1. Discover Lexus
  2. Performance
  3. F models
OBJEVTE LEXUS

DOKONALÉ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

Konstrukce těchto vozů ctí špičkové jízdní schopnosti, což se týká i dynamicky naladěných podvozků a motorů speciálně vyvinutých pro každý model.

VEDENÝ JASNOU VIZÍ, VYPIPLANÝ NA ZÁVODNÍCH TRATÍCH

Filozofie F spojuje technologie motoristického sportu, precizní konstrukci a v neposlední řadě i zapálení pro věc k dosažení toho nejčistšího fyzického požitku z jízdy. Poznejte modely F na vlastní kůži.

VOZY LEXUS F NAVRHUJEME TAK, ABY ZNÁSOBOVALY ŘIDIČSKÉ UMĚNÍ SPÍŠE NEŽ VYŽADOVALY MIMOŘÁDNOU ÚROVEŇ ŘIDIČSKÝCH ZKUŠENOSTÍ. ZA VOLANTEM VÝKONNÉHO VOZU LEXUS F POZNÁTE NA VLASTNÍ KŮŽI, CO ZNAMENÁ NIČÍM NEŘEDĚNÁ RADOST Z ŘÍZENÍ.

RC F

POTĚCHA PRO OKO, KTERÁ USPOKOJÍ I ZÁVODNÍ SRDCE

O modelu RC F se hovoří jako o jednom z nejúchvatnějších sportovních kupé 2+2 v historii. Jiní jdou o krok dále a vyzkoušejí si radost za volantem, aby na vlastní kůži poznali tento nevídaný konstrukční počin, který se postupně rodil od asfaltu až po hotový vůz. Ať již se pokoušíte popsat RC F jakkoli, žádná slova vás nepřipraví na dávku emocí a naprosto fascinující požitek z jízdy.

RC F PODROBNĚJ

  • Agregát V8 odladěný na závodních okruzích, max. výkon 464 k, max. točivý moment 530 Nm
  • Rychlá osmistupňová automatická převodovka Sport Direct Shift s přímým sportovním řazením, podřazení za pouhých 0,2 sekundy
  • Tuhý podvozek a diferenciál s funkcí vektorování točivého momentu (TVD) pro stabilitu za vysokých rychlostí a příkladnou agilitu v zatáčkách
  • Aktivní zadní spoiler pro zvýšený přítlak za rychlostí nad 80 km/h
  • Přístrojový štít v závodním stylu, vč. ukazatele sil bočního zrychlení a stopek
  • Akcelerace na 100 km/h: 4,3 s
  • Nejvyšší rychlost: 270 km/h

RC F GALLERY

 

Každý obrázek vypráví příběh. Právě zde začíná vaše cesta objevování úchvatného designu a podmanivého řemeslného zpracování vozů Lexus.