2019 lexus es hybrid hero

NOVÝ LEXUS ES

CESTUJTE PRVNÍ TŘÍDOU

Vychutnejte si jedinečný zážitek spojený se zásadním posunem v designu, luxusu, potěšení z jízdy a pokrokových technologií.

LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

NA PRVNÍCH 50 VOZŮ V ČR SE ZVÝHODNĚNÍM AŽ 258 000 KČ*


 

 
  es offer

PŘIPRAVTE SE NA ODVÁŽNÝ NOVÝ VZHLED

Vzrušující a vyzývavý Lexus ES vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je tento vůz nižší, širší a elegantnější. Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Radikálně nový design

  ES díky své podvozkové platformě nabízí elegantní boční profil, široký postoj a nízké těžiště. A tak tento sedan, i přes elegantní linii střechy v duchu vozů kupé, zprostředkuje dost místa pro nohy i prostor pro všechny cestující.

 • Hybridní pohon 4. generace

  Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením během jízdy po městě často přepíná do režimu, kdy využívá pouze elektromotor a neprodukuje vůbec žádné emise.

 • Kabina orientovaná na řidiče

  Projekční displej HUD umožňuje lépe se soustředit na samotné řízení. Volič jízdních režimů Drive Mode Select se nachází hned vedle přístrojového panelu, aby bylo možné jej snadno ovládat beze změny polohy řidiče. Poloha za volantem snižuje únavu a poskytuje příjemný pocit obklopení sedadlem.

 • Nově pojatý kokpit

  Propracované rozhraní HMI spojuje funkčnost s estetickým designem, který nabízí intuitivní a snadné ovládání, propojené displeje a možnosti přizpůsobení podle individuálních preferencí.

 • Design inspirovaný uměním Hadori

  Naši mistři výroby ‘Takumi’ dohlížejí nad všemi detaily, od prošívání sedadel až po ostré a půvabné hliníkové dekory v kabině 'F', které jsou inspirované krásou leštění japonských mečů ve stylu Hadori.

 • Prvotřídní bezpečnost

  Pro maximální přehled o dopravní situaci jsme ES vybavili naším nejmodernějším paketem Lexus Safety System+ a to včetně funkce rozpoznávání chodců v noci, funkce pro rozpoznávání cyklistů, asistenta pro sledování stopy a dvoustupňového systému adaptivních dálkových světel.

 • Adaptivní tempomat

  Adaptivní tempomat spolu se systémem rozpoznávání dopravních značek pomáhá řidiči udržovat bezpečný odstup za vozidlem vpředu. Po uvolnění vozovky vpředu se ES opět automaticky rozjede na přednastavenou rychlost.

 • Představujeme ES F SPORT

  Objevte další možnosti a prvky výbavy, jako jsou např. dva barevné odstíny, standardní systém odpružení AVS, přední a zadní tlumiče, zadní spoiler, 19" kola, černý mřížkový vzor masky chladiče a hliníkové dekory, včetně pedálů.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ BAREVNÉ ODSTÍNY

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu ES podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES PATŘÍ
MEZI NEJBEZPEČNĚJŠÍ VOZY V HISTORII
TESTOVÁNÍ EURO NCAP

●Pětihvězdičkový výsledek v testech Euro NCAP podle nové nejpřísnější metodiky platné pro rok 2018

●Model ES, postavený na nové, mimořádně tuhé podvozkové platformě GA-K, disponuje nejnovějším paketem technologií aktivní bezpečnosti Lexus Safety System+, což se opět odrazilo ve vynikajícím výsledku testování

2017 lexus es gallery 016 lifestyle

Zbrusu nový Lexus ES sedmé generace získal v nejnovějších bezpečnostních testech Euro NCAP 2018 maximální pětihvězdičkové ohodnocení s mimořádným průměrným skóre 86,25 – jedním z nejvyšších napříč všemi vozy testovanými podle nové přísnější metodiky 2018, včetně nezávislého nouzového brzdění (AEB) na ochranu cyklistů.

Součástí základní výbavy nového ES je nejnovější verze paketu Lexus Safety System+, jenž zahrnuje propracované technologie aktivní bezpečnosti značky Lexus. Vůz se kromě toho může pochlubit mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-K (Global Architecture-K) a nabídky 10 airbagů již ve standardu.

Next steps

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ