concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

SUV MODELY LEXUS

SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 270 000 KČ

Nenechte se ničím omezovat a vyrazte kamkoli máte zrovna chuť. Modely Lexus NX a Lexus RX budou ozdobou každé městské silnice, kde se pohybují v režimu EV tiše a bez spotřeby paliva. Stejně sebejisté jsou i v terénu a na dálnici, na které můžete naplno otestovat výkon až 313 koní. Maximální pohodlí uvnitř vozu, řada nejmodernějších bezpečnostních prvků a inovativní pohon všech kol E-FOUR jsou samozřejmostí. Nyní se zvýhodněním až 270 000 Kč.

*NABÍDKA PLATNÁ DO 31.12.2017

SEDANY LEXUS

S VÝBAVOU V HODNOTĚ AŽ 200 000 KČ ZDARMA.

Dravé masky modelů Lexus GS a Lexus IS neklamou vzhledem. Stačí přepnout do režimu SPORT a rázem je zážitkem i přejíždění ze schůzky na schůzku. Pokud vás tedy neuvěřitelně pohodlná sedadla nepřesvědčí k poklidné jízdě, kterou sedany Lexus zvládají stejně skvěle. Zapněte si adaptivní tempomat, udělejte si pohodlí v prvotřídních klimatizovaných sedadlech a užívejte si řízení jako nikdy předtím. Nyní s výbavou v hodnotě až 200 000 Kč zdarma.

*NABÍDKA PLATNÁ DO 31.12.2017

LEXUS CT JIŽ ZA 6 490 KČ MĚSÍČNĚ*.

Plujte městem s kompaktním hybridem stvořeným pro městský život. Užívejte si tichou jízdu s nulovou spotřebou i emisemi, nebo jednoduše přepněte do režimu SPORT. Zážitky z jízdy doplňuje špičková automatická převodovka, řada bezpečnostních systémů nebo denní LED světlomety. Lexus CT 200h může být váš díky financování s Lexus Garant již za 6 490 Kč měsíčně a řízení po městě vás už nikdy nepřestane bavit.

*NABÍDKA PLATNÁ DO 31.12.2017

AKČNÍ NABÍDKA LEXUS GARANT

Nízké měsíční splátky, garantovaná budoucí hodnota, maximální flexibilita na konci smluvního období – jezděte bez starostí a využijte akční nabídku financování s programem Lexus Garant pro nový model CT 200h ECO.

Garant table ct

*Měsíční splátka úvěru Lexus Garant pro podnikatele, plátce DPH, akontace 30%, 24 měsíců, nájezd 40 000 km, havarijní pojištění se spoluúčast 10%, min. 10 000 Kč + GAP. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, výše garantované budoucí hodnoty vozu je závislá na dodržení smluvních podmínek, poskytovatel si vyhrazuje právo tuto nabídku kdykoliv zrušit nebo změnit její parametry. Poskytovatelem financování je Toyota Financial Services Czech s.r.o. Více informací, konkrétní nabídku modelů a financování získáte u autorizovaných prodejců Lexus. Platnost nabídky do 31.8.2017

LEXUS - VÍTĚZ TESTU SPOLEHLIVOSTI
J.D. POWER 2016

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.