1. New cars
  2. LBX World Premiere
KAŽDODENNÍ NEOBYČEJNOST

SVĚTOVÁ PREMIÉRA MODELU LEXUS LBX

Jste připraveni na příchod zcela nového LBX i s jeho každodenní neobyčejností? Zjistěte, které z pěti individuálních prostředí vám bude nejvíce vyhovovat. A nezapomeňte se zaregistrovat k LBX Experience, abyste mohli co nejdříve dostávat obsah připravovaný vám na míru.

SVĚTOVÁ PREMIÉRA

DETAILY MODELU LBX

Jako veskrze nevšední vůz dokáže zcela nové LBX nabídnout bezpočet vlastností k objevování. Představujeme novou generaci hybridního pohonu s autonomním dobíjením, osvěžující a současně luxusní design, bezpečnostní a multimediální technologie a mnoho dalšího.

NYNÍ LIVE

PŘIPOJTE SE K LBX EXPERIENCE

Odemkněte personalizovaný obsah a zážitky a připojte se k LBX Experience. Zjistěte, která atmosféra LBX vám nejvíce vyhovuje, absolvujte virtuální prohlídku s 360 Experience, podívejte se na inspiraci od ostatních řidičů a mnoho dalšího.

ZCELA NOVÝ LEXUS LBX

SEZNAMTE SE S NOVÝMI PROSTŘEDÍMI

Vyberte si z pěti jedinečných prostředí zcela nového modelu LBX, zhmotňujících vizi značky Lexus „making luxury personal – luxus může být osobní“. Každé bylo pečlivě navrženo s cílem ztvárnit svébytnou estetiku a vzhled v souladu s vaším vkusem. Aby vaše každodenní neobyčejnost začínala přímo u vás. 

NAŠE PROSTŘEDÍ V LIMITOVANÉ EDICI

LBX ORIGINAL EDITION

Chtěli byste se stát součástí něčeho tak jedinečného? Limitovaná edice prostředí LBX Original Edition bude k dispozici pouze krátce. Odjeďte domů se svým zcela novým LBX Original Edition dříve než ostatní a zakuste jako první ten pocit každodenní neobyčejnosti.

RAFINOVANÉ PROSTŘEDÍ

LBX ELEGANT

Oceňujete krásu nevšednosti a dáváte přednost jemnosti s vlastním výběrem estetických kvalit. Vydejte se cestou dokonalého sladění s nenucenou sebejistotou zcela nového prostředí LBX Elegant.

RAFINOVANÉ PROSTŘEDÍ

LBX RELAX

Máte sklony k tradičnímu stylu a nadčasovým tvarům, ale chcete to vyvážit i moderními technologiemi a progresivními kroky. Poznejte osobní luxus se zcela novým provedením LBX Relax.

DYNAMICKÉ PROSTŘEDÍ

LBX EMOTION

Líbí se vám, když vaše vozidlo reflektuje váš dynamický životní styl ve městě. Představujeme zcela nové prostředí LBX Emotion, navržené pro vyznavače energického životního stylu.

DYNAMICKÉ PROSTŘEDÍ

LBX COOL

Rádi dáváte na odiv svůj pečlivě vybroušený styl i charakter a líbí se vám, když je to vidět i na ulici. Představujeme zcela nové prostředí LBX Cool, navržené pro ty, kteří se nebojí vystoupit z řady.

DYNAMICKÉ PROSTŘEDÍ

ZCELA NOVÝ LEXUS LBX COOL

Usedněte za volant zcela nového modelu Lexus LBX Cool a nechte promluvit zevnějšek. Stane se LBX Cool se sportovně dynamickým charakterem a dvoubarevným odstínem karoserie zdrojem vaší každodenní neobyčejnosti?

  • PŘIROZENĚ AKTIVNÍ
  • ODLIŠTE SE OD ŠEDI DAVU NA SILNICÍCH
  • NALEZNĚTE ZDROJ KAŽDODENNÍ NEOBYČEJNOSTI
PŘIPRAVUJE SE

PŘIPOJTE SE K LBX EXPERIENCE

Zaregistrujte se k odběru LBX Experience a dostávejte nevšední obsah upravený přímo pro vás. Prohlédněte si virtuálně zcela nové LBX, zjistěte, které prostředí se vám líbí nejvíce, načerpejte inspiraci od ostatních řidičů a mnohem dalšího.