DVĚ IKONY STVOŘENÉ PRO VAŠE POHODLÍ

VELKOLEPÝ PROSTOR PRO VELKOLEPÉ ZÁŽITKY

Nejnovější RX nastoluje nové standardy SUV značky Lexus a představuje ty nejpříjemnější jízdní vlastnosti v kombinaci s bezkonkurenční úrovní luxusu a prostoru.

ONLINE ZÁŽITEK
V REÁLNÉM ČASE

Přeneste se v reálném čase do našeho showroomu pomocí jednosměrného video-hovoru. Ctíme vaše soukromí, a proto necháme možnost být viditelní během hovoru na vás.

SEZNAMTE SE S MODELY RX A RX L

Nové modely RX a RX L přinášejí již na první pohled výjimečný design s jemnými křivkami a nové technologie, které vám pomohou zvýšit nejen komfort, ale i bezpečí. Kromě nejmodernějšího bezpečnostního systému Lexus Safety System+ jsme zdokonalili i systém adaptivních dálkových světel AHS typu BladeScan. Díky nim se významným způsobem zvýšila nejen viditelnost, ale i schopnost reakce a rozpoznávání značek a chodců v nočních podmínkách. Samozřejmostí je sledování slepého úhlu, které eliminuje nechtěné přejetí jízdního pruhu a pomáhá tak předejít případné kolizi.

Novou úroveň konektivity a pohodlí pak přináší možnost propojení vašeho chytrého telefonu pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto, se kterými budete mít své oblíbené aplikace vždy k dispozici. Nové RX i RX L navíc disponuje bezdrátovým indukčním nabíjením, a vám tak stačí pouze položit svůj telefon a vychutnávat si naplno jízdu s nejmodernějším hybridním pohonem 4. generace.

Ať už navigaci nebo spuštěné aplikace uvidíte nově na dotykové obrazovce s úhlopříčkou 12,3", která navíc disponuje funkcí rozdělení obrazovky. Díky tomu budete mít k dispozici ovládání audiosystému, klimatizace nebo navigace zároveň. Ovládejte svůj vůz hlasem nebo prostřednictvím nového, intuitivního touchpadu a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité.

 •     2019 rx

  NOVÝ LEXUS RX

  Nové RX je ukázkou nejnovější podoby designu značky Lexus a přináší propracovanější typickou masku chladiče, elegantnější LED světlomety s trojicí zdrojů a motiv písmene ‘L’ na zadních LED světlech. Průkopnický hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením vás mile překvapí svým jízdním charakterem za jakýchkoli podmínek. K novému markantnímu vzhledu verze RX F SPORT přispívá i kožené čalounění v odstínu černé, černé/bílé nebo červené Flare.

 •     2019 rx l

  NOVÝ LEXUS RX L

  Nové šesti- nebo sedmimístné RX L, které nabízí možnost přepravovat dvě děti (nebo dva dospělé na kratší vzdálenosti), je vybaveno elektricky sklopnými a nastavitelnými sedadly třetí řady, ovládanými z druhé řady nebo zavazadlového prostoru. Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinuje benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů; jízdní vlastnosti nového RX L vás potěší na každé vaší výpravě.

ŽÁDNÉ ZÁSUVKY, ŽÁDNÝ DIESEL, ŽÁDNÉ KOMPROMISY

NEW RX tCO

PROČ TO STOJÍ ZA TO?