lexus rx and rx l hero

SEZNAMTE SE S NOVÝM RX A RX L

ZBRUSU NOVÉ PROSTORNÉ A KULTIVOVANÉ SUV

Nejnovější RX nastoluje nové standardy SUV značky Lexus a představuje ty nejpříjemnější jízdní vlastnosti v kombinaci s bezkonkurenční úrovní luxusu a prostoru.

SEZNAMTE SE S MODELY RX A RX L

Luxusní SUV se pyšní vysoce sofistikovaným vzhledem a současně nabízí mimořádně příjemné jízdní vlastnosti. Pro kabinu jsou typické vybrané technologie, řadící se k nejvyspělejším na světě a přinášející novou úroveň konektivity. Potřebnou jistotu zároveň dodá vždy připravený bezpečnostní paket Lexus Safety System+. Pocit spolehlivé ochrany získají i cestující ve třetí řadě díky např. individuálnímu nastavení klimatizace, optimalizovaným hlavovým airbagům nebo elektrickému ovládání sedadel.

 • 
 

 
  2019 rx

  LEXUS RX

  Nové RX je ukázkou nejnovější podoby designu značky Lexus a přináší propracovanější typickou masku chladiče, elegantnější LED světlomety s trojicí zdrojů a motiv písmene ‘L’ na zadních LED světlech. Bez ohledu na zvolené hnací ústrojí, ať již průkopnický hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením u modelu RX 450h, nebo přeplňovanou benzínovou jednotku pro RX 300, budete mile překvapeni jízdním charakterem nového RX za jakýchkoli podmínek. K novému markantnímu vzhledu verze RX F SPORT přispívá i kožené čalounění v odstínu černé, černé/bílé nebo červené Flare.

 • 
 

 
  2019 rx l

  LEXUS RX L

  Nové šesti- nebo sedmimístné RX L, které nabízí možnost přepravovat dvě děti (nebo dva dospělé na kratší vzdálenosti), je vybaveno elektricky sklopnými a nastavitelnými sedadly třetí řady, ovládanými z druhé řady nebo zavazadlového prostoru. Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinuje benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů; jízdní vlastnosti nového RX L vás potěší na každé vaší výpravě.

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ