AKČNÍ NABÍDKA LEXUS NX 300h 4x4 E-FOUR HYBRID

Poznejte suverénní městský crossover, který spojuje neotřelý design s moderními technologiemi pro maximální požitek z jízdy. Jeho hybridní pohon se díky funkci autonomního dobíjení nabíjí během jízdy a vy se tak nemusíte omezovat napájením ze sítě. A díky technologii 4×4 E-FOUR ani náročností terénu. Nejmodernější asistenční systém Lexus Safety System+ vám navíc v krizových situacích pomáhá udržet vozidlo ve správném pruhu a v hustém provozu nabízí podporu adaptivního tempomatu.

 • AKČNÍ NABÍDKA -OPERATIVNÍ LEASING

  NX 300h 4x4 E-FOUR

  Operative Leasing Offers Model Image
   MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)AKONTACE*
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR ELEGANCE12 999 KČ0 KČ
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR COMFORT MULTIMEDIA14 999 KČ0 KČ
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR PRESTIEGE SAFETY15 999 KČ0 KČ

  *Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 36 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování Vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 28.2.2018.

 • Chcete nový Lexus NX spíše vlastnit než využít nabídku operativního leasingu? Pak pro vás máme paket SAFETY v hodnotě 90 000 Kč zcela zdarma! Získáte tak nejmodernější bezpečnostní prvky výbavy Lexus Safety System+, jako je adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém, asistent pro jízdu v jízdním pruhu a mnohem více bez nutnosti příplatku. Využijte tuto akční nabídku a mějte vše plně pod kontrolou – podívejte se na ceník a objevte, co vše získáte zdarma s paketem SAFETY ve vašem novém NX.

SEZNAMTE SE S MODELEM NX

NX coby praktická ukázka nejmodernějšího designu Lexus přináší nápadnou masku chladiče ve tvaru vřetene se stylovými detaily v tmavém chromu a sportovními LED světlomety. Zakuste vrcholnou formu agility ve městě, postavenou na hybridním pohonu bez nutnosti nabíjení nebo přeplňovaném zážehovém motoru.

 • 4x4 Key Features Image
  • LED světlomety

   Sportovní LED světlomety dělají z modelu NX nepřehlédnutelný vůz při pohledu zepředu i zezadu. Při tom vynikne charakteristický tvar písmene L, díky kterému váš vůz každý ihned zařadí do „rodiny“ Lexus.

  • Automatická převodovka

   Přední elektrický motor, generátor i mechanismus rozdělující sílu jsou implementovány do hybridní automatické převodovky. Ta díky špičkové řídící jednotce neustále rozděluje výkon mezi elektrický a spalovací motor, čímž pomáhá dosáhnout nejlepších jízdních vlastností.

  • Kožené čalounění sedadel

   Pocit luxusu a komfortu vám poskytnou kůží čalouněná ergonomicky tvarovaná sedadla. Ta vynikají mistrovským zpracováním a mimořádně přesným prošíváním koženého čalounění stejně tak jako celý interiér vozu.

  • Navigační systém Lexus Professional

   Špičkové zobrazení a širokou nabídku map oceníte na 10,3 palcovém displeji, který se ovládá pomocí touch padu nebo hlasových příkazů. Systém navigace navíc dokáže vygenerovat QR kód pro váš smartphone, pomocí kterého pohodlně najdete cíl v případě, že k němu musíte dojít pěšky.

  • Nejmodernější bezpečnostní systém Lexus Safety System+

   Aktivní bezpečnostní systém vám pomáhá udržet auto ve správném jízdním pruhu, pokud ztratíte koncentraci, a v hustém provozu hlídá bezpečný odstup díky adaptivnímu tempomatu. Mimo to umí i sám aktivně zasáhnout a v krizové situaci předejít nehodě.

VÝHODY OPERATIVNÍHO LEASINGU

Jezděte bez starostí! Díky operativnímu leasingu Lexus Rent můžete mít váš Lexus NX za atraktivní měsíční splátky bez nutnosti počáteční akontace a bez starostí s následným prodejem vozu.

Finanční výhodnost

Leasingová platba je nákladovou položkou a tedy plně daňově odečitatelnou (pro podnikatele). Navíc je vozidlo po celou dobu v majetku leasingové společnosti, díky čemuž nedochází k zatížení finanční rozvahy vašeho podnikání.

Bezstarostný prodej

Vůz zůstává po celou dobu smlouvy v majetku leasingové společnosti, proto neřešíte otázku jak naložit s vozidlem po ukončení smlouvy. Jednoduše si tak zajistíte pravidelnou obměnu vozu bez starostí s následným prodejem.

Kompletní pojištění v ceně

Žádné starosti s pojištěním. Kompletní pojištění zahrnující fixní pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s pojištěním GAP je součástí pravidelných měsíčních splátek.

Atraktivní měsíční splátky

Nulová akontace

Žádná nutnost počáteční investice.

ZCELA HLADKÁ JÍZDA

Vyzkoušejte si v praxi, jak hybridy reagují v různých podmínkách, jak se automaticky přepínají mezi jednotlivými zdroji energie a jaký jízdní komfort vám přinášejí.

2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

VÝHODY HYBRIDNÍHO POHONU

AUTONOMNÍ DOBÍJENÍ: ŽÁDNÉ ZAPOJOVÁNÍ DO ZÁSUVKY

Na rozdíl od elektromobilů nebo plug-in hybridů nemusíte svůj hybridní Lexus zapojovat do zásuvky – díky autonomnímu dobíjení je váš vůz vždy připraven vyrazit.

Ať již brouzdáte městem s přáteli, vyrážíte s rodinou na výpravu za dobrodružstvím nebo cestujete do dalekých krajin, vždy se najde hybridní vůz Lexus s autonomním dobíjením přesně pro vaše potřeby.

Next steps

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ