1. New cars
 2. LBX

ODRAZ VAŠEHO STYLU

NAJDĚTE SVOU ATMOSFÉRU

Navržen tak, aby vyhovoval jedinečným životním stylům a osobnostem, je dostupný v několika verzích. Ty jsou známé jako atmosféry: LBX ELEGANT, LBX RELAX, LBX EMOTION a LBX COOL, z nichž každá má různé barvy exteriéru a styly interiéru.

arrow right
arrow left
 • LBX ELEGANT

  Zaujme svým výrazným lakováním, vytvořeným mistrem Takumi. Uvnitř se elegantně dokončený interiér pyšní veganským čalouněním z materiálu Tahara v jemných odstínech Tmavě hnědé nebo Pískovcové.

 • LBX RELAX

  Má poutavý lak, který mu dodává výrazný vzhled. Uvnitř je na výběr z polokoženého semi-anilinového čalounění ve Světlé hnědé nebo Černé barvě s výrazným stehem Tatami. Navíc je zde ambientní osvětlení, které je k dispozici v 64 různých barvách.

 • LBX EMOTION

  Objevte 18" obráběná slitinová kola a dvoubarevný lak. Uvnitř oceníte čalounění vytvořené mistry Takumi, s červenými akcenty na sedadlech, středové konzoli a čalounění dveří.

 • LBX COOL

  Vyniká dvoubarevným lakem. Uvnitř si užijte interiér s koženými a Ultrasuede prvky a detaily v Měděné barvě. Navíc lze využít přizpůsobitelné osvětlení, které vytvoří atmosféru odpovídající vaší náladě.

CO CHCETE DĚLAT ?

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

 1. Vše

Na některých evropských trzích lze rezervace provádět online. Některé trhy nabízejí bezplatné rezervace, zatímco jiné požadují malý plně vratný poplatek. Upozorňujeme, že ceny jsou orientační a mohou být před dodáním změněny kvůli faktorům, které nemáme pod kontrolou, jako je zvýšení daní, poplatků, úrokových sazeb atd. O všech změnách budete informováni a můžete rezervaci před dodáním zrušit.

LBX je dosud nejdostupnější prémiový vůz Lexus, který ale nekompromituje luxus. Můžete ho pořídit již za 699 000 Kč vč. DPH

Ano.

Samonabíjecí hybridy Lexus kombinují benzinovou a elektrickou energii, což zajišťuje neustálou připravenost bez nutnosti externího nabíjení. Systém optimalizuje efektivitu v různých jízdních podmínkách, protože baterie se neustále nabíjí během jízdy nebo při brzdění, což je ztělesněním závazku společnosti Lexus k pokročilé technologii a udržitelnému řízení.

V nabídce Lexus kompaktní SUV představuje kategorii menších SUV, která obvykle překonávají subkompaktní SUV velikostí, ale stále zůstávají kompaktnější než středně velká SUV. Kompaktní SUV je oblíbenou volbou díky zábavnému a hbitému stylu jízdy.

LBX má rozvor 2 580 mm a rozměry 4 190 mm na délku, 1 825 mm na šířku a 1 550/1560 mm na výšku.

LBX znamená Lexus Breakthrough Crossover (průlomový crossover Lexus).

Ano. LBX je vybaven nejnovějším systémem Lexus Link Connect, který se ovládá prostřednictvím 9,8" dotykového displeje a zahrnuje palubního asistenta "Hey Lexus".

Ano. Integrace smartphonu je povolena pomocí bezdrátových nebo kabelových připojení pro Apple CarPlay.

Ano. Integrace smartphonu je povolena prostřednictvím kabelového spojení pro Android Auto.

Model LBX je k dispozici ve čtyřech různých verzích/atmosférách, které vám umožňují vybrat si tu, která nejlépe vyjadřuje vaši osobnost. Sofistikovaná jemnost ELEGANT a nadčasovost RELAX nebo živá energie EMOTION a jedinečnost COOL.