1. Owners
  2. Maintenance
  3. Vehicle service
MAJITELÉ

SERVIS LEXUS

NAŠI PRODEJCI MAJÍ OPĚT OTEVŘENO A JSOU PŘIPRAVENI NABÍDNOUT VÁM SLUŽBY NA MÍRU, ABY SE POSTARALI O VÁŠ VŮZ LEXUS BEZ OHLEDU NA JEHO STÁŘÍ NEBO POČET UJETÝCH KILOMETRŮ. UJIŠŤUJEME VÁS, ŽE PRO VAŠI BEZPEČNOST A POHODLÍ DĚLÁME MAXIMUM. PÉČE O ZÁKAZNÍKY JE NAŠÍ HLAVNÍ PRIORITOU.

TERMÍNY NA MÍRU

Ve snaze omezit počty osob v našich centrech provádíme servisní prohlídky pouze po předchozí domluvě. To se při může odrazit v čekacích lhůtách na nejbližší volný termín, nicméně vaše záruka bude platit i v případě, že pravidelnou údržbu neprovedeme přesně v termínu nebo v rámci počtu ujetých kilometrů. Oceňujeme vaši trpělivost. 

BEZPEČNOST JE PRIORITOU ČÍSLO JEDNA

Naši pracovníci dodržují zásady bezpečného sociálního distancování a vaše vozidlo bude po provedení servisu kompletně dezinfikováno. Není nutné dotýkat se klik dveří ani dalších povrchů. Veškeré platby a dokumentaci převádíme výhradně do digitální podoby, aby se zamezilo zbytečnému kontaktu. Neustále je k dispozici dezinfekční gel na ruce. 

 

ZŮSTAŇTE KLIDNĚ DOMA

Nechcete-li prodejce vůbec navštěvovat, můžeme vaše vozidlo vyzvednout a poté jej opět zavézt až k vám domů. Opět platí, že váš vůz bude při vyzvedávání a předávání kompletně dezinfikován.

VÝHODY SERVISU LEXUS

Mimořádnou úroveň služeb vždy zajistí tým vyškolených techniků a servisních specialistů Lexus, aby váš vůz vždy fungoval jak má.

Technici Lexus disponují vysokou kvalifikací díky mnoha letům praktických zkušeností a hodinám technických školení. Velkou výhodou je i jejich mimořádná oddanost značce Lexus a detailní znalosti každého modelu v rámci naší řady. Pravidelně absolvují technická školení a instruktáže, abyste se mohli spolehnout, že znalosti našich techniků jsou vždy aktuální a bezkonkurenční.

Díly Lexus navrhujeme a vyrábíme se stejnou péčí o každý detail jako u našich vozidel. Kromě toho tyto díly denně zkoušejí a testují kvalifikovaní technici Lexus.

Správné nástroje pro diagnostiku vozidel jsou klíčovou podmínkou k tomu, abyste se mohli co nejdříve opět vydat na cesty. Diagnostický test zaručuje rychlé a přesné vyhodnocení vašeho vozidla, kdy určí příčiny případných problémů. Díky aktualizacím originálního softwaru pomocí diagnostických nástrojů Lexus se můžete spolehnout na nejvyšší efektivitu služeb a optimální stav vašeho vozidla.

Součástí servisních služeb jsou kontroly, nastavení a výměna maziv a filtrů odpovídajících věku a nájezdu vašeho vozidla, ať již se jedná o zbrusu nový nebo ojetý vůz Lexus s nájezdem i přes 100 tisíc km.

Technici Lexus provádějí vizuální bezpečnostní kontrolu zaměřenou na všechny důležité komponenty vašeho vozu Lexus. Její součástí jsou pneumatiky, řízení, brzdy, světla, karoserie, výfuková soustava a hladiny náplní. Po dokončení kontroly obdržíte potvrzení o provedení vizuální kontroly s případným upozorněním na úkony, které je zapotřebí co nejdříve provést, resp. úkony, které vás mohou čekat v blízké budoucnosti. Na bezplatnou vizuální bezpečnostní kontrolu se můžete kdykoli objednat u místního prodejce vozů Lexus.

Součástí všech služeb je kontrola stavu hybridního systému. Tato komplexní kontrola spočívá v otestování celé hybridní soustavy pohonu kvalifikovaným technikem, který vyhotoví podrobné písemné potvrzení, abyste měli informace o tom, proč je nutné provést případnou údržbu.