1. Discover Lexus
  2. Performance
OBJEVTE LEXUS

JÍZDNÍ SCHOPNOSTI

Jízdní schopnosti nespočívají pouze v rychlosti. Jde i o pocit dokonalého spojení s automobilem, vozovkou a vašimi smysly. Přesně v tom spočívá poslání návrhářů Lexus.

STVOŘEN PRO RADOST

Zapálení pro věc je navýsost lidské. A také nutí stavět úžasné automobily. Přestože naše konstrukční aktivity spočívají především v technických řešeních a inovacích, během návrhu, výroby a testování modelů klademe velký důraz na smyslové zkušenosti a potěšení. Dokáže na vás vozidlo zapůsobit, ve všech ohledech? Probouzí emoce? Číselné údaje a technické specifikace jsou bezpochyby důležité, nicméně Lexus považuje za klíčové především to, jaké pocity dokáže vůz vyvolávat.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?carType=12742793-5df4-4a5e-8617-70595e2a32fd%2C3dd2fe7d-1044-430f-849a-66ec202beb4c

LEXUS OPĚT ZVOLEN NEJSPOLEHLIVĚJŠÍ ZNAČKOU AUTOMOBILŮ

Vozy Lexus byly ve Velké Británii opět zvoleny jako nejspolehlivější automobilová značka v průzkumu časopisu Which?. Detailní průzkum spolehlivosti mezi spotřebiteli je založen na reálných zkušenostech a názorech více než 47 tisíc britských motoristů, kteří posuzovali bezmála 59 tisíc jednotlivých vozidel.

LEXUS NX 300H ZVOLEN NEJLEPŠÍM HYBRIDNÍM MODELEM

Auto Trader, jeden z největších britských online zdrojů se zaměřením na zájemce o nová i ojetá vozidla, nedávno vyhlásil Lexus NX 300h za držitele titulu Nejlepší hybridní vůz na britském trhu v soutěži New Car Awards 2020.

FILOZOFIE F

Naše zasazení zprostředkovat radost a potěšení za volantem má jednoduché pojmenování – Filozofie F. Bez ohledu na to, pro který vůz Lexus se rozhodnete, jsou naše modely vždy navrženy tak, aby dokázaly nabídnout čistý požitek pro tělo i ducha.

SPORTOVNÍ KUPÉ LC

LC symbolizuje počátek nové éry vozů Lexus a jejich řidičů. Kupé pohání nejmodernější vícestupňový hybridní pohon, zprostředkující požitek ze sportovní jízdy.

Vezměte svůj oblíbený model Lexus a vylepšete jej trochou sportovní atmosféry. Naše vozy v provedení F SPORT nabízejí designová vylepšení zvenčí i zevnitř a chlubí se pečlivým odladěním podvozku pro ještě atraktivnější jízdu

F SPORT

STVOŘEN PRO RADOST

 

Zapálení pro věc je navýsost lidským atributem. A také nás nutí stavět úžasné automobily. Přestože naše konstrukční aktivity spočívají především v technických řešeních a inovacích, během návrhu, výroby a testování modelů klademe mimořádný důraz na smyslové zkušenosti a potěšení. Dokáže na vás vozidlo zapůsobit, ve všech ohledech? Probouzí emoce? Číselné údaje a technické specifikace jsou bezpochyby důležité, nicméně Lexus považuje za klíčové především to, jaké pocity dokáže vůz vyvolávat.

ZROZEN NA OKRUHU

Modely Lexus s označením F, vycházející z naší Filozofie F, jsou tou nejlepší ukázkou skvělých jízdních schopností. Usedněte za volant a okamžitě se vznesete do nových výšin smyslového vnímání.

MODELY F