DVĚ IKONY STVOŘENÉ PRO VAŠE POHODLÍ

VELKOLEPÝ PROSTOR PRO VELKOLEPÉ ZÁŽITKY

Nejnovější RX nastoluje nové standardy SUV značky Lexus a představuje ty nejpříjemnější jízdní vlastnosti v kombinaci s bezkonkurenční úrovní luxusu a prostoru.

SEZNAMTE SE S MODELY RX A RX L

Nové modely RX a RX L přinášejí již na první pohled výjimečný design s jemnými křivkami a nové technologie, které vám pomohou zvýšit nejen komfort, ale i bezpečí. Kromě nejmodernějšího bezpečnostního systému Lexus Safety System+ jsme zdokonalili i systém adaptivních dálkových světel AHS typu BladeScan. Díky nim se významným způsobem zvýšila nejen viditelnost, ale i schopnost reakce a rozpoznávání značek a chodců v nočních podmínkách. Samozřejmostí je sledování slepého úhlu, které eliminuje nechtěné přejetí jízdního pruhu a pomáhá tak předejít případné kolizi.

Novou úroveň konektivity a pohodlí pak přináší možnost propojení vašeho chytrého telefonu pomocí Apple CarPlay nebo Android Auto, se kterými budete mít své oblíbené aplikace vždy k dispozici. Nové RX i RX L navíc disponuje bezdrátovým indukčním nabíjením, a vám tak stačí pouze položit svůj telefon a vychutnávat si naplno jízdu s nejmodernějším hybridním pohonem 4. generace.

Ať už navigaci nebo spuštěné aplikace uvidíte nově na dotykové obrazovce s úhlopříčkou 12,3", která navíc disponuje funkcí rozdělení obrazovky. Díky tomu budete mít k dispozici ovládání audiosystému, klimatizace nebo navigace zároveň. Ovládejte svůj vůz hlasem nebo prostřednictvím nového, intuitivního touchpadu a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité.

 • 
 

 
  2019 rx

  NOVÝ LEXUS RX

  Nové RX je ukázkou nejnovější podoby designu značky Lexus a přináší propracovanější typickou masku chladiče, elegantnější LED světlomety s trojicí zdrojů a motiv písmene ‘L’ na zadních LED světlech. Průkopnický hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením vás mile překvapí svým jízdním charakterem za jakýchkoli podmínek. K novému markantnímu vzhledu verze RX F SPORT přispívá i kožené čalounění v odstínu černé, černé/bílé nebo červené Flare.

 • 
 

 
  2019 rx l

  NOVÝ LEXUS RX L

  Nové šesti- nebo sedmimístné RX L, které nabízí možnost přepravovat dvě děti (nebo dva dospělé na kratší vzdálenosti), je vybaveno elektricky sklopnými a nastavitelnými sedadly třetí řady, ovládanými z druhé řady nebo zavazadlového prostoru. Průkopnický hybridní pohon s autonomním dobíjením kombinuje benzínový motor 3,5 litru V6 s dvojicí elektromotorů; jízdní vlastnosti nového RX L vás potěší na každé vaší výpravě.

ŽÁDNÉ ZÁSUVKY, ŽÁDNÝ DIESEL, ŽÁDNÉ KOMPROMISY

NEW RX tCO

PROČ TO STOJÍ ZA TO?

EXPLORE COLOUR OPTIONS

Begin tailoring the RX to your requirements, experiment with colour preferences, or continue onwards to explore features and the gallery.

kliknutím otočte vozidlo

Luxury 450h AWD 2018 / Černá

EXPERIENCE THE RX

Sophisticated design. Exquisite craftsmanship. Advanced powertrains. Pioneering safety features and an array of next-generation technology. The new RX is all that a luxury SUV should be. Learn more about it here. Then experience it for yourself.

EXPERIENCE THE RX

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.