AKČNÍ NABÍDKA LEXUS NX 300h 4x4 E-FOUR HYBRID

Poznejte suverénní městský crossover, který spojuje neotřelý design s moderními technologiemi pro maximální požitek z jízdy. Jeho hybridní pohon se díky funkci autonomního dobíjení nabíjí během jízdy a vy se tak nemusíte omezovat napájením ze sítě. A díky technologii 4×4 E-FOUR ani náročností terénu. Nejmodernější asistenční systém Lexus Safety System+ vám navíc v krizových situacích pomáhá udržet vozidlo ve správném pruhu a v hustém provozu nabízí podporu adaptivního tempomatu.

 • AKČNÍ NABÍDKA - OPERATIVNÍ LEASING

  NX 300h 4x4 E-FOUR

  Operative Leasing Offers Model Image
   MĚSÍČNĚ (BEZ DPH)AKONTACE*
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR ELEGANCE12 999 KČ0 KČ
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR COMFORT MULTIMEDIA15 990 KČ0 KČ
  LEXUS NX 300h 4X4 E-FOUR PRESTIEGE SAFETY16 990 KČ0 KČ

  *Kompletní nabídku operativního leasingu včetně akční nabídky na sadu zimních kompletů zdarma naleznete v ceníku. Produkt Lexus Rent pro podnikatele, plátce DPH, za podmínek 0% akontace, 48 měsíců, 15 000 km/rok, obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění, GAP, je nabízen společností Toyota Financial Services Czech s.r.o. Tato reprezentativní nabídka není nabídkou k uzavření smlouvy dle § 1732 zák. č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Konkrétní nabídku modelů a financování vám poskytne autorizovaný prodejce Lexus. Nabídka platná do 30.6.2018.

 • Chcete nový Lexus NX spíše vlastnit než využít nabídku operativního leasingu? Pak pro vás máme paket SAFETY v hodnotě 90 000 Kč zcela zdarma! Získáte tak nejmodernější bezpečnostní prvky výbavy Lexus Safety System+, jako je adaptivní tempomat, přednárazový bezpečnostní systém, asistent pro jízdu v jízdním pruhu a mnohem více bez nutnosti příplatku. Využijte tuto akční nabídku a mějte vše plně pod kontrolou – podívejte se na ceník a objevte, co vše získáte zdarma s paketem SAFETY ve vašem novém NX.

VÝHODY OPERATIVNÍHO LEASINGU

Jezděte bez starostí! Díky operativnímu leasingu Lexus Rent můžete mít váš Lexus NX za atraktivní měsíční splátky bez nutnosti počáteční akontace a bez starostí s následným prodejem vozu.

Finanční výhodnost

Leasingová platba je nákladovou nákladovou a tedy plně daňově odečitatelnou položkou (pro podnikatele). Navíc je vozidlo po celou dobu v majetku leasingové společnosti, díky čemuž nedochází k zatížení finanční rozvahy vašeho podnikání.

Bezstarostný prodej

Vůz zůstává po celou dobu smlouvy v majetku leasingové společnosti, proto neřešíte otázku jak naložit s vozidlem po ukončení smlouvy. Jednoduše si tak zajistíte pravidelnou obměnu vozu bez starostí s následným prodejem.

Kompletní pojištění v ceně

Žádné starosti s pojištěním. Kompletní pojištění zahrnující fixní pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s pojištěním GAP je součástí pravidelných měsíčních splátek.

Atraktivní měsíční splátky

Nulová akontace

Žádná nutnost počáteční investice.

SEZNAMTE SE S MODELEM NX

Dynamický Lexus NX 300, poháněný přeplňovaným zážehovým motorem 2,0 litru s přímým vstřikováním paliva, zaručuje nekonečnou radost za volantem crossoveru, který se pyšní rychlou akcelerací, suverénním projevem na dálnici a kultivovaností vozů Lexus. Pádla řazení s krátkým zdvihem, upevněná na sloupku řízení, dovolují rychlé změny převodových stupňů bez nutnosti sundávat ruce z volantu.

 • Local Key Features Image
  • Hybridní pohon

   NX 300h hladce koordinuje hnací moment benzínové i elektrické jednotky, a zprostředkuje tak nefalšované potěšení z jízdy - společně s nízkými emisemi a sníženou spotřebou paliva.

  • Benzínový pohon

   Dynamický NX 300, poháněný přeplňovaným zážehovým motorem 2,0 litru s přímým vstřikováním paliva, zaručuje nekonečnou radost za volantem crossoveru, který se pyšní rychlou akcelerací, suverénním projevem na dálnici a kultivovanou jízdou přinášející požitek.

  • Kultivovaný vnitřní prostor

   Kokpit modelu NX, držící se naší filozofie neustálého zlepšování ‘Kaizen’, je ještě kultivovanější, než tomu bylo doposud. V interiéru okamžitě zaujme větší 10,3" displej prémiové navigace Lexus. K pobytu v kabině doslova láká mimořádně přesné prošívání koženého čalounění nebo jemně opracované dekory v celém interiéru.

  • Přepracovaný podvozek

   Přepracovaný podvozek NX byl pečlivě odladěn a zevrubně otestován našimi ‘jezdeckými mistry’ Takumi; systém adaptivního variabilního odpružení nyní nabízí širokou škálu 650 nastavení.

  • Na podporu vašich vrozených řidičských schopností

   Vaše schopnosti vnímání za volantem rozšiřuje paket bezpečnostních technologií Lexus Safety System+, který vám pomáhá ve správné jízdě pomocí systému pro udržování vozidla v jízdním pruhu, asistuje v husté dopravě pomocí adaptivního tempomatu a dává si pozor na nebezpečné kolize s jinými účastníky silničního provozu pomocí bezpečnostního systému pro předcházení kolizím, který podle potřeby dokonce sám zasahuje.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ VARIANTY BAREV

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu NX podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

Configure your car

kliknutím otočte vozidlo

NX 300h LUXURY AWD / Černá

2017 E4 intro

PŘEDSTAVUJEME PŘELOMOVÝ

POHON VŠECH KOL E-FOUR

Pohon E-FOUR, který je k dispozici v SUV modelech Lexus s hybridním pohonem, umožňuje jízdu v náročných podmínkách, a zároveň zajišťuje maximální trakci vozů při dynamické sportovní jízdě. Systém E-FOUR aktivně využívá druhý elektrický motor, který pohání zadní nápravu a spotřebovává pouze energii vznikající při brždění (rekuperace). Komplexní systém senzorů a asistenčních systémů navíc předvídá pohyby a zásahy řidiče i možný vývoj dopravní situace a spouští pohon zadní nápravy pouze v tu pravou chvíli. Kombinací sofistikovaných asistenčních systémů a unikátního režimu pohonu využívajícího energii vznikající při brždění dosahují hybridní SUV vozy Lexus s pohonem všech kol E-FOUR zcela jedinečné hospodárnosti bez kompromisů v oblasti jízdní dynamiky a bezpečnosti.

INOVACE V MODELECH LEXUS S POHONEM VŠECH KOL E-FOUR

 • E4 Features Image
  • Yaw Rate Feedback Control

   Při analýze polohy volantu a rychlosti jednotlivých kol zjišťuje tento systém skluz přetáčivosti nebo nedotáčivosti a zajišťuje ideální přenos točivého momentu mezi nápravami, aby došlo k optimalizaci jízdní dráhy

  • AI-SHIFT

   Při využití údajů ze senzoru přetížení, polohy plynového pedálu a brzdy volí nejvhodnější převodové poměry k zajištění ideální stability a dynamiky jízdy.

  • AVS

   Úkolem systému adaptivního odpružení je nejvhodnější nastavení parametrů tlumičů přesně podle aktuální jízdní situace - tak, aby vůz přesně podle daných podmínek přizpůsobil své chování a nastavení (např. sportovní nebo komfortní jízda).

ZCELA HLADKÁ JÍZDA

Vyzkoušejte si v praxi, jak hybridy reagují v různých podmínkách, jak se automaticky přepínají mezi jednotlivými zdroji energie a jaký jízdní komfort vám přinášejí.

2017 lexus understanding hybrid portrait smarter economics

VÝHODY HYBRIDNÍHO POHONU

AUTONOMNÍ DOBÍJENÍ: ŽÁDNÉ ZAPOJOVÁNÍ DO ZÁSUVKY

Na rozdíl od elektromobilů nebo plug-in hybridů nemusíte svůj hybridní Lexus zapojovat do zásuvky – díky autonomnímu dobíjení je váš vůz vždy připraven vyrazit.

Ať již brouzdáte městem s přáteli, vyrážíte s rodinou na výpravu za dobrodružstvím nebo cestujete do dalekých krajin, vždy se najde hybridní vůz Lexus s autonomním dobíjením přesně pro vaše potřeby.

Next steps

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ