1. New cars
  2. UX
  3. Přehled

UX Prestige

5dvéřové SUV

Lexus UX
Již od
1 340 000 Kč
  • 18" litá kola, opracovaný design
  • Inteligentní parkovací senzory, vpředu a vzadu
  • Vnější zpětná zrcátka, elektricky sklopná
UX 300h 2.0l Full-hybrid (199 k)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/cz/cs

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ VLASTNOSTI

KABINA ZAMĚŘENÁ NA ŘIDIČE

Usedněte na místo řidiče v novém UX a okamžitě najdete tu správnou polohu za volantem. Nesmírně příjemné sedadlo skýtá ideální výhled na cestu. Vychutnejte si kontakt s ručně obšitým koženým volantem nebo sportovní řazení pomocí pádel. Díky technologii elektronického řazení je odezva akceleračního pedálu prakticky okamžitá. Ergonomická přístrojová deska crossoveru byla navržena tak, aby co nejvíce potlačovala jakékoli rušivé prvky. Najdeme zde i řadu pokrokových nápadů, jako např. bezdrátové dobíjení telefonů nebo elektrické ovládání výdechů ventilace.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM LEXUS PREMIUM NAVIGATION

Nejnovější navigační systém Lexus Premium Navigation s ostrou 3D grafikou a širokou nabídkou map nabízí displej s prvotřídní úhlopříčkou 10,3" (resp. 7" LED displej u standardního provedení).

TOUCHPAD

Centrální displej se ovládá pomocí touchpadu nebo hlasových příkazů. Rozhraní v podobě touchpadu zprostředkuje intuitivní ovládání připomínající chytrý telefon, včetně pokynů jako poklepání nebo švihnutí prstem.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/equipment-standard/cz/cs?modelId=e327f097-aecf-4ea7-92d1-de76664cdc18&carId=0ca36f57-05de-408e-b57a-548c996be9af&carColourId=2d19b703-ff73-4d2b-b664-cc87acf03655

Read timed out

TECHNOLOGIE

SDRUŽENÝ OVLADAČ REMOTE TOUCH

Centrální displej multimediální soustavy je k dispozici jediným stiskem ovladače. Ergonomicky navržený ovladač Remote Touch je díky své přirozené poloze vždy po ruce a ovládá se stejně jednoduše jako počítačová myš.

NAVIGAČNÍ SYSTÉM LEXUS PREMIUM NAVIGATION

Systém Lexus Premium Navigation s bohatou 3D grafikou, zobrazováním bodů zájmu a širokou nabídkou mapových funkcí vás spolehlivě dovede do cíle.

BEZPEČNOST LEXUS

Přednárazový bezpečnostní systém (PCS) s detekcí chodců

PCS rozpoznává jiná vozidla i chodce vpředu a varuje za situací, kdy existuje vysoká pravděpodobnost střetu ve směru jízdy, abyste mohli včas zareagovat. Pokud řidič nedokáže zareagovat dostatečně rychle, systém sám použije brzdy a zasáhne do řízení ve snaze zmírnit škody způsobené střetem.

Systém upozornění na opuštění jízdního pruhu (LDA) s asistentem poloautonomního řízení

Pro hladší cestování na rychlostních komunikacích, či dokonce v husté městské dopravě, stačí zapnout dynamický tempomat a asistent poloautonomního řízení, jenž průběžně zasahuje do řízení tak, aby vozidlo zůstávalo uprostřed daného jízdního pruhu při minimálním stáčení, a to i v dlouhých obloucích zatáček. 

Systém sledování slepého úhlu

Překonejte omezení svého periferního vidění. Systém sledování slepého úhlu upozorní řidiče na všechny překážky mimo záběr zpětných zrcátek, abyste měli úplný přehled o prostoru kolem vozidla, a mohli tak manévrovat s absolutní jistotou.

Adaptivní ovládaní dálkových světel (AHS)

Adaptivní dálková světla, která jsou vylepšením automatického přepínání dálkových světel, využívají kameru v horní části vozidla k rozpoznávání vozidel vpředu a automatické optimalizaci rozložení světelných paprsků. Vozovka ve směru jízdy je tak vždy kvalitně osvětlena, aniž by docházelo k oslňování automobilů před vámi nebo vozidel přijíždějících v protisměru.

Galerie UX 

Prohlédnout kolem dokola (360°)

Na celou obrazovku Zavřít