1. Discover Lexus
  2. Lexus ATP Tour Partnership
PARTNERSTVÍ

LEXUS x ATP TOUR

Od roku 2023 podepsal Lexus víceleté partnerství s Asociací tenisových profesionálů (ATP) jako oficiální automobilový partner a prémiový partner ATP Tour.

Lexus a ATP Tour vyprávějí příběh o inovacích, výkonu a snaze o dokonalost. Fanoušci a zákazníci jsou vždy na prvním místě a obě značky fungují se zaměřením na poskytování nezapomenutelných zážitků.

EVROPSKÉ TURNAJE 2023

Od červnového oznámení partnerství sponzoruje Lexus různé vzrušující turnaje ATP, jako jsou ATP 500 Cinch Championships a ATP 250 Rothesay International ve Velké Británii, ATP 500 Hamburg European Open v Německu, ATP 250 Generali Open v Rakousku, ATP 250 Astana Open v KazachstánU a další. Poskytuje tak silnou přítomnost značky na místech konání, stejně jako v médiích a online.

Konec sezóny bude stejně vzrušující, protože Lexus bude od 30. října do 5. listopadu sponzorovat ATP 1000 Paris Rolex Masters. A jako vyvrcholení sezóny 2023 bude Nitto ATP Finals v Turíně od 12. do 19. listopadu.

Během posledně jmenovaného nabídne Lexus flotilu 45 elektrifikovaných modelů, včetně nového plně elektrického Lexus RZ 450e a UX 300e spolu s hybridními elektrickými a plug-in hybridními elektrickými modely.

LEXUS x ATP TOUR

HRA. SET. ELEKTRIFIKACE

Tenis a Lexus. Zápas vytvořený v nebi. Přípravy, úsilí, chvíle, které vám rozbuší srdce.

LEXUS x ATP TOUR

PŘEČTĚTE SI TISKOVOU ZPRÁVU

Chcete-li se podrobně dozvědět o víceletém partnerství mezi Lexusem a ATP Tour, přečtěte si celou tiskovou zprávu níže. Objevte více o turnaji a modelech Lexus Electrified a zjistěte více partnerství Lexus a ATP Tour.