1. Electrified

LEXUS ELECTRIFIED

TYTO POCITY BUDETE ZAŽÍVAT 

Lexus již přes 15 let prosazuje a dovádí k dokonalosti technologie elektrifikace, které nacházejí konečné uplatnění v atraktivních, hospodárných a mimořádně spolehlivých vozech. Prakticky bezhlučné pohony zprostředkují radost z dynamické jízdy a současně chrání planetu. Špičkové technologie slouží ve prospěch bezpečnosti, hladkého fungování a luxusního prostředí. Nová generace je již zde a působí jedním slovem úžasně.

TYPY ELEKTRIFIKOVANÝCH POHONŮ

 

Přejděte na čistou elektřinu nebo zvolte vyváženost a kontrolu hybridního systému pohonu. Lexus dává možnost volby v souladu s vašimi představami o elektrifikované budoucnosti.

ELEKTRICKÉ VOZY

Žádné spotřebované palivo ani zplodiny, pouze stovky kilometrů zcela hladké a uvolněné jízdy před krátkou přestávkou k dobití baterie.

HYBRID S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

Suverénní cestování bez zapojování do zásuvky, kdy promyšlené ústrojí hladce přepíná mezi elektrickým a konvenčním benzínovým pohonem. 

DOJEZD NA ELEKTŘINU

Jak se chcete cítit ve svém elektrifikovaném voze Lexus? Nabízíme celou rodinu pečlivě navržených a vyrobených elektrifikovaných vozidel pro každý životní styl a pestré zážitky na cestách.

ES
ES ELEGANCE
Od 1 366 000 Kč
LS
LS ELEGANCE 4dvéřový
Od 2 900 000 Kč
UX
UX PURE SUV, 5 dveří
Od 900 000 Kč
RX
RX LIMITED EDITION 5dvéřový
Od 2 100 000 Kč
NX
NX COMFORT
Od 1 340 000 Kč
LC
LC Luxury 500h Kupé
Od 2 790 000 Kč

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?fuelType=h_1%2Cplugin