concept cars

KONCEPTY

Koncepty Lexus poskytují fascinující ukázky budoucího směřování našeho designu.

main menu lexus brand

DESIGN A
INOVACE

Seznamte se o odvážným a dynamickým designem značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÍ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentně kombinuje pohon elektromotoru a zážehového motoru.

used cars

OJETÁ
VOZIDLA

Nabídka ojetých vozidel od všech autorizovaných prodejců Lexus.

2018 lexus nx hybrid my18 hero campaign

NX- HYBRID BEZ NUTNOSTI NABÍJENÍ

UMĚNÍ VYSTOUPIT Z DAVU

Suverénní městský crossover spojuje neotřelý vzhled s intuitivním designem a technologiemi pro maximální požitek z jízdy.

SEZNAMTE SE S MODELEM NX

NX coby praktická ukázka nejmodernějšího designu Lexus přináší nápadnou masku chladiče ve tvaru vřetene se stylovými detaily v tmavém chromu a sportovními LED světlomety. Zakuste vrcholnou formu agility ve městě, postavenou na hybridním pohonu bez nutnosti nabíjení nebo přeplňovaném zážehovém motoru.

2018 lexus nx 300 f sport key features
 • Hybridní pohon

  NX 300h hladce koordinuje hnací moment benzinové i elektrické jednotky, a zprostředkuje tak nefalšované potěšení z jízdy - společně s nízkými emisemi a sníženou spotřebou paliva.

 • Benzinový pohon

  Dynamický NX 200t, poháněný přeplňovaným zážehovým motorem 2,0 litru s přímým vstřikováním paliva, zaručuje nekonečnou radost za volantem crossoveru, který se pyšní rychlou akcelerací, suverénním projevem na dálnici a kultivovanou jízdou přinášející požitek.

 • Interiér přinášející požitek

  Kokpit modelu NX, držící se naší filozofie neustálého zlepšování ‘Kaizen’, je ještě vytříbenější, než tomu bylo doposud. V interiéru okamžitě zaujme větší 10,3" displej prémiové navigace Lexus.
  K pobytu v kabině doslova láká mimořádné prošívání koženého čalounění nebo jemně opracované dekory v celém interiéru.

 • Přepracovaný podvozek

  Přepracovaný podvozek NX byl pečlivě doladěn a otestován našimi ‘jezdeckými mistry’ Takumi; systém adaptivního variabilního odpružení nyní nabízí širokou škálu 650 nastavení.

 • Na podporu vašich vrozených řidičských schopností

  Vaše schopnosti vnímání za volantem rozšiřuje paket bezpečnostních technologií Lexus Safety System+, který vám pomáhá ve správné jízdě pomocí systému pro udržování vozidla v jízdním pruhu. V husté dopravě asistuje pomocí adaptivního tempomatu a dává si pozor na nebezpečné kolize s jinými účastníky silničního provozu pomocí bezpečnostního systému pro předcházení kolizím, který podle potřeby dokonce sám zasahuje.

 • K dispozici v provedení F SPORT

  Vyznavači dynamiky si mohou zvolit nové provedení NX F SPORT, které nabízí exkluzivní mřížku chladiče s uhlově černým obkladem, ostřeji naladěný podvozek, stylové prvky F SPORT v interiéru a nová výrazná kola.

POZNEJTE NX NA VLASTNÍ KŮŽI

Lexus NX je napěchovaný intuitivními technologiemi ke zvýšení vašeho požitku z jízdy, od krásně zpracovaných kožených sedadel až po špičkovou akustickou aparaturu.

POZNEJTE NX NA VLASTNÍ KŮŽI

Výše uvedený model neodpovídá dané řadě.