1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F philosophy
OBJEVTE LEXUS

FILOZOFIE F

Jsme přesvědčeni, že jízdní schopnosti automobilu nespočívají v samotném výkonu. Je to otázka požitku: fyzického i emotivního.

ZAPÁLENÍ PRO JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

Jsme odhodláni zprostředkovat úžasné zážitky. Takové, které probouzejí smysly, rozdmýchávají vášně, kultivují dovednosti a dokáží řidiče propojit s jeho automobilem i vozovkou. Tomuto zasazení a pohledu na věc jsme vetkli označení Filozofie F. Kdykoli se usadíte za model Lexus F, váš požitek z jízdy se znásobí.

 

ZROZEN NA ZÁVODNÍM OKRUHU

Jak navrhovat vozy, které ctí jedinečný a fascinující požitek z jízdy? Jedině tak, že je stvoříme je a vypipláme přímo na závodní trati. Naše vozy testujeme přesně tam, kde ikony motorsportu zvyšují tep fanouškům, lámou rekordy a bojují o vítězství.

ZÁVODNÍ OKRUHY FUJI SPEEDWAY A NÜRBURGRING

Převážná část našeho testování se odehrává na proslulém japonském okruhu Fuji Speedway. Právě na jedné z nejnáročnějších závodních tratí světa má původ označení ‘F’ z naší Filozofie F.

Testování však probíhá i v Evropě na proslulém německém okruhu Nürburgring. Hold tomuto okruhu vzdává i speciální edice Nürburgring našeho modelu LFA. Tento vůz je zcela mimořádný a velmi vzácný. Vyrobeno bylo pouhých 50 kusů.

V rámci každoročně pořádaného vytrvalostního závodu 24 hodin Nürburgring proběhla i atraktivní premiéra nového luxusního kupé Lexus LC. To bylo odhaleno během spanilé jízdy před samotným závodem.

TRADICE S PŘEPLŇOVÁNÍM

Lexus LFA je supersport v každém ohledu. Navazuje na naše tradiční inovace inspirované motorsportem a posouvá je ještě o kus dále. Příkladem realizace naší vize je to, jak odráží lehce ‘bláznivý’ charakter našeho zapálení pro věc, které nás nutí hledat stále nové hranice.

Právě za volantem LFA plně pochopíte naši touhu po vrcholném propojení řidiče s automobilem. Revoluční charakter a vlastnosti modelu LFA významně ovlivnily i další vozy z naší nabídky, včetně těch s označením F. Co začalo u LFA se brzy objevuje i jinde. Cizelujeme ty nejlepší a nejopojnější jízdní schopnosti napříč celou modelovou řadou Lexus. A za tímto účelem jsme ze závodních okruhů udělali naši laboratoř inovací modelů s označením F.

SAMOTNÁ ESENCE JÍZDNÍCH SCHOPNOSTÍ

Cizelujeme ty nejlepší a nejopojnější jízdní schopnosti napříč celou modelovou řadou Lexus. A za tímto účelem jsme ze závodních okruhů udělali naši laboratoř inovací modelů s označením F.

Všechny naše modely s označením F jsou vrcholnou ukázkou zapálení pro věc a jízdních schopností. Zprostředkují ničím neředěný požitek z jízdy, dokonale vyjadřující naši Filozofii F.

MODELY F

F SPORT zprostředkuje dráždivou chuť F vámi zvoleného modelu Lexus. Ta bude ještě intenzivnější díky designovým vylepšením a sportovněji naladěnému podvozku.

F SPORT