PŘIPRAVTE SE NA ODVÁŽNÝ NOVÝ VZHLED

Vzrušující a vyzývavý Lexus ES vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu je tento vůz nižší, širší a elegantnější. Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle.

Specifikace
Rozměry
Hybridní pohon
8.7
Zrychlení 0-100 km/h (s)
4.5
Kombinovaný provoz (l/100km)
103
CO2 kombinovaný provoz (g/km)
180
Maximální rychlost (km/h)
ES Side Dimensions

Celková délka (mm) 4975

Celková výška (mm) 1445

Celková šířka (mm) 1865

ES Front Dimensions

KONTROLA HYBRIDNÍHO ÚSTROJÍ ZDARMA

Kontrola hybridního ústrojí pro elektrické motory a generátory s každou službou Lexus service.

NEVYŽADUJE ŽÁDNÉ ZAPOJENÍ DO ZÁSUVKY

Pro nabíjení baterií není nutná žádná nabíječka, nový Lexus ES.

NULOVÉ EMISE

Nulové emise při řízení elektrického motoru.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ BAREVNÉ ODSTÍNY

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu ES podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

ES 300h LUXURY / Černá nemetalická

HYBRIDNÍ POHON LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

HYBRID, KTERÝ VÁS VEZME ZA SRDCE

Technologie hybridního pohonu Lexus pomáhá značce stabilně obsazovat nejvyšší příčku v hodnocení nejspolehlivějších automobilových značek světa. Toto je Hybrid, který vás vezme za srdce.

LIMITOVANÁ NABÍDKA FIRST EDITION

S nákupem zcela nového modelu ES získáte vzrušující a vyzývavý vůz, který vyvrací zažité představy o luxusních sedanech. Díky odvážnému přístupu ke konstrukčnímu návrhu a nejmodernějším technologiím je tento vůz nejen nižší, širší a elegantnější, ale zároveň dosahuje maximální možné bezpečnosti (Nejbezpečnější velký rodinný vůz 2018 dle Euro NCAP). Lexus ES, kombinující podmanivou siluetu připomínající kupé s prostorností a kultivovaností vlajkového sedanu, přináší eleganci a pohodlí v jediném mimořádném vozidle. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.

ZBRUSU NOVÝ LEXUS ES PATŘÍ
MEZI NEJBEZPEČNĚJŠÍ VOZY V HISTORII
TESTOVÁNÍ EURO NCAP

  • NCAP
  • Pětihvězdičkový výsledek v testech Euro NCAP podle nové nejpřísnější metodiky platné pro rok 2018
    Model ES, postavený na nové, mimořádně tuhé podvozkové platformě GA-K, disponuje nejnovějším paketem technologií aktivní bezpečnosti Lexus Safety System+, což se opět odrazilo ve vynikajícím výsledku testování

    Zbrusu nový Lexus ES sedmé generace získal v nejnovějších bezpečnostních testech Euro NCAP 2018 maximální pětihvězdičkové ohodnocení s mimořádným průměrným skóre 86,25 – jedním z nejvyšších napříč všemi vozy testovanými podle nové přísnější metodiky 2018, včetně nezávislého nouzového brzdění (AEB) na ochranu cyklistů.

    Součástí základní výbavy nového ES je nejnovější verze paketu Lexus Safety System+, jenž zahrnuje propracované technologie aktivní bezpečnosti značky Lexus. Vůz se kromě toho může pochlubit mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-K (Global Architecture-K) a nabídky 10 airbagů již ve standardu.