1. Test

Column not reverse for mobile

ZCELA NOVÝ LEXUS RX

INOVATIVNÍ POHONY NOVÉHO RX
RX 350h disponuje full-hybridním pohonem s autonomním dobíjením. Benzinový čtyřválec poskytne 250 koní a zrychlení z 0 na 100 km/h za 7,9 sekundy. První plug-in hybridní RX 450h+ nabídne 309 koní a z 0 na 100 km/h dokáže zrychlit už za 6,5 sekundy. Velkou výhodou modelu RX 450h+ je parkování po celé Praze na modrých a fialových zónách zcela zdarma. Jak verze 350h, tak 450h+ používají pohon všech kol 4x4 E-FOUR. 371 koní, zrychlení z 0 na 100 km/h za 6,2 sekundy a inovativní pohon všech kol DIRECT4 - to je nový performance full-hybrid RX 500h s obsahem 2,4 litrů a šestistupňovou převodovkou. Všechny tři motorizace nabízí absolutní spolehlivost, špičkovou hospodárnost a bezkonkurenční komfort.
ATRAKTIVNÍ DESIGN RX
Design nového RX odpovídá dynamickému charakteru tohoto vozu. Výrazná přední maska chladiče ve tvaru vřetene je elegantně začleněna do křivek karoserie. Prodloužená kapota a 21" kola zvýrazňují linii vozu při pohledu z boku. Výrazně dynamičtější vzhled nového RX akcentují i zadní světla napříč celou šířkou vozidla a širší rozchod kol o 50 mm.
NOVÁ MULTIMÉDIA, NOVÝ ZÁŽITEK
Standardem pro RX je 14" dotykový displej, který je jeden z největších ve své třídě. HD grafika zprostředkuje skvělou viditelnost za všech světelných podmínek a procesor je nyní 3,6x rychlejší než jeho předchůdce. Výsledkem je maximálně funkční a přehledný multimediální systém. Další Výhodou nového RX je využití permanentního datového připojení, které umožňuje aktualizovat software multimediálních a bezpečnostních systémů bez nutnosti navštívit servis. Přes aplikaci Lexus Link, která je k dispozici zcela zdarma, můžete navíc vzdáleně ovládat například klimatizaci, odemknout či zamknout auto nebo procházet kompletní údaje o vašich jízdách.
ABSOLUTNÍ BEZPEČNOST
RX příchází s nejnovějším bezpečnostním systémem Lexus Safety System+3, jehož součástí je například vylepšený předkolizní systém, adaptivní tempomat spolu s asistentem semiautonomní jízdy a nový asistent řízení (PDA) . Obrovskou výhodou je vždy nejpokročilejší verze bezpečnostního systému, který je neustále aktualizován on-line, bez nutnosti návštěvy servisu. Maximální bezpečnost je potvrzena i nejvyšším hodnocením v podobě 5 hvězd v prestižním bezpečnostním ratingu Euro NCAP.
Three LEXUS RX
RX 350h & RX500h
Man behind the wheel of a Lexus
Lexus Safety System presentation