1. Owners
  2. Connected Services
BUĎTE S VOZEM VE SPOJENÍ

CONNECTED SERVICES

Zažijte pocit naprosté kontroly a pohodlí ve svém voze Lexus i mimo něj s Connected Services. Přístupné prostřednictvím aplikace Lexus Link+, multimediálního systému vozidla nebo naší osobní stránky.

PROČ CONNECTED SERVICES

VYLEPŠENÉ PŘIPOJENÍ

APLIKACE LEXUS LINK+

Nová aplikace Lexus Link+ vám poskytuje sadu Connected Services pro vůz Lexus, které jsou navrženy tak, aby vaše zážitky byly ještě plynulejší. Ať už vás vaše cesta zavede kamkoli, můžete komunikovat se svým vozem a plánovat cesty z pohodlí domova, optimalizovat jízdu, ovládat teplotu v kabině vozu na dálku a mnoho dalšího. To vše prostřednictvím smartphonu. Aplikace Lexus Link+, navržená pro budoucnost, otevírá novou kapitolu konektivity.
INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

MULTIMÉDIA A ZÁBAVA

Ponořte se do široké škály funkcí prostřednictvím dotykové obrazovky ve voze. Pomocí cloudové navigace můžete pravidelně aktualizovat mapy a dopravní informace, přijímat upozornění narychlostní radary a prohlížet si blízké čerpací stanice. K dispozici máte také možnost připojit svůj smartphone k AppleCarPlay nebo Android Auto a poslouchat svou oblíbenou hudbu nebo podcasty.
JEDNODUCHÁ FUNKČNOST

OSOBNÍ STRÁNKA

Aby bylo používání a přístup k našim připojeným službám Lexus Link+ ještě jednodušší, naše osobní stránky shromažďují všechny prvky vašeho vozidla na jedno místo. Získejte přístup k snadno použitelným funkcím, kdykoli potřebujete, jednoduše se přihlaste, ať jste kdekoli, prostřednictvím svého chytrého telefonu. S aplikací Lexus Link+ můžete spravovat servisní časy svého vozidla, kontrolovat online uživatelskou příručku, aktualizovat navigační mapy a další.

VÍCE KONEKTIVITY

VZDÁLENÉ ZAMYKÁNÍ/ODEMYKÁNÍ

Zabezpečte na dálku odemčené dveře vozu nebo umožněte ostatním přístup k vašemu vozidlu.

HYBRIDNÍ KOUČOVÁNÍ

Objevte, jak ze svého hybridního vozu Lexus vytěžit maximum díky jízdě v úsporném režimu EV.

VZDÁLENÉ OVLÁDÁNÍ KLIMATIZACE

Ovládejte topení a klimatizace ve voze. Odkudkoliv.

JÍZDNÍ DATA

Sledujte své cesty, styl jízdy a zaznamenávejte služební cesty.

ODESLAT DO VOZU

Naplánujte si svou příští cestu na dálku a sdílejte ji přímo s navigačním systémem Lexus.
*Dostupnost funkcí a specifikace vozidla se mohou u jednotlivých modelů lišit podle trhu. Další informace získáte od místního prodejce Lexus a v uživatelské příručce.