1. New cars
 2. LM MY 23
Již od (Vč. DPH)
3 290 000 Kč
Vytvořeno pro VIP a obchodní lídry, nový LM 350h luxusní MPV s řidičem klade jasný důraz na luxusní cestování. S dostatkem prostoru ve verzích s 7 sedadly nebo 4 sedadly v 'Ottoman' provedení nabízí jeho nádherná kůže na sedadlech a precizně zpracovaný interiér exkluzivní vstup první třídy. Ve verzi se 7 sedadly nabízí střední řada sedadel extra luxus, zatímco 4-sedadlová varianta představuje vrchol pohodlí s dvěma plně sklopnými zadními sedadly ve stylu leteckých křesel. Cestování v LM 350h je zážitek, který stojí za to si vážit, díky jeho pohonu hybridního pohonu další generace, který poskytuje 184 kW hladkého výkonu.
 • ZCELA NOVÝ LEXUS LM

  Lexus LM je naše zcela nová vlajková loď, která zavádí Lexus do nového segmentu trhu pro ultraluxusní vozidla s řidičem.

 • "VZNEŠENÝ" SALONEK JAKO NA LETIŠTI

  Po dosažení bruselského letiště ve zcela novém LM můžete pokračovat ve svých zážitcích v našem oceňovaném salonku. Vytvořeno ve spolupráci s Brussels Airlines, nabízíme jedinečnou pohostinnost „Omotenashi“, která předvídá každou vaši potřebu.

 • ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ LEXUS "TAKUMI"

  Zde se můžete dozvědět více o našem elitním týmu řemeslníků Takumi, kteří vytvářejí váš luxusní Lexus LM tak, aby se choval, výkonem a vzhledem odlišoval od jakéhokoli jiného minivanu.

  .

4 MÍSTNÁ VARIANTA LM 350h

 • 4 MÍSTNÁ VARIANTA S ŘIDIČEM

  Čtyřmístný Lexus LM, pohodlný jako avantgardní obývací pokoj, ale praktický jako mobilní kancelář, působí jedinečně vzdušným obývákem. Ručně šitá kožená sedadla mají loketní opěrky s dotykovými ovládacími panely a reliéfní opěrky hlavy Lexus. Zadní sedadla s technologií smart refresh mají lampičky na čtení a sklopné stolky. V přední a druhé řadě jsou k dispozici také ventilovaná/vyhřívaná sedadla, zatímco sluneční clony na dveřích a oknech zvyšují vaše pohodlí a soukromí. Váš řidič může použít horní ovládací panel k ovládání posuvných dveří a zadních výklopných dveří, což poskytuje sofistikované uvítání, když se hosté přiblíží.

 • PRVNÍ TŘÍDA, PLNĚ SKLOPITELNÁ SEDADLA

  Exkluzivní konfigurace se čtyřmi sedadly je ideální pro potřeby řidiče podnikatele. Vzadu najdete dvě vysoká, letecká sedadla první třídy, ergonomicky tvarovaná pro maximální pohodlí. Sedadla se plně sklání do horizontální polohy, a polštáře a opěrky mají integrované vzduchové polštářky pro masáž stehen, zad a ramen, zatímco pohyblivé „otomanské“ opěrky pro nohy poskytují podporu dolním končetinám.

  Mezitím klimatizační systém Climate Concierge sleduje vaši tělesnou teplotu pro kontrolu klimatu. Ventilovaná sedadla přivádějí chlazený vzduch z kabiny skrz povrch sedadla, snižující teplotu a vlhkost. Pohyblivá „otomanská“ opěrka na zadních sedadlech pak poskytuje štědrou podporu dolním končetinám, aby cestující mohl relaxovat v rafinovaném a vyhřívaném pohodlí.

 • OBČERSTVENÍ, ČASOPISY, NETFLIX

  S přihrádkami na spodní přepážce pro příruční zavazadla, sklopnými stolky v loketních opěrkách sedadel a úložným prostorem pro vaše oblíbené publikace nebo předměty, jako jsou tablety, LM uspokojí všechny úložné potřeby všech cestujících. Bez ohledu na to, zda trávíte čas relaxací nebo jste kreativní, oceníte zábavní systém pro zadní sedadla s mimořádně širokou obrazovkou s vysokým rozlišením. Chladnička o objemu 14 litrů, která předvídá touhu po chladivém nápoji, možnost relaxovat a dokonce i oslavovat, poskytne výběr chlazených nápojů hned po ruce.

4místný model zvyšuje úroveň soukromí díky přepážce, která odděluje přední a zadní oddíl. V horní části je umístěno výsuvné skleněné okno s funkcí stmívání, které nabízí dvě úrovně soukromí bez obětování pocitu vzdušnosti. Níže je velký 48” širokoúhlý displej pro cestující na zadních sedadlech, který lze využít pro různé účely včetně online schůzek a zábavy s pokročilým audio systémem. Zadní Climate Concierge, první Lexus, který poskytuje integrované ovládání prvků, jako je klimatizace, poloha sedadel, sluneční clony a osvětlení, pomáhá vytvářet optimální prostředí v kabině pro cestující.

VÝKON

 • SILNÁ PLATFORMA

                                                                                Nový Lexus LM 350h je postaven na naší platformě GA-K, prodlužuje rozvor, ale také integruje další příčníky a výztuhy pro zvýšení tuhosti. Tato mimořádná síla umožnila inženýrům Lexus vyladit odpružení přesněji a zlepšit tak výkon i komfort. Širší rozchod a větší kola také přispívají k jistějšímu postoji a přilnavosti.

 • ČTVRTÁ GENERACE SAMONABÍJECÍHO HYBRIDU

  Samonabíjecí hybridní Lexus LM 350h poskytuje pohodlí a jistotu v každé jízdní situaci a plynule organizuje výkon 2,5litrového zážehového motoru a elektromotoru (motorů) a poskytuje výkon 250 koní nebo 184 kW. Výsledkem je zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 8,7 s, spolu s vynikající účinností, s emisemi CO2 161-167 g/km* a spotřebou paliva 7,0-7,4 l/100 km*. A protože se systém dobíjí během jízdy nebo brzdění, vždy si také užijete výjimečný dojezd.

 • BENZÍNOVÝ MOTOR O OBSAHU 2.5l / HYBRIDNÍ PŘEVODOVKA

  Zcela nový 2,5litrový zážehový motor LM 350h výrazně pokročil ve srovnání se svým předchůdcem a dosáhl špičkové tepelné účinnosti 41 %. Pro neuvěřitelně hladkou a přitom citlivou jízdu jsou přední elektromotor, generátor a mechanismus rozdělování výkonu umístěny v jedné sofistikované hybridní převodovce. Ultra kompaktní díky svému víceosému uspořádání motor/generátor poskytuje nejvyšší účinnost, tichost a výkon ve své třídě.

Nikl-metal hydridová baterie 4. generace, nově vyvinutá a dimenzovaná pro Lexus LM 350h, přispívá jak k prostornému interiéru, tak k vynikajícímu výkonu. Optimalizován byl také chladicí systém. Kompaktní nový PCU namontovaný přímo nad transaxli umožňuje konstrukci nízké kapoty, která zlepšuje aerodynamiku a snižuje spotřebu paliva.

Systém elektrického pohonu všech kol E-FOUR dostupný u nového LM 350h je vždy funkční a poskytuje větší točivý moment a větší trakci. Víceprvkové zadní odpružení LM umožňuje podstatné zvýšení výkonu a poskytuje vynikající boční stabilitu a vlastnosti proti přikrčení. Je schopen zvládnout vyšší úrovně točivého momentu a také podstatně snižuje hluk, vibrace a tvrdost. Adaptivní Variabilní Odpružení (AVS), které je speciálně vyladěno pro lepší ovladatelnost a ovladatelnost v rychlých zatáčkách, řídí tlumicí sílu na všech čtyřech kolech.

BEZPEČÍ

 • LEXUS SAFETY SYSTEM + TŘETÍ GENERACE

  Nový model LM má prospěch z pokročilých aktivních bezpečnostních a asistenčních systémů, které jsou součástí nejnovější třetí generace systému Lexus Safety System +. Tyto systémy byly vylepšeny a rozšířeny o další funkce, které zvyšují bezpečnostní výkon. Mezi ně patří například Proaktivní asistent řízení – PDA s asistencí řízení a novým systémem monitorujícím bdělost řidiče, který sleduje řidiče a kontroluje příznaky únavy nebo rozptýlení.

 • VYLEPŠENÝ PŘEDKOLIZNÍ SYSTÉM

  Vylepšený předkolizní systém Lexus, kromě detekce motocyklů během denní doby, umožňuje vyhnout se více potenciálním srážkám, například při odbočování doleva/doprava a při předjíždění vozidel. Také dokáže rozpoznat rizika srážky s nadcházejícím provozem nebo chodci při odbočování na křižovatce. Schopnost vyhnout se srážkám je zvýšena pomocí Nouzového asistenta řízení – ESA.

 • DYNAMICKÝ ADAPTIVNÍ TEMPOMAT

  Tento systém využívá radarový senzor pracující na vlnové délce v milimetrech a kameru k detekci vozidla vpředu a udržování vhodné vzdálenosti. Pokud vozidlo vpředu zastaví, LM také zastaví. Když se vozidlo opět pohne, LM také vyrazí. Rychle rozpozná dopravní omezení vpředu a ve spojení s asistentem sledování jízdního pruhu* sleduje přirozenější linii v zatáčkách.

  * Pokročilá asistence při sledování jízdního pruhu pomáhá udržovat LM na středu pruhu, využívá funkci 'přirozeného sledování pruhu' a poskytuje pomoc při jízdě v zatáčkách.

Upgradovaný asistent rozpoznávání dopravního značení (RSA) rozpoznává dopravní značky a poskytuje informace řidiči prostřednictvím multiinformačního displeje. Po propojení s dynamickým radarovým tempomatem lze rychlost vozu upravit podle rychlostního limitu, který rozpozná RSA.

Průkopnický nový proaktivní asistent řízení s technologií aktivního asistenta jízdy LM, vybavený naším nejnovějším systémem předvídání překážek, monitoruje účastníky silničního provozu a předměty vpředu a proaktivně ovládá brzdy a řízení, aby se od nich udržoval v bezpečné vzdálenosti. Kromě toho vám asistent decelerace pomáhá při uvolňování plynu před zatáčkou nebo předjížděným vozidlem, což umožňuje plynulejší a bezpečnější zpomalování. Systém také detekuje zatáčky vpředu a upravuje sílu posilovače řízení tak, aby usnadnil bezpečné a přesné řízení.

Systém adaptivních dálkových světel (AHS) aktivovaný LED diodami využívá monokulární kamerový senzor k detekci světla z vozidel vpředu a automaticky optimalizuje rozložení světla světlometů tak, aby dálková světla přímo neoslňovala předjíždějící nebo protijedoucí vozidla. Systém AHS snižuje pracovní zátěž řidiče tím, že eliminuje potřebu zapínat a vypínat dálková světla a pomáhá poskytovat vynikající zorné pole při jízdě v noci.

RESOLUTE DESIGN

 • ODVÁŽNÁ TVÁŘ LEXUS

                                                                                Vpředu vedle výrazné masky chladiče Lexus stojí ostřejší světlomety s trojitými diodami LED, které podtrhují poutavý vzhled modelu LM 350h. Boční, zatemněné sloupky zdůrazňují okna, prostor a plynulé linie. Extra dynamika vychází z dlouhého rozvoru LM a kovaných 19" litých kol nebo 17" nízkohlučných kol. Jednořádkové charakteristické světlo Lexus LED a nový znak „LEXUS“ vzadu podtrhují futuristický charakter vozu na silnici. Čtyři barvy exteriéru – Bílá Sonic, Titanová Sonic, Grafitová Černá a Achátová – elegantně zprostředkovávají důstojnost tohoto vozu. K dispozici je levá a pravá prosklená střecha, která umocňuje vzdušnost v oblasti zadních sedadel.

 • NOVÝ DESIGN VŘETENA / CHARAKTERISTICKÁ MASKA CHLADIČE

  Klíčem k vnějšímu designu bylo přinést design Lexus nové generace do segmentu MPV. Zde se naši designéři snažili začlenit do nového LM novou designovou identitu „vřetenovité masky“ Lexus. Výsledkem je vylepšená integrace mřížky chladiče, která poskytuje pocit elektrifikované síly a nízkého těžiště pro stabilní a sebevědomý vzhled.

 • TRI-LED SVĚTLOMETY / CHARAKTERISTICKÉ ZADNÍ SVĚTLO LEXUS

  Elegantnější, ostřejší a horizontálnější, tyto ohromující 3-projektorové LED světlomety zprostředkovávají vysoce osobitý dojem v jednoduchém designu. Světlomety s horní/dolní šipkou posilují identitu značky Lexus, zatímco ovládání osvětlení pro denní svícení vytváří nádherné světelné přechody. Jedinečné uspořádání zadního sdruženého světla sestává z přídavné lištové lampy na horní straně lištové lampy s podpisem L, která nabízí vynikající viditelnost a posiluje třídu vozidla.

Ovládací prvky pro elektricky ovládané posuvné dveře, integrované do stropní konzoly, umožňují řidiči otevírat nebo zavírat posuvné dveře a zadní dveře, které poskytují vřelé přivítání, když se VIP blíží. Podobně, když máte elektronický klíč, LM vás přivítá odemknutím a otevřením elektricky ovládaných posuvných dveří na straně, ke které se blížíte, jedním dotykem klíče nebo kliky dveří a dalším dotykem dveře zavře. Systém ochrany proti zaseknutí pomáhá zabránit přiskřípnutí překážek ve dveřích. E-Latch, inspirovaný japonskými dveřmi Shoji, je spínačem aktivovaný a poháněný dveřní systém, který umožňuje otevření dveří jedním ladným pohybem.

Aby byl kokpit ještě více zaměřený na řidiče, vyvinul Lexus designový koncept Tazuna. Tazuna, odvozená od japonského slova pro „otěže koně“, se zaměřuje na přímé, ale intuitivní ovládání. Informační zdroje, jako je multimediální obrazovka, multiinformační displej, měřidlo s jedním číselníkem, centralizovaná měřidla a Head-Up displej, jsou všechny seskupeny, takže jejich obsah lze číst s minimálním pohybem očí a hlavy. Stejně tak jsou snadno dostupné hlavní spínače a ovládací prvky, jako je Volič jízdních režimů.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

 • EXTRA ŠIROKÝ 10" HEAD-UP DISPLEJ

                                                                                        Údaje o jízdě z LM 350h (7místného) se promítají barevně přímo na čelní sklo. Tento 10” Head-Up displej vám umožní kontrolovat navigaci, bezpečnostní funkce, informace a nastavení zvuku, aniž byste spustili oči ze silnice. Ovládání je snadné díky dotykovým spínačům na volantu.

 • AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON S 23 REPRODUKTORY (4 MÍSTNÁ VARIANTA)

  Téměř tichá 4místná kabina LM 350h poskytuje dokonalý audiosystém Mark Levinson® Premium Surround Sound na míru s 23 reproduktory. Audiosystém je optimalizován pro architekturu interiéru vozu. ClariFi poskytuje jedinečný 7.1kanálový zážitek z domácího kina pomocí nového 3D Surround Mark Levinson® Surround System a Quantum Logic Immersion, analyzuje komprimovaný zdroj zvuku a doplňuje ztracená data pro výjimečnou kvalitu zvuku. Zážitek z koncertní síně ještě více umocňují reproduktory rozmístěné na širokém stropě MPV a vytvářejí tak trojrozměrnou zvukovou scénu. Přepážkové reproduktory umístěné nad 48” obrazovkou, aby byly těsně zarovnány s vašimi ušima, produkují bohatý a silný zvuk, který živě vyjadřuje atmosféru původní hudby. Nakonec Blu-ray přehrávač zabudovaný do levé spodní části oddílu přehrává Blu-ray disky, DVD a CD.

 • BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA

                                                                                Pomocí indukční bezdrátové nabíječky baterií můžete nabíjet kompatibilní smartphony nebo jiná elektronická zařízení. O 50 % rychlejší a je pohodlně umístěn v kapse středové konzoly. Aby byla vaše zařízení nabitá a připojená, má LM až osm USB zásuvek. Díky Android Auto® nebo bezdrátovému Apple CarPlay® vám nový LM umožňuje snadno zobrazovat a přistupovat k mnoha aplikacím vašeho smartphonu na 14” dotykové obrazovce nebo 14”/48” zadním displeji.

Vítejte v aplikaci Lexus Link, novém světě konektivity vytvořeném k doplnění naší jedinečné služby „Omotenashi“. Jeho chytré a na míru šité funkce pomáhají naplánovat cestu, najít parkovací místo, naplánovat servis nebo dokonce zlepšit váš styl jízdy. Transformujte svůj čas s novým LM pomocí služeb jako:

 

 • Přehled jízdních dat: Sleduje vaše cesty, styl jízdy a umožňuje zaznamenávat služební cesty
 • Tipy pro hybridní jízdu: Pomáhá vám nebo vašemu řidiči řídit váš LM 350h efektivněji
 • Funkce „Najít vůz“: Vyhledá a navede vás zpět k vašemu Lexusu
 • Funkce "Odeslat trasu do vozu": Umožňuje naplánovat trasu na jiném zařízení a odeslat ji do vašeho Lexusu
 • eCare: Umožňuje vám spravovat servis a údržbu vašeho LM
 • Výstražná kontrolky: Vysvětluje význam každé výstražné kontrolky a jakoukoli akci, kterou byste měli provést
 • Stav vozu: Upozorní vás, pokud jste nechali otevřená okna auta nebo zapomněli vypnout světlomety. Můžete také zkontrolovat, zda je vaše auto zamčené
 • Hlídač baterie: Monitoruje úroveň nabití 12V baterie vašeho auta
 • Vzdálené služby: Dálkové odmrazování čelního skla, aktivace výstražných světel nebo zamykání a odemykání LM z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře

Jako majitel LM si můžete užívat všech výhod sady Lexus Link Premium Connectivity Pack. Zahrnuje funkce jako:

 

 • Cloudová navigace a hlasový asistent "Hey Lexus"
 • Události na silnici a informace o dopravě v reálném čase
 • Možnost parkování na ulici i mimo ni
 • Možnost parkování na ulici i mimo ni
ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH ZKUŠEBNÍCH JÍZDÁCH

NÁŠ PŘÍSLIB ZKUŠEBNÍ JÍZDY

Zažijte úžasný zážitek s testovací jízdou Lexus, vyberte si vozidlo, umístění a délku podle svého výběru.

VÝHODY VLASTNÍKŮ

Naším cílem je, aby váš zážitek z vlastnictví vozu Lexus byl skutečně úžasný. V rámci toho nabízíme služby na míru, které se starají o vaše potřeby a potřeby vašeho vozu. Mezi tyto výhody patří:

 

 • Záruka 3 roky / 100 000 km
 • 3 roky silniční assistance
 • 5 let záruka na hybridní baterii
 • Bezplatná roční hybridní kontrola
 • Můj Lexus a aplikace Lexus Link