1. Electrified
  2. Self-Charging Hybrid
ELEKTRIFIKOVANÉ VOZY

HYBRIDNÍ POHON LEXUS S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Kdykoli usednete za volant kteréhokoli hybridního modelu Lexus s autonomním dobíjením je váš vůz připraven vyrazit na cestu. Hybridní baterie se automaticky dobíjí během jízdy, zpomalování a brzdění. Hybridní vůz Lexus s autonomním dobíjením díky kombinaci benzínového motoru a elektrického pohonu zajišťuje ekologický a úsporný provoz, odpovídající vašim nárokům na praktičnost i pohodlí. Žádné zásuvky. Žádný diesel. Žádné kompromisy.

SEZNAMTE SE S MODELOVOU ŘADOU

Od luxusních kupé přes elegantní kompakt, sportovní sedan až po nepřehlédnutelná SUV: ze všech prémiových značek máme tu nejširší nabídku hybridních modelů s autonomním dobíjením. Modelů kdykoli připravených vyrazit na cestu. Vyberte si z naší nabídky ideální vůz Lexus s autonomním dobíjením pro vaše konkrétní potřeby.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?fuelType=3%2Ch_1

PŘEDSTAVUJEME

ZCELA NOVÝ LEXUS LBX

Zcela nový samonabíjecí hybrid LBX, který kombinuje výkon a agilitu s lehkostí a účinností, přináší nový přístup ke každodenní jízdě. Díky prémiovému standardu Lexus, ale s novým vzhledem, nezažijete žádné kompromisy ve výkonu nebo ve stylově kompaktním designu.