ES hero 21 12

NOVÝ LEXUS ES

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

Vychutnejte si jedinečný zážitek spojený se zásadním posunem v designu, luxusu, potěšení z jízdy a pokrokových technologií.

LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

Být první se vyplácí! Neváhejte a využijte jedinečnou nabídku FIRST EDITION platnou pouze na prvních 50 vozů Lexus ES v ČR. Získáte tak exkluzivní zvýhodnění ve výši až 258 000 Kč.

S nákupem zcela nového modelu ES získáte vzrušující a vyzývavý vůz, který vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je tento vůz nižší, širší a elegantnější. Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu, se kterým budete parkovat kdekoliv na modrých i fialových zónách v Praze zdarma.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Nový odvážný vzhled

  Díky své podvozkové platformě nabízí ES elegantní boční profil, široký postoj a nízké těžiště. Náš manažerský sedan i přes elegantní linii střechy připomínající kupé nabídne dost místa pro nohy i velkorysý prostor pro celou posádku.

  Další informace na téma design

 • Pokrokové technologie

  Díky projekčnímu displeji (HUD) v modelu ES se řidič může lépe soustředit na samotné řízení. Volič jízdních režimů Drive Mode Select se nachází hned vedle přístrojového panelu, aby bylo možné jej snadno ovládat beze změny polohy za volantem. Propracované rozhraní HMI spojuje funkčnost s estetickým zpracováním. Nabízí intuitivní a snadné ovládání, propojené displeje působící prostorovým dojmem a možnosti personalizace podle individuálních potřeb.

  Další informace o pokrokových technologiích

 • Pětihvězdičková bezpečnost

  Ať již s novým ES vyrazíte kamkoli, bude to pokaždé s vědomím toho, že řídíte nejbezpečnější prémiový sedan, jenž byl kdy testován v nárazových zkouškách Euro NCAP a získal nejlepší možné pětihvězdičkové ohodnocení. Všechna provedení jsou již v základu vybavena nejnovějším bezpečnostním systémem Lexus Safety System+, zahrnujícím propracované technologie, které pomáhají předcházet třem nejčastějším typům dopravních nehod: nárazu do vozidla zezadu, nechtěnému vyjetí z jízdního pruhu a střetům s účastí chodce.

  Další informace o vylepšené bezpečnosti

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ BAREVNÉ ODSTÍNY

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu ES podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Configure your car

kliknutím otočte vozidlo

ES 300h LUXURY / Černá nemetalická

ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES PATŘÍ
MEZI NEJBEZPEČNĚJŠÍ VOZY V HISTORII
TESTOVÁNÍ EURO NCAP

●Pětihvězdičkový výsledek v testech Euro NCAP podle nové nejpřísnější metodiky platné pro rok 2018

●Model ES, postavený na nové, mimořádně tuhé podvozkové platformě GA-K, disponuje nejnovějším paketem technologií aktivní bezpečnosti Lexus Safety System+, což se opět odrazilo ve vynikajícím výsledku testování

 • 2017 lexus es gallery 016 lifestyle 1920x1080

  Zbrusu nový Lexus ES sedmé generace získal v nejnovějších bezpečnostních testech Euro NCAP 2018 maximální pětihvězdičkové ohodnocení s mimořádným průměrným skóre 86,25 – jedním z nejvyšších napříč všemi vozy testovanými podle nové přísnější metodiky 2018, včetně nezávislého nouzového brzdění (AEB) na ochranu cyklistů.

  Součástí základní výbavy nového ES je nejnovější verze paketu Lexus Safety System+, jenž zahrnuje propracované technologie aktivní bezpečnosti značky Lexus. Vůz se kromě toho může pochlubit mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-K (Global Architecture-K) a nabídky 10 airbagů již ve standardu.

 • THE NEWS HUB

  
 

 
  PR Auto cz

  "ES SÁZÍ NA HYBRIDNÍ POHON A NAPROSTÉ POHODLÍ"

  
 

 
  PR Idnes

  "VYCIZELOVANÁ TECHNIKA A BEZCHYBNĚ FUNGUJÍCÍ HYBRID"

Next steps