1. New cars
STVOŘENÝ PRO ZÁVODNÍ OKRUHY
Již od (Vč. DPH)
2 599 000 Kč

Stupně výbavy

Na výběr

3 Možnosti

 • RCF - LUXURY - Kupé, 2 dvéřové

  RCF LUXURY

  Kupé, 2 dvéřové

  DALŠÍ VÝBAVY A MOTORY

  Od

  2 599 000 Kč

  8stupňová automatická | 4X2
 • RCF - LUXURY CARBON - Kupé, 2 dvéřové

  RCF LUXURY CARBON

  Kupé, 2 dvéřové

  DALŠÍ VÝBAVY A MOTORY

  Od

  2 799 000 Kč

  8stupňová automatická | 4X2
 • RCF - TRACK EDITION - Kupé, 2 dvéřové

  RCF TRACK EDITION

  Kupé, 2 dvéřové

  DALŠÍ VÝBAVY A MOTORY

  Od

  2 999 000 Kč

  8stupňová automatická | 4X2

VYZKOUŠEJTE SI RC F

Pod vyboulenou kapotou se nachází nejvýkonnější agregát V8, jaký jsme kdy vyvinuli. Jeho jediným účelem je produkovat úžasný výkon. Vychutnejte si neodolatelný a návykový zvukový doprovod meziplynů mezi jednotlivými převodovými stupni. Nemějte obavy, nad jízdní stabilitou za vysokých rychlostí bdí diferenciál TVD s technologií vektorování točivého momentu. RC F zhmotňuje ducha nefalšovaného závodního kupé.

SEZNAMTE SE S MODELEM RC F 

 Součástí přístrojového štítu RC F je velký otáčkoměr, který mění způsob zobrazování v závislosti na jízdním režimu. K dispozici je též digitální a analogový ukazatel rychlosti, zobrazení funkce vektorování točivého momentu, ukazatel sil bočního zrychlení, ukazatel teploty motorového oleje a chladicí kapaliny, informace o ujeté vzdálenosti, a dokonce i stopky.

KULTIVOVANÉ TVARY

Každá součást RC F byla navržena s milimetrovou přesností, a připomíná tak ztvárnění závodních vozů včetně jejich aerodynamických vlastností. RC F, jehož tvary byly odladěny k dokonalosti v aerodynamickém tunelu v japonské prefektuře Aiči, je připraveno čelit cestám i klimatickým podmínkám všeho druhu.

K čistšímu a ještě více cizelovanému vzhledu přispívají mj. vrstvená LED světla s integrovanými světly denního svícení, zadní difuzor v barvě karoserie, modernizovaný tvar masky chladiče s větším rastrem nebo nová integrovaná zadní světla. Trojice žeber ve tvaru ploutví na předním spoileru způsobuje víření kolem nárazníku a odklání vzduch od podběhů předních kol ve prospěch ještě citlivějšího řízení. Stylistické ztvárnění inspirované světem závodních vozů podtrhují brzdové kanály na nárazníku a chladič na boku vozidla.

ŘEMESLNÉ ZPRACOVÁNÍ TAKUMI

Pod vyboulenou kapotou se nachází nejvýkonnější agregát V8, jaký jsme kdy vyvinuli. Jeho jediným účelem je produkovat úžasný výkon. Vychutnejte si neodolatelný a návykový zvukový doprovod meziplynů mezi jednotlivými převodovými stupni. Nemějte obavy, nad jízdní stabilitou za vysokých rychlostí bdí diferenciál TVD s technologií vektorování točivého momentu. RC F zhmotňuje ducha nefalšovaného závodního kupé.

VYLEPŠENÉ JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

Lexus RC F, navržený pro opojné jízdní schopnosti, pohání nejvýkonnější jednotka V8, kterou kdy Lexus vyrobil. Atmosférický agregát 5.0 litru, testovaný ve vyčerpávajícím vytrvalostním závodu 24 hodin na Nürburgringu a na mezinárodních závodech do vrchu Pikes Peak v Coloradu, nastoluje nová měřítka maximálního výkonu.

Snížení hmotnosti nemělo žádné negativní dopady na pocit kultivovanosti a robustnosti tohoto kupé. RC F standardně nabízí elektronickou funkci 'launch control', umožňující rozjet se na 100 km/h za pouhých 4,5 sekundy. Speciálně navržené pneumatiky Michelin Pilot Sport 4S potlačují nedotáčivost, zlepšují celkový záběr v příčném směru a zvyšují odolnost za extrémních podmínek. 

 

NÁPADITÉ TECHNOLOGIE

Lexus při hledání nových aplikací tradičně spojuje technologie s inovacemi. Přístrojový štít RC F je další variací úchvatného centrálního ukazatele ze supersportu LFA – zobrazuje se zde velký otáčkoměr, digitální i analogový ukazatel rychlosti a monitor vektorování točivého momentu diferenciálem. Kromě toho si řidič může nechat zobrazovat ukazatel sil bočního zrychlení, teplotu motorového oleje a chladicí kapaliny, údaje o spotřebě paliva či dokonce stopky. 

LEXUS RC F a BEZPEČNOST

Bezpochyby vás uklidní vědomí toho, že řídíte jeden z nejbezpečnějších vozů, jaký kdy byl vyroben. Všechna provedení nového RC F mohou být vybavena paketem Lexus Safety System+, zahrnujícím technologie, které pomáhají předcházet třem nejčastějším typům dopravních nehod: nárazu do vozidla zezadu; nechtěnému vyjetí z jízdního pruhu a střetům s účastí chodce.

Když vůz přejíždí do jiného pruhu, RC F sleduje vozidla vzadu pomocí systému sledování slepého úhlu; když vozidlo vpředu brzdí, systém to rozpozná prostřednictvím dynamického tempomatu řízeného radarem a následně sám zpomalí. RC F je rovněž vybaveno systémem rozpoznávání dopravních značek, který získává informace z dopravního značení u vozovky. Automatické přepínání dálkových světel rozpoznává vpředu jedoucí vozidla v noci, zatímco upozornění na opuštění jízdního pruhu pomáhá při zatáčení nebo jízdě na dálnicích. Předkolizní bezpečnostní systém používá milimetrový radar v kombinaci s kamerou, která dokáže rozpoznat i chodce a varovat v případech, kdy je zapotřebí příslušná reakce. 

Track Edition

Charakteristická aerodynamika provedení Track Edition nabízí lepší záběrové schopnosti a preciznější řízení. Track Edition jen na lehčích kolech, karbon-keramických brzdových kotoučích a třmenech ušetřila výrazných 25 kg neodpružené hmotnosti v přední části vozidla.

Standardem je čalounění z červené kůže společně s akcenty sedadel z materiálu Alcantara a červenými karbonovými obklady. K dispozici jsou dva odstíny karoserie: bílá Ultra a exkluzivní matně šedá Nebula.

ONLINE ZÁŽITEK V REÁLNÉM ČASE

Přeneste se v reálném čase do našeho showroomu pomocí jednosměrného video-hovoru. Ctíme vaše soukromí, a proto necháme možnost být viditelní během hovoru na vás.


GALERIE MODELU RC F

Každá fotka vypráví příběh. Zde začíná vaše cesta objevování úchvatného designu a podmanivého řemeslného zpracování vozů Lexus.