LEXUS A 107. PRIMÁTORKY

JÍZDA, KTERÁ VÁS POHLTÍ

19. 9. - 20. 9. 2020 RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ

NESPOUTANOST, ODHODLÁNÍ A TOUHA

To je to, co dělá vítěze vítězem. Usedněte do vozu, kde nevšední zážitky přicházejí s každou jízdou. Sportovní kupé LC a kabriolet LC Convertible dokážou nejen rozproudit krev v žilách, ale také dopřát pocit svobody a dokonalého souznění. Pokud někdy existoval vůz, který dokáže nesmazatelně zapůsobit na všechny vaše smysly, pak je to nový LEXUS LC. S pětilitrovým atmosférickým osmiválcem o výkonu 351 kW okamžitě ovládne každou situaci. Sportovní kupé i kabriolet budou připraveny odstartovat 107. pražské Primátorky.

        Primatorky Picture Desktop new logo

LEXUS OFICIÁLNÍM VOZEM PRIMÁTOREK JIŽ POTŘETÍ

NAŠI AMBASADOŘI BUDOU S NÁMI NA JEDNÉ LODI

Součástí doprovodného programu, který se bude během soubojů na Vltavě konat na břehu na náplavce, bude i přehlídka elegantních vozů LEXUS či signature dish Zdeňka Pohlreicha, s nímž bude možné se během závodů setkat, stejně jako s dalšími ambasadory značky, kterými jsou herečka Tereza Ramba, pilot Petr Kopfstein nebo skikrosař Tomáš Kraus.

LEXUS NESTAČÍ JEN VIDĚT, MUSÍ SE HLAVNĚ ZAŽÍT

Přijďte si vyzkoušet vybrané modely a zjistit, co znamená dokonalý komfort a potěšení z každého kilometru.

UX 250h Comfort
LEXUS UX
KOMPAKTNÍ CROSSOVER
ES 300h Elegance
LEXUS ES
MANAŽERSKÝ SEDAN
LS 500h AWD ELEGANCE
LEXUS LS
VLAJKOVÝ SEDAN
NX 300h LUXURY
LEXUS NX
TYPICKÉ SUV ZNAČKY LEXUS
RX 450h AWD F SPORT
LEXUS RX
IKONICKÉ LUXUSNÍ SUV
LEXUS RX L
LUXUSNÍ CROSSOVER
V SEDMIMÍSTNÉM PROVEDENÍ
UX 250h Comfort
KOMPAKTNÍ CROSSOVER

LEXUS UX

Lexus UX je hybridní kompaktní SUV prémiové třídy s autonomním dobíjením, nejkompaktnější z naší současné nabídky. UX s řidičsky zaměřeným interiérem a nejnovější generací hybridního pohonu s autonomním dobíjením kombinuje nejnižší spotřebu v dané třídě s extrémně hladkou a dynamickou jízdou.
ES 300h Elegance
MANAŽERSKÝ SEDAN

LEXUS ES

Lexus ES boří všechny předsudky o manažerských sedanech. Díky novému odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je ES nižší, širší a elegantnější. Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu v duchu kupé s prostorností a kultivovaností čtyřdveřové vlajkové limuzíny, přináší eleganci a pohodlí v podobě navýsost mimořádného vozidla.
LS 500h AWD ELEGANCE
VLAJKOVÝ SEDAN

LEXUS LS

Pátá generace vlajkové lodi Lexus LS transformovala tento luxusní sedan do zcela nové umělecké formy. LS nejnovější generace opět posouvá technické hranice svým vícestupňovým hybridním pohonem – průlomovou technologií proměňující schopnosti hybridního pohonného ústrojí Lexus s autonomním dobíjením.
NX 300h LUXURY
TYPICKÉ SUV ZNAČKY LEXUS

LEXUS NX

Atraktivní hybridní crossover s autonomním dobíjením, schopný zaujmout celou metropoli, je vždy připraven utkat se s nástrahami městské džungle.
RX 450h AWD F SPORT
IKONICKÉ LUXUSNÍ SUV

LEXUS RX

Smělé a výrazné křivky modelu RX jsou bránou do světa bezkonkurenčního pohodlí, prostoru a luxusu. Takovou úroveň zpracování vám žádné obyčejné SUV nenabídne.
LUXUSNÍ CROSSOVER
V SEDMIMÍSTNÉM PROVEDENÍ

LEXUS RX L

Nové šesti- nebo sedmimístné RX L, které nabízí možnost přepravovat dvě děti (nebo dva dospělé na kratší vzdálenosti), je vybaveno elektricky sklopnými a nastavitelnými sedadly třetí řady, ovládanými z druhé řady nebo zavazadlového prostoru.