2018 lexus rx l hero

RX L

PROSTORNÉ
A LUXUSNÍ SUV

Prostor a svoboda sedmimístného SUV v elegantním a stylovém balení.

SEZNAMTE SE S RX L

RX L je elegantní a prostorný vůz, navržený s cílem hýčkat a spolehlivě ochránit každého na palubě. Tento všestranný přírůstek do naší nabídky luxusních SUV disponuje třemi řadami sedadel a prostornějším zavazadelníkem, nicméně zachovává si stylovou siluetu, která je pro RX charakteristická. Pozoruhodné spojení ostrých prolisů a oblouků jde ruku v ruce s typickou maskou chladiče Lexus ve tvaru vřetene, zvýrazněnou chromovým lemováním, zatímco v interiéru zaujme precizně navržená kabina a pokrokové technologie.


 

 
  2018 lexus rx l key features
 • Prodloužená karoserie

  Větší karoserie – RX L je o 110 mm delší než pětimístné provedení – a příkřejší sklon okna výklopné zádě znamená, že toto luxusní SUV dokáže nabídnout ještě všestrannější zavazadelník a sedm dobře vybavených míst k sezení.

 • SUV určující trend

  RX L má elegantně začerněné C-sloupky, díky nimž střecha zdánlivě visí ve vzduchu, LED zadní světla ve tvaru písmene "L", která jsou zakousnuta do zadních blatníků a charakteristickou maskou chladiče Lexus ve tvaru vřetene. Takto spojuje všestrannost vozu SUV se všemi typickými znaky dynamického designu.

 • Luxusní sedadla

  RX L nabízí druhou řadu sedadel s rozdělením v poměru 40:20:40. Ke snadnému přístupu na sedadla zcela vzadu stačí zatáhnout za páčku, kterou se sedadlo druhé řady odsune kupředu. Pro všechny tři řady sedadel jsou k dispozici různé komfortní prvky výbavy, jako např. držáky nápojů a různá vylepšení pro flexibilní cestování.

 • Třízónová klimatizace

  Každý z pasažérů se může těšit na pohodlnou jízdu díky promyšleným detailům, jako je např. třízónová klimatizace, jejíž součástí je samostatné ovládání klimatizace a výdechy ventilace pro třetí řadu sedadel.

 • Multimédia

  Soustava Display Audio u řidiče zahrnuje obrazovku o velikosti 12,3", tuner AM/FM, přehrávání přes Bluetooth®, mikrofon pro rozpoznávání hlasu, slot na karty microSD, zdířku AUX, dva porty USB a 15 reproduktorů prostorového ozvučení Mark Levinson Premium; cestující ve druhé řadě mohou připojit vlastní multimediální přehrávače pomocí vyhrazených portů USB.

 • Lexus Safety System+

  RX L je nejen elegantní, ale i mimořádně svědomité co se týče bezpečnosti cestujících. To dokládá bezpečnostní systém pro předcházení kolizím (PCS) s funkcí rozpoznávání chodců, systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu (LKA) se zásahy do řízení, automatické přepínání dálkových světel (AHB), dynamický tempomat řízený radarem pro celý rozsah rychlostí nebo boční hlavové airbagy po celé délce interiéru s pokrytím všech tří řad.

PROZKOUMEJTE NABÍZENÉ BAREVNÉ ODSTÍNY

Pusťte se do konfigurace svého vysněného modelu RX L podle vlastních požadavků, pohrajte si s variantami barev nebo pokračujte dále a podívejte se na vlastnosti vozu a snímky v galerii.

kliknutím otočte vozidlo

RX 450h L AWD LUXURY / Černá Nemetalická

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RX L

Hybridní pohon a systémy ke snížení spotřeby již ve standardu vám zprostředkují takový požitek z jízdy, který zcela předčí očekávání od vozu kategorie SUV. Všestrannost a prostornost se umně prezentuje karoserií připomínající kupé, uhlazenou siluetou a bezchybným zpracováním kabiny, jejímž výsledkem je stylový a současně sportovní rodinný vůz.

VYZKOUŠEJTE SI LEXUS RX L

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ