• SUV MODELY LEXUS

  SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 270 000 KČ

  Nenechte se ničím omezovat a vyrazte kamkoli máte zrovna chuť. Modely Lexus NX a Lexus RX budou ozdobou každé městské silnice, kde se pohybují v režimu EV tiše a bez spotřeby paliva. Stejně sebejisté jsou i v terénu a na dálnici, na které můžete naplno otestovat výkon až 313 koní. Maximální pohodlí uvnitř vozu, řada nejmodernějších bezpečnostních prvků a inovativní pohon všech kol E-FOUR jsou samozřejmostí. Nyní se zvýhodněním až 270 000 Kč.

  SUV Image
 • SEDANY LEXUS

  S VÝBAVOU V HODNOTĚ AŽ 200 000 KČ ZDARMA.

  Dravé masky modelů Lexus GS a Lexus IS neklamou vzhledem. Stačí přepnout do režimu SPORT a rázem je zážitkem i přejíždění ze schůzky na schůzku. Pokud vás tedy neuvěřitelně pohodlná sedadla nepřesvědčí k poklidné jízdě, kterou sedany Lexus zvládají stejně skvěle. Zapněte si adaptivní tempomat, udělejte si pohodlí v prvotřídních klimatizovaných sedadlech a užívejte si řízení jako nikdy předtím. Nyní s výbavou v hodnotě až 200 000 Kč zdarma.

  Sedan Image
 • LEXUS CT JIŽ ZA 7 499 KČ MĚSÍČNĚ*

  Plujte městem s kompaktním hybridem stvořeným pro městský život. Užívejte si tichou jízdu s nulovou spotřebou i emisemi, nebo jednoduše přepněte do režimu SPORT. Zážitky z jízdy doplňuje špičková automatická převodovka, řada bezpečnostních systémů nebo denní LED světlomety. Lexus CT 200h může být váš díky financování s Lexus Garant již za 7 499 Kč měsíčně a řízení po městě vás už nikdy nepřestane bavit.

  *NABÍDKA PLATNÁ DO 30.4.2018

  CT Image

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GARANT

Nízké měsíční splátky, garantovaná budoucí hodnota, maximální flexibilita na konci smluvního období – jezděte bez starostí a využijte akční nabídku financování s programem Lexus Garant pro nový model CT 200h ECO.

 • AKČNÍ CENA VOZU (VČ. DPH)
  DÉLKA SMLOUVY
  AKTONACE
  MĚSÍČNÍ SPLÁTKA*
  599 990 KČ
  24 MĚSÍCŮ
  30%
  6 490 KČ
 • *Měsíční splátka úvěru Lexus Garant pro podnikatele, plátce DPH, akontace 30%, 24 měsíců, nájezd 40 000 km, havarijní pojištění se spoluúčast 10%, min. 10 000 Kč + GAP. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, výše garantované budoucí hodnoty vozu je závislá na dodržení smluvních podmínek, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry. Poskytovatelem financování je Toyota Financial Services Czech s.r.o. Více informací, konkrétní nabídku modelů a financování získáte u autorizovaných prodejců Lexus. Platnost nabídky do 31.8.2017

  Garant Image
 • Hybrid Technology Image 2
 • JD Banner Image