1. Electrified
  2. Electrified Pioneers
ELEKTRIFIKOVANÉ VOZY

PRŮKOPNÍK ELEKTRIFIKACE

Technologie hybridního pohonu Lexus s autonomním dobíjením tolik nezatěžuje životní prostředí ani vaši peněženku. Díky velmi nízké spotřebě paliva a nižším emisím též snížíte náklady spojené s provozem a údržbou.

ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE

Již od uvedení svého prvního luxusního sedanu před více než 30 lety platí Lexus za synonymum mimořádného designu, kvality a špičkového řemeslného zpracování. Ještě důležitější je však zřejmě to, že jsme průkopníkem a leaderem elektrifikace prémiových vozů.

Lexus již přes 15 let vytváří špičkové technologie s potenciálem zpříjemňovat život jednotlivým lidem a prospívat společnosti jako celku. V roli světového průkopníka technologií elektrifikace jsme nastolili měřítka čistě elektrické budoucnosti prostřednictvím několika průlomových technologií, jako je např. dvoustupňová redukční převodovka nebo vícestupňový hybridní pohon.

 

ŘEMESLNÍ MISTŘI TAKUMI

Ultra moderní technologie našich elektrifikovaných vozidel jdou ruku v ruce s tradicemi našich řemeslných mistrů Takumi. Prioritou je příkladná péče věnovaná i tomu nejmenšímu detailu, od nádherného ručně pískovaného laku až po montáž elektrických komponent ve speciálních čistých prostorách.

Opojné zážitky si vychutnáte v pohodlí ručně prošívaných kožených sedadel v designu inspirovaném tradiční japonskou technikou prošívání ‚sashiko‘, propůjčující čalounění pevnost i markantní styl.

A samozřejmě ještě než vůz převezmete, tento je zkontrolován a znovu prověřen, aby vše bylo dokonalé. Elektrifikovaná éra nabízí nadčasovou kvalitu.

KONCEPČNÍ MODEL LF-30

Usnout na vavřínech je nepřípustné, a proto jsme představili náš koncepční vůz LF-30. Vůz vytvořený s cílem zprostředkovat novou formu požitku nabízí ovládání zaměřené na potřeby řidiče a prostředí luxusního salonku v hávu elegantního a futuristického exteriéru. Vůz těžící z více než dvou dekád zkušeností na poli elektrifikace, schopný nabídnout čtveřici elektromotorů v kolech vozidla, elektronické řízení bez mechanické vazby a vyspělý systém regulace postavení karoserie Lexus je příslibem bezkonkurenčního požitku z jízdy.

Pokrokový interiér využívá technologie autonomní jízdy a nový vyspělý systém regulace postavení karoserie pro ještě větší požitek z jízdy. Rozhraní příští generace zahrnují ovládání gesty a vylepšené předávání informací o vozidle prostřednictvím rozšířené reality. Průhlednost bočních oken lze plynule nastavovat, abyste měli široký rozhled kolem dokola, anebo naopak vysokou míru soukromí ve chvílích, kdy chcete být se svým vozem sami.