1. Owners
  2. Connected Services
MAJITELÉ

BLUETOOTH®

ZNÁSOBTE SVŮJ POŽITEK Z JÍZDY PROSTŘEDNICTVÍM PALUBNÍ TECHNOLOGIE BLUETOOTH®. JEDNODUŠE SPÁRUJTE TELEFON SE SVÝM VOZEM LEXUS A ZPŘÍJEMNĚTE SI KAŽDOU CESTU.

PŘIPOJTE SVŮJ TELEFON PROSTŘEDNICTVÍM BLUETOOTH®

Po spárování zařízení můžete volat hands-free a přistupovat k řadě funkcí svého telefonu, protože život běží dál i když jste na cestách.

ZKONTROLUJTE KOMPATIBILITU PŘIPOJENÍ BLUETOOTH VAŠEHO VOZIDLA

Pomocí našeho kontrolora Bluetooth (viz níže) zjistíte, jakou podporu Bluetooth vaše vozidlo nabízí.

ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY K PŘIPOJENÍ BLUETOOTH

Máte-li jakékoli dotazy ohledně technologie Bluetooth ve vašem vozidle, věnujte prosím pozornost níže uvedeným otázkám a odpovědím nebo se obraťte na místní dealerství Lexus.

Bluetooth je standardem bezdrátové výměny dat na krátké vzdálenosti. Využívá konkrétní rádiové kmitočty k přenosu dat pomocí sítě s krátkým dosahem. Připojení přes Bluetooth je bezpečným způsobem výměny dat. Používají jej nejrůznější zařízení, od mobilních telefonů až po digitální fotoaparáty.

1. Začněte tím, že zapnete připojení Bluetooth na svém mobilním zařízení.

2. Usedněte do svého vozu Lexus, nešlapejte na žádný pedál, ponechte volič převodovky v poloze ‘P’ a jednou stiskněte tlačítko ‘POWER’ k zapnutí audio a multimediální soustavy.

3. Po aktivaci systému stiskněte tlačítko ‘MENU’ na středovém panelu, kde se následně zobrazí nabídka.

4. Prostřednictvím sdruženého ovladače Remote Touch zvolte ‘NASTAVENÍ’ > ‘BLUETOOTH’ > ‘PŘIDAT ZAŘÍZENÍ’ a ze seznamu vyberte vaše zařízení.

5. Na svém zařízení pak dokončete registraci dle pokynů na displeji. Pokud se propojení neprovede automaticky, můžete být požádáni o zadání kódu k potvrzení identity vašeho telefonu.

6. Po registraci vašeho zařízení se vraťte do nabídky nastavení ‘BLUETOOTH’ a vyberte, zda se má zařízení připojit jako telefon, audio přehrávač, nebo obojí.

7. Jakmile své zařízení spárujete, vozidlo jej automaticky rozpozná – připojení aktivujete jednoduše tím, že zapnete Bluetooth na svém zařízení.

8. Po připojení chytrého telefonu můžete snadno a bezpečně telefonovat, stejně tak jako streamovat audio obsah z telefonu či tabletu pomocí nabídky ‘AUDIO’ palubní multimediální soustavy.

Pokud máte i nadále s připojením problémy, před kontaktováním místního prodejce Lexus zkuste provést následující kroky.

1. Zkontrolujte, zda je váš telefon kompatibilní s připojením Lexus Bluetooth (postupujte způsobem uvedeným výše).

2. Zkontrolujte, zda telefon nebo vozidlo není spárováno s jiným zařízením. Vyberte ‘Nastavení’ - ‘Bluetooth’ a poté ‘Přidat telefon’ a zkontrolujte, zda vaše vozidlo rozpoznává obě zařízení jako důvěryhodná.

3. Pokud vozidlo nedokáže obě zařízení rozpoznat, zkuste jedno ze zařízení dočasně odebrat.