifikace vozidel ve vašem regionu, obraťte se prosím na příslušného prodejce vozů Lexus. Veškeré objednávky vozidel se řídí standardním obchodními a prodejními podmínkami daného prodejce.

1/ Vyberte si motorizaci
1/ Vyberte si motorizaci

1 Na přání

1 Na přání

 • RX 450hL

  3 456 cm3, řadový šestiválec Hybrid Synergy Drive

  Elektronicky řízená převodovka s plynule proměnným převodem (E-CVT)- 4x4 | 4X4

2/ Další výbavy a motory
2/ Další výbavy a motory

2 Na přání

2 Na přání

 • RXL - EXECUTIVE - 5dvéřový
  EXECUTIVE

  5dvéřový

  Od

  2120000.0

  • 20" kola z lehké slitiny, pneumatiky rozměru 235/55 R20
  • Trojité LED světlomety
  • Automatické nastavování dálkových světel (AHB)
  • Lexus Safety System +
  • Audiosystém Pioneer® s 12 reproduktory

  Zobrazit vice Zobrazit méně

 • RXL - LUXURY - 5dvéřový
  LUXURY

  5dvéřový

  Od

  2425000.0

  • 20" kola z lehké slitiny, hyper-chromová povrchová úprava, pneumatiky rozměru 235/55 R20
  • Trojité LED světlomety
  • Adaptivní odpružení (AVS)
  • Adaptivní systém ovládání dálkových světel BladeScan™
  • Lexus Safety System +
  • Audiosystém Mark Levinson® Surround Systém s 15 reproduktory
  • Head-Up displej (HUD)
  • Panoramatické zobrazování okolí vozu (PVM)

  Zobrazit vice Zobrazit méně

Velkolepý prostor pro velkolepé zážitky

Nejnovější RX nastoluje nové standardy SUV značky Lexus a představuje ty nejpříjemnější jízdní vlastnosti v kombinaci s bezkonkurenční úrovní luxusu a prostoru.

ONLINE ZÁŽITEK V REÁLNÉM ČASE

Přeneste se v reálném čase do našeho showroomu pomocí jednosměrného video-hovoru. Ctíme vaše soukromí, a proto necháme možnost být viditelní během hovoru na vás.

SEZNAMTE SE S MODELY RX A RX L

Nové modely RX a RX L přinášejí již na první pohled výjimečný design s jemnými křivkami a nové technologie, které vám pomohou zvýšit nejen komfort, ale i bezpečí. Kromě nejmodernějšího bezpečnostního systému Lexus Safety System+ jsme zdokonalili i systém adaptivních dálkových světel AHS typu BladeScan. Díky nim se významným způsobem zvýšila nejen viditelnost, ale i schopnost reakce a rozpoznávání značek a chodců v nočních podmínkách. Samozřejmostí je sledování slepého úhlu, které eliminuje nechtěné přejetí jízdního pruhu a pomáhá tak předejít případné kolizi.

Novou úroveň konektivity a pohodlí pak přináší možnost propojení vašeho chytrého telefonu pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto, se kterými budete mít své oblíbené aplikace vždy k dispozici. Nové RX i RX L navíc disponuje bezdrátovým indukčním nabíjením, a vám tak stačí pouze položit svůj telefon a vychutnávat si naplno jízdu s nejmodernějším hybridním pohonem 4. generace.

Ať už navigaci nebo spuštěné aplikace uvidíte nově na dotykové obrazovce s úhlopříčkou 12,3", která navíc disponuje funkcí rozdělení obrazovky. Díky tomu budete mít k dispozici ovládání audiosystému, klimatizace nebo navigace zároveň. Ovládejte svůj vůz hlasem nebo prostřednictvím nového, intuitivního touchpadu a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité.

Nový Lexus RX

Nové RX je ukázkou nejnovější podoby designu značky Lexus a přináší propracovanější typickou masku chladiče, elegantnější LED světlomety s trojicí zdrojů a motiv písmene ‘L’ na zadních LED světlech. Průkopnický hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením vás mile překvapí svým jízdním charakterem za jakýchkoli podmínek. K novému markantnímu vzhledu verze RX F SPORT přispívá i kožené čalounění v odstínu černé, černé/bílé nebo červené Flare.

Nový Lexus RX L

Nové šesti- nebo sedmimístné RX L, které nabízí možnost přepravovat dvě děti (nebo dva dospělé na kratší vzdálenosti), je vybaveno elektricky sklopnými a nastavitelnými sedadly třetí řady, ovládanými z druhé řady nebo zavazadlového prostoru. Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinuje benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů; jízdní vlastnosti nového RX L vás potěší na každé vaší výpravě.

Příslušenství Lexus

Originální díly a příslušenství značky Lexus jsou postaveny s nejvyšší úrovní řemeslného zpracování a designu.

 

MEET THE RX L

Enjoy three-row flexibility in the elegant RX L. Inside, this Lexus flagship luxury SUV offers more space and practicality, thanks to powered third row seats that move backwards and forwards to offer extra legroom.

Three-Row Luxury

Offering the flexibility to carry two children – or two adults on shorter trips – the third row seats of the 6 or 7-seat RX L, can be electrically operated from the second row or boot and can now be moved forward and backward by 93mm providing more leg room for 3rd row passengers.

Takumi Craftmanship

The forensic attention to detail of our famed craftspeople is immediately evident in the RX L, with ultra-precise leather stitching and ‘Takumi’-crafted materials lending the cabin an air of modern elegance and refinement.

Safety

For the RX L the curtain airbags were redesigned to better protect 3rd row passengers. The Lexus Safety System + includes: a Pre-Collision System with pedestrian and cyclist detection; Lane Tracing Assist that helps you stay on course; BladeScan® AHS (Adaptive High-beam System) that illuminates pedestrians and vehicles at night; Road Sign Assist that recognises traffic signs and Dynamic Radar Cruise Control.

Exhilarating Performance

Its pioneering Lexus Self-Charging Hybrid intelligently combines a 3.5-litre V6 petrol engine with two electric motors, making the RX 450hL rewarding to drive, wherever you venture.

Lexus RX L's steerling wheel, dashboard, multimedia screen and centre console

Imaginative Technology

Inside the RX L, the large 12.3” multimedia touchscreen is more intuitive to control and offers seamless access to some of your smartphone’s apps via Apple CarPlay and Android Auto.

ŽÁDNÉ ZÁSUVKY, ŽÁDNÝ DIESEL, ŽÁDNÉ KOMPROMISY


Galerie modelů RX a RX L

Každý obrázek vypráví příběh. Právě zde začíná vaše cesta objevování úchvatného designu a podmanivého řemeslného zpracování vozů Lexus.