SEZNAMTE SE S MODELEM IS

Lexus IS spojuje mimořádně atraktivní vzhled s propracovanými technologiemi a bezkonkurenčním pohodlím. Tento mimořádný sportovní sedan s dlouhou linií střechy v duchu kupé byl stvořen pro intuitivní a hladkou jízdu, která vám rozproudí krev v žilách. Díky nabídce čistě benzínového nebo hybridního pohonu si můžete nakonfigurovat IS přesně podle požadavků.

 • 
 

 
  2017 lexus is key features
  • Výtečná ovladatelnost

   Tužší podvozek zvyšuje přesnost řízení, zatímco nové adaptivní variabilní odpružení přináší lepší záběr i jízdní chování.

  • Kultivované ovládání

   Nové lehké zavěšení kol nabízí vyšší jízdní kvalitu, lepší kontrolu pohybů karoserie, účinnější záběr a vyšší stabilitu v přímém směru, stejně tak jako lepší reakce řízení a zpětnou vazbu.

  • Zdokonalená aerodynamika

   Naši specialisté na aerodynamiku strávili stovky hodin odlaďováním prakticky plochého podvozku a aerodynamických křidélek ve snaze nabídnout ultra tichou jízdu s nízkou spotřebou.

  • Klasický hybridní pohon

   Postavte si IS přesně podle vašich požadavků- využijte nabídku hybridního pohonu a pozoruhodně širokou základní výbavu s celou řadou prvků na přání, včetně provedení F SPORT.

  • Prvotřídní bezpečnostní systém

   Využili jsme našeho vedoucího postavení v oblasti výzkumu prevence nehod a všechny modely IS jsme vybavili Lexus Safety System + již ve standardu. Lexus Safety System + obsahuje přednárazový bezpečnostní systém s detekcí chodců, systém varování při opuštění jízdního pruhu, automatické ovládání dálkových světel, dynamický adaptivní tempomat a systém rozpoznávání dopravních značek.

VYZKOUŠEJTE SI MODEL IS

Nový Lexus IS, pocházející z našeho proslulého japonského závodu Tahara pod dohledem mistrů řemesla ‘Takumi’, se pyšní nejen podmanivou krásou, ale také neodolatelnými jízdními schopnostmi. Zvenčí zaujme vřetenovitá maska chladiče Lexus a markantní LED světla, zatímco v kabině potěší displej o velikosti 10,3", nádherně prošívaná kožená sedadla nebo dřevěné dekory vyrobené technologií laserového gravírování.

VYZKOUŠEJTE SI MODEL IS

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY Z NAŠÍ MODELOVÉ ŘADY