2019 lexus es hybrid hero

NOVÝ LEXUS ES

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

Vychutnejte si jedinečný zážitek spojený se zásadním posunem v designu, luxusu, potěšení z jízdy a pokrokových technologií.

PŘIPRAVTE SE NA ODVÁŽNÝ NOVÝ VZHLED

Vzrušující a vyzývavý Lexus ES vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je tento vůz nižší, širší a elegantnější. Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle.

    2019 lexus es hybrid key features
 • Radikálně nový design

  ES díky své podvozkové platformě nabízí elegantní boční profil, široký postoj a nízké těžiště. A tak tento sedan, i přes elegantní linii střechy v duchu vozů kupé, zprostředkuje dost místa pro nohy i prostor pro všechny cestující.

 • Hybridní pohon 4. generace

  Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením během jízdy po městě často přepíná do režimu, kdy využívá pouze elektromotor a neprodukuje vůbec žádné emise.

 • Kabina orientovaná na řidiče

  Projekční displej HUD umožňuje lépe se soustředit na samotné řízení. Volič jízdních režimů Drive Mode Select se nachází hned vedle přístrojového panelu, aby bylo možné jej snadno ovládat beze změny polohy řidiče. Poloha za volantem snižuje únavu a poskytuje příjemný pocit obklopení sedadlem.

 • Nově pojatý kokpit

  Propracované rozhraní HMI spojuje funkčnost s estetickým designem, který nabízí intuitivní a snadné ovládání, propojené displeje a možnosti přizpůsobení podle individuálních preferencí.

 • Design inspirovaný uměním Hadori

  Naši mistři výroby ‘Takumi’ dohlížejí nad všemi detaily, od prošívání sedadel až po ostré a půvabné hliníkové dekory v kabině 'F', které jsou inspirované krásou leštění japonských mečů ve stylu Hadori.

 • Prvotřídní bezpečnost

  Pro maximální přehled o dopravní situaci jsme ES vybavili naším nejmodernějším paketem Lexus Safety System+ a to včetně funkce rozpoznávání chodců v noci, funkce pro rozpoznávání cyklistů, asistenta pro sledování stopy a dvoustupňového systému adaptivních dálkových světel.

 • Adaptivní tempomat

  Adaptivní tempomat spolu se systémem rozpoznávání dopravních značek pomáhá řidiči udržovat bezpečný odstup za vozidlem vpředu. Po uvolnění vozovky vpředu se ES opět automaticky rozjede na přednastavenou rychlost.

 • Představujeme ES F SPORT

  Objevte další možnosti a prvky výbavy, jako jsou např. dva barevné odstíny, standardní systém odpružení AVS, přední a zadní tlumiče, zadní spoiler, 19" kola, černý mřížkový vzor masky chladiče a hliníkové dekory, včetně pedálů.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ BAREVNÉ ODSTÍNY

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu ES podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Next steps

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ