1. New Cars
LEXUS UX

PRO VŠECHNY NÁSTRAHY MĚSTA

Již od
900000.0
(Vč. DPH)

Smyslem aplikace Konfigurátor vozů Lexus je poskytovat uživatelům informativní údaje o specifikaci vozidel a jejich cenách. Vynaložili jsme maximální úsilí, aby tyto údaje byly v souladu s naší aktuální produktovou nabídkou. Specifikace a ceny vozidel se však mohou bez upozornění změnit a my nejsme schopni za všech okolností garantovat přesnost zmiňovaných informací, dostupnost všech uváděných produktových specifikací nebo přesnost cen zobrazovaných v aplikaci Konfigurátor vozů. Rovněž nemůžeme jakkoli garantovat dostupnost konkrétního vozidla ve všech zemích, ve kterých je tato aplikace Konfigurátor vozů provozována. Dále upozorňujeme, že vyobrazení některých produktů v tomto Konfigurátoru vozů mohou obsahovat volitelné prvky výbavy, které nejsou součástí výbavy základní. Chcete-li zjistit aktuální konečné ceny a konkrétní specifikace vozidel ve vašem regionu, obraťte se prosím na příslušného prodejce vozů Lexus. Veškeré objednávky vozidel se řídí standardním obchodními a prodejními podmínkami daného prodejce.

1) Vyberte si motorizaci
1) Vyberte si motorizaci

5 Na přání

5 Na přání

2) Další výbavy a motory
2) Další výbavy a motory

17 Na přání

17 Na přání

SEZNAMTE SE S UX

Zbrusu nový Lexus UX, od odvážného předku s markantní charakteristickou maskou Lexus až po sportovní siluetu a nápadné provedení zádě, vnáší do pojetí crossoveru zcela nový přístup. Neméně vzrušující je i interiér, jehož design vychází z japonské architektonické koncepce ‘engawa’ (úzká terasa), rozostřující hranice mezi vnitřkem domu a jeho okolím. V luxusním prostředí zaměřeném na řidiče, otevřeném a současně komfortním, se budete okamžitě cítit jako doma. O Vaši bezpečnost se bude starat nový Lexus Safety System+ vybavený nejnovějšími bezpečnostními technologiemi. Zároveň si budete moci užívat maximální jízdní požitek díky nejnovější generaci hybridního pohonu.

OBJEVTE NOVÉ OBZORY

Lexus UX nabízí náš typický pokrokový luxus a bezpečnost v podobě vozidla, které spojuje prvky nového výrazného designu s ultra hospodárnými pohony. UX s dynamickým zevnějškem bylo navrženo s cílem zprostředkovat rychlou a podmanivou jízdu.

Design

Pro Lexus UX je možné zvolit kožené čalounění sedadel inspirované tradiční japonskou technikou prošívání ‘sashiko’, která se využívá i při prošívání úborů pro vyznavače bojových umění judo a kendo. S cílem dosáhnout markantního optického účinku, který by odrážel typickou masku chladiče tohoto městského SUV, vytvořili specialisté Lexus prošívání v podobě matematických křivek a sladili jej se vzorem perforace a otvory odvětrávání sedadel. Výsledkem jejich úsilí je rafinované spojení umění a funkčnosti. 

BEZPEČNOST

Model UX, vyznačující se smělým a nezaměnitelným zevnějškem, patří k vůbec nejbezpečnějším vozům ve své kategorii co do ochrany řidiče i zbytku posádky (skóre 96 % v ochraně dospělých cestujících, resp. 85 % v ochraně dětí), dokonce s jedním z historicky nejlepších výsledků napříč všemi kategoriemi. Lexus UX s nejnovější verzí systému Lexus Safety System+ se rovněž chlubí mimořádnými parametry pasivní bezpečnosti, které vyplývají z ultra tuhé podvozkové platformy GA-C (Global Architecture-C) a 8 airbagů již ve standardu. 

 

AKTUALIZACE NA NEJNOVĚJŠÍ VERZI SOFTWARU

Získejte aktuální verzi softwaru pro vaše vozidlo, připojte se ke svému chytrému telefonu a využívejte funkcí pro pohodlnější a příjemnější cestování i navigaci. 

SPOJTE SE S BUDOUCNOSTÍ

Proměňte svůj Lexus v propojené vozidlo. Mobilní aplikace Lexus Link zpřístupňuje celou řadu služeb, jako např. funkci Najdi moje vozidlo, pokyny na poslední úsek cesty, plánování tras nebo elektronické připomínání údržby.

ONLINE ZÁŽITEK V REÁLNÉM ČASE

Přeneste se v reálném čase do našeho showroomu pomocí jednosměrného video-hovoru. Ctíme vaše soukromí, a proto necháme možnost být viditelní během hovoru na vás.


GALERIE MODELU UX

Poznejte nepřehlédnutelný vůz posouvající jízdní schopnosti crossoveru na vyšší úroveň.

PŘÍSLUŠENSTVÍ LEXUS

Originální díly a příslušenství značky Lexus jsou postaveny s nejvyšší úrovní řemeslného zpracování a designu.

HYBRID, KTERÝ SE DOBÍJÍ AUTOMATICKY

Toto je hybrid, který se dobíjí zcela sám, takže vozidlo nemusíte nikdy zapojovat do zásuvky. V režimu čistě elektrické jízdy můžete absolvovat až 50 % celkové doby na cestě. Baterie se dobíjí po celou dobu jízdy vozidla. Nejen během plynulé jízdy – při zastavování nebo zpomalování dokáže rekuperační brzdění obnovit ještě vyšší porci energie.