ONLINE ZÁŽITEK
V REÁLNÉM ČASE

Přeneste se v reálném čase do našeho showroomu pomocí jednosměrného video-hovoru. Ctíme vaše soukromí, a proto necháme možnost být viditelní během hovoru na vás.

PŘIPRAVTE SE NA ODVÁŽNÝ NOVÝ VZHLED

Vzrušující a vyzývavý Lexus ES vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je tento vůz nižší, širší a elegantnější. Plně hybridní Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle. Díky nejmodernějšímu bezpečnostnímu systému Lexus Safety System+ navíc dokonale ochrání vás i vaše blízké.

Specifikace
Rozměry
Hybridní pohon
ES Side Dimensions

Celková délka (mm) 4975

Celková výška (mm) 1445

Celková šířka (mm) 1865

ES Front Dimensions

ŠPIČKOVÁ SPOLEHLIVOST

Dbáme na každý detail, i proto patří hybridní vozy Lexus mezi ty nejméně poruchové automobily na světě

NÍZKÁ PRODUKCE EMISÍ CO2

Hybrid je chytřejší alternativa k dieselu a Lexus je v plně hybridním pohonu ten nejlepší

NÍZKÁ SPOTŘEBA

Bez ohledu na to, zda jedete ve městě nebo na dálnici, průměrná spotřeba vozů Lexus vás ohromí

ES 300h 7029b2cf-c1af-400f-9fae-fe5f298b470c

Tažením otočíte vozidlo

Vyberte výbavu BUSINESS EDITION LIMITED EDITION PRESTIGE PRESTIGE TOP LUXURY F SPORT F SPORT TOP
180
Maximální rychlost (km/h)
8.9
Zrychlení 0-100 km/h (s)
5.2
Kombinovaná spotřeba (l/100km - minimální hodnota)
    1 2020 lexus es gallery digital mirror 03

DIGITÁLNÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

Lexus se i nadále zasazuje o zpřístupňování vyspělých technologií svým zákazníkům ve prospěch ještě vyšší bezpečnosti a pohodlí. Dokladem tohoto úsilí je uvedení digitálních vnějších zpětných zrcátek pro luxusní hybridní sedan ES 300h na evropském trhu.

ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES PATŘÍ
MEZI NEJBEZPEČNĚJŠÍ VOZY V HISTORII
TESTOVÁNÍ EURO NCAP

 • NCAP
 • Pětihvězdičkový výsledek v testech Euro NCAP podle nové nejpřísnější metodiky platné pro rok 2018
  Model ES, postavený na nové, mimořádně tuhé podvozkové platformě GA-K, disponuje nejnovějším paketem technologií aktivní bezpečnosti Lexus Safety System+, což se opět odrazilo ve vynikajícím výsledku testování

  Zbrusu nový Lexus ES sedmé generace získal v nejnovějších bezpečnostních testech Euro NCAP 2018 maximální pětihvězdičkové ohodnocení s mimořádným průměrným skóre 86,25 – jedním z nejvyšších napříč všemi vozy testovanými podle nové přísnější metodiky 2018, včetně nezávislého nouzového brzdění (AEB) na ochranu cyklistů.

  Součástí základní výbavy nového ES je nejnovější verze paketu Lexus Safety System+, jenž zahrnuje propracované technologie aktivní bezpečnosti značky Lexus. Vůz se kromě toho může pochlubit mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-K (Global Architecture-K) a nabídky 10 airbagů již ve standardu.