Hero desktop

VIDEOSHOWROOM LEXUS

OBJEVTE NAŠE MODELY

RX 450h 4x4 E-FOUR HYBRID

SEZNAMTE SE S MODELEM RX

RX 450h 4x4 E-FOUR HYBRID

Model RX 450h přináší na první pohled výjimečný design s jemnými křivkami a nové technologie, které vám pomohou zvýšit nejen komfort, ale i bezpečí. Kromě nejmodernějšího bezpečnostního systému Lexus Safety System+2 jsme zdokonalili i systém adaptivních dálkových světel AHS typu BladeScan. Díky nim se významným způsobem zvýšila nejen viditelnost, ale i schopnost reakce a rozpoznávání značek a chodců v nočních podmínkách. Objevte sílu modelu RX, který dosahuje výkonu 313 koní. Vychutnejte si průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinující benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů. Jedinečný jízdní zážitek na vás již čeká.

NX 300h 4x4 E-FOUR HYBRID

SEZNAMTE SE S MODELEM NX

NX 300h 4x4 E-FOUR HYBRID

Poznejte výrazný design s dynamickou siluetou v rodinném SUV NX 300h. Můžete se spolehnout, že jste vždy v bezpečí díky nejmodernějšímu bezpečnostnímu paketu Lexus Safety System+, který je k dispozici pro všechny stupně výbavy. Model NX nabízí nejen dokonalý jízdní zážitek, ale také špičkovou spolehlivost, kterou potvrzují mnohá ocenění v prestižních anketách spolehlivosti (např. Euroconsumers). Vychutnejte si mimořádný jízdní zážitek v rodinném SUV bez kompromisů!

ES 300h HYBRID

SEZNAMTE SE S MODELEM ES

ES 300h HYBRID

Objevte novou dimenzi jedinečného jízdního zážitku s manažerským sedanem Lexus ES 300h. Ať už cestujete městem nebo vás čeká dlouhá cesta po dálnici, sada nejmodernějších bezpečnostních prvků Lexus Safety System+2 zajistí dokonalou bezpečnost. Spolehlivost a bezpečnost hybridního modelu Lexus ES potvrzuje také 5hvězdičkové hodnocení bezpečnosti Euro NCAP či špičkové výsledky dosažené v testu spolehlivosti J. D. Power. Jedinečný hybridní model Lexus ES 300h vás osloví nejen svou spolehlivostí, ale také precizním a nadčasovým zpracováním s využitím nejkvalitnějších materiálů. Spolu s moderním designem, typickým pro značku Lexus, bude každá vaše cesta dokonalým zážitkem.