PŘIPRAVTE SE NA ODVÁŽNÝ NOVÝ VZHLED

Vzrušující a vyzývavý Lexus ES vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je tento vůz nižší, širší a elegantnější. Plně hybridní Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle. Díky nejmodernějšímu bezpečnostnímu systému Lexus Safety System+ navíc dokonale ochrání vás i vaše blízké.

Specifikace
Rozměry
Hybridní pohon
8.7
Zrychlení 0-100 km/h (s)
4.5
Kombinovaný provoz (l/100km)
103
CO2 kombinovaný provoz (g/km)
180
Maximální rychlost (km/h)
ES Side Dimensions

Celková délka (mm) 4975

Celková výška (mm) 1445

Celková šířka (mm) 1865

ES Front Dimensions

ŠPIČKOVÁ SPOLEHLIVOST

Dbáme na každý detail, i proto patří hybridní vozy Lexus mezi ty nejméně poruchové automobily na světě

NÍZKÁ PRODUKCE EMISÍ CO2

Hybrid je chytřejší alternativa k dieselu a Lexus je v plně hybridním pohonu ten nejlepší

NÍZKÁ SPOTŘEBA

Bez ohledu na to, zda jedete ve městě nebo na dálnici, průměrná spotřeba vozů Lexus vás ohromí

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ BAREVNÉ ODSTÍNY

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu ES podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

ES 300h F SPORT / Černá nemetalická


 

 
  1 2020 lexus es gallery digital mirror 03

DIGITÁLNÍ ZPĚTNÁ ZRCÁTKA

Lexus se i nadále zasazuje o zpřístupňování vyspělých technologií svým zákazníkům ve prospěch ještě vyšší bezpečnosti a pohodlí. Dokladem tohoto úsilí je uvedení digitálních vnějších zpětných zrcátek pro luxusní hybridní sedan ES 300h na evropském trhu.

ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES PATŘÍ
MEZI NEJBEZPEČNĚJŠÍ VOZY V HISTORII
TESTOVÁNÍ EURO NCAP

 • NCAP
 • Pětihvězdičkový výsledek v testech Euro NCAP podle nové nejpřísnější metodiky platné pro rok 2018
  Model ES, postavený na nové, mimořádně tuhé podvozkové platformě GA-K, disponuje nejnovějším paketem technologií aktivní bezpečnosti Lexus Safety System+, což se opět odrazilo ve vynikajícím výsledku testování

  Zbrusu nový Lexus ES sedmé generace získal v nejnovějších bezpečnostních testech Euro NCAP 2018 maximální pětihvězdičkové ohodnocení s mimořádným průměrným skóre 86,25 – jedním z nejvyšších napříč všemi vozy testovanými podle nové přísnější metodiky 2018, včetně nezávislého nouzového brzdění (AEB) na ochranu cyklistů.

  Součástí základní výbavy nového ES je nejnovější verze paketu Lexus Safety System+, jenž zahrnuje propracované technologie aktivní bezpečnosti značky Lexus. Vůz se kromě toho může pochlubit mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-K (Global Architecture-K) a nabídky 10 airbagů již ve standardu.