1. Discover Lexus
  2. What car

LEXUS ZÍSKAL CENU 2020 WHAT CAR ZA SPOLEHLIVOST

Pro světově proslulou kvalitu a spolehlivost svých vozů získal Lexus ve Velké Británii ocenění 2020 What Car? Reliability Award. Uvedený úspěch je dalším nezávislým potvrzením mimořádné odolnosti technologie hybridního pohonu s autonomním dobíjením, kterou nyní používá 96 procent vozidel, které Lexus prodává na trzích západní Evropy.

Ocenění navazuje na mimořádný výsledek, kterého Lexus dosáhl v průzkumu spolehlivosti 2019 What Car?, kde byla značka potřetí za sebou nejlépe hodnoceným výrobcem, přičemž hybridní prémiový hatchback CT 200h zaznamenal za sledované období 12 měsíců 100% bezporuchový provoz.

Výkony automobilky Lexus pochvalně zmiňuje redaktor magazínu What Car? Steve Huntingford: „V posledním průzkumu spolehlivosti What Car? zaznamenal Lexus čistou sérii vítězství a obsadil nejvyšší příčky v kategorii vozů do 5 let stáří s výsledkem prakticky dokonalých 99 procent, stejně tak jako vozů v kategorii šest až 15 let. Skóre 93,3 procenta v poslední zmiňované kategorii je důkazem toho, jak dobře tato japonská prémiová značka svá vozidla vyrábí a proč si naši cenu 2020 Reliability Award plně zaslouží.“