1. Owners
  2. Warranty & insurance
  3. Extended warranty
MAJITELÉ

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

ZNÁSOBTE SVOJI JISTOTU ZA VOLANTEM PROSTŘEDNICTVÍM PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY LEXUS. PO SKONČENÍ STANDARDNÍ ZÁRUKY NA VAŠE VOZIDLO MŮŽETE VYUŽÍT NĚKTERÝ Z PROGRAMŮ PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY, UPRAVENÝ VÁM NA MÍRU PRO PRVOTŘÍDNÍ SPOKOJENOST PO CELOU DOBU ŽIVOTNOSTI VAŠEHO VOZIDLA.

VÝHODY PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY

Naši certifikovaní specialisté Lexus se zasazují udržovat váš vůz v nejlepším možném stavu a za nejvýhodnějších cenových podmínek. Veškeré opravy Lexus provádějí naši vysoce kvalifikovaní technici za použití specializovaných nástrojů a vybavení pro diagnostiku vozidel a originálních dílů Lexus.

Díky široké nabídce různých záručních programů vám poskytneme nejlepší prodlouženou záruku přesně podle vašich potřeb. Záruční krytí v obvyklé kvalitě Lexus znásobuje vaši jistotu při používání staršího vozu, včetně záruky na výfukovou soustavu nebo autobaterii, abyste mohli svůj Lexus bez obav používat po nejdelší možnou dobu.

ROZSAH ZÁRUČNÍHO PROGRAMU

Nabízíme komplexní záruku na modely Lexus do stáří 3 let nebo 100 tisíc km s možností prodloužené záruky na dalších 24 měsíců po skončení standardní záruky.

Součástí všech našich záručních programů jsou asistenční služby Lexus s pokrytím celé Evropy v případě poruchy vozidla, pro váš pocit bezpečí na cestách.

Program prodloužené záruky Lexus pokrývá i takové situace, kdy si daleko od domova nečekaně potřebujete pronajmout vozidlo nebo rezervovat ubytování v hotelu.

Díky komplexnímu krytí nákladů na díly i práci se vašemu vozidlu vždy dostane té nejvyšší možné péče.

Spolehněte se, že veškerou údržbu provádějí vysoce kvalifikovaní technici Lexus, kteří znají vaše vozidlo skrz naskrz a používají výhradně originální díly Lexus.