• CENÍK

 • SUV MODELY LEXUS

  SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 270 000 KČ

  Nenechte se ničím omezovat a vyrazte kamkoli máte zrovna chuť. Modely Lexus NX a Lexus RX budou ozdobou každé městské silnice, kde se pohybují v režimu EV tiše a bez spotřeby paliva. Stejně sebejisté jsou i v terénu a na dálnici, na které můžete naplno otestovat výkon až 313 koní. Maximální pohodlí uvnitř vozu, řada nejmodernějších bezpečnostních prvků a inovativní pohon všech kol E-FOUR jsou samozřejmostí. Nyní se zvýhodněním až 270 000 Kč.

  SUV Image
 • SEDANY LEXUS

  S VÝBAVOU V HODNOTĚ AŽ 200 000 KČ ZDARMA.

  Dravé masky modelů Lexus GS a Lexus IS neklamou vzhledem. Stačí přepnout do režimu SPORT a rázem je zážitkem i přejíždění ze schůzky na schůzku. Pokud vás tedy neuvěřitelně pohodlná sedadla nepřesvědčí k poklidné jízdě, kterou sedany Lexus zvládají stejně skvěle. Zapněte si adaptivní tempomat, udělejte si pohodlí v prvotřídních klimatizovaných sedadlech a užívejte si řízení jako nikdy předtím. Nyní s výbavou v hodnotě až 200 000 Kč zdarma.

  Sedan Image
 • LEXUS CT JIŽ ZA 7 499 KČ MĚSÍČNĚ*

  Plujte městem s kompaktním hybridem stvořeným pro městský život. Užívejte si tichou jízdu s nulovou spotřebou i emisemi, nebo jednoduše přepněte do režimu SPORT. Zážitky z jízdy doplňuje špičková automatická převodovka, řada bezpečnostních systémů nebo denní LED světlomety. Lexus CT 200h může být váš díky financování s Lexus Garant již za 7 499 Kč měsíčně a řízení po městě vás už nikdy nepřestane bavit.

  *NABÍDKA PLATNÁ DO 30.4.2018

  CT Image

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GARANT

Nízké měsíční splátky, garantovaná budoucí hodnota, maximální flexibilita na konci smluvního období – jezděte bez starostí a využijte akční nabídku financování s programem Lexus Garant pro nový model CT 200h ECO.

 • AKČNÍ CENA VOZU (VČ. DPH) DÉLKA SMLOUVY AKTONACE MĚSÍČNÍ SPLÁTKA*
  599 990 KČ 24 MĚSÍCŮ 30% 6 490 KČ