NOVÝ RX A RX L, DVĚ IKONY STVOŘENÉ PRO VAŠE POHODLÍ

VELKOLEPÝ PROSTOR PRO VELKOLEPÉ ZÁŽITKY

Nejnovější RX nastoluje nové standardy SUV značky Lexus a představuje ty nejpříjemnější jízdní vlastnosti v kombinaci s bezkonkurenční úrovní luxusu a prostoru.

SEZNAMTE SE S MODELY RX A RX L

Nové modely RX a RX L přinášejí již na první pohled výjimečný design s ostrými křivkami a nové technologie, které vám pomohou zvýšit nejen komfort, ale i bezpečí. Kromě nejmodernější bezpečnostního systému Lexus Safety Systém+ jsme zdokonalili i systém adaptivních dálkových světel AHS, typu BladeScan. Díky nim se významným způsobem zvýšila nejen viditelnost, ale i schopnost reakce a rozpoznávání značek a chodců v nočních podmínkách. Samozřejmostí je sledování slepého úhlu, který eliminuje nechtěné přejetí jízdního pruhu a pomáhá tak předejít případné kolizi.
Novou úroveň konektivity a pohodlí pak přináší možnost propojení vašeho chytrého telefonu pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto, se kterými budete mít své oblíbené aplikace vždy k dispozici. Ovládejte svůj vůz hlasem a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité.

 • 
 

 
  2019 rx

  LEXUS RX

  Nové RX je ukázkou nejnovější podoby designu značky Lexus a přináší propracovanější typickou masku chladiče, elegantnější LED světlomety s trojicí zdrojů a motiv písmene ‘L’ na zadních LED světlech. Průkopnický hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením vás mile překvapí svým jízdním charakterem za jakýchkoli podmínek. K novému markantnímu vzhledu verze RX F SPORT přispívá i kožené čalounění v odstínu černé, černé/bílé nebo červené Flare.

 • 
 

 
  2019 rx l

  LEXUS RX L

  Nové šesti- nebo sedmimístné RX L, které nabízí možnost přepravovat dvě děti (nebo dva dospělé na kratší vzdálenosti), je vybaveno elektricky sklopnými a nastavitelnými sedadly třetí řady, ovládanými z druhé řady nebo zavazadlového prostoru. Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinuje benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů; jízdní vlastnosti nového RX L vás potěší na každé vaší výpravě.