1. New cars
 2. LC Convertible
ROZVINUTÁ KRÁSA

LC CONVERTIBLE

Ať už jedete po sluncem zalité pobřežní dálnici nebo přes klikatý alpský průsmyk, kabriolet Lexus LC poskytuje bezkonkurenční úroveň luxusu s otevřenou střechou a úžasný výkon V8.

Ve společnosti Lexus můžeme být na co hrdí. Světový lídr v automobilovém designu a luxusních vozech, které vynikají svou propracovaností, kvalitou a oceňovanou spolehlivostí. Značka, která využívá šanci definovat nový druh radosti z jízdy, kde každá cesta vyzařuje sebevědomí, kontrolu a pohodlí. Při řízení nejnovějšího kabrioletu LC s pohonem V8 si užijete jedinečnou úroveň osobního luxusu, který má kořeny ve vytvořeném vztahu mezi silnicí, autem a řidičem. Je čas na Experience Amazing.
 • POZDNEJTE KABRIOLET LC

  S kabrioletem LC se konstruktéři Lexusu postavili k výzvě vytvořit kabriolet, který bude stejně ohromující, když je střecha nahoře, jako když je stažená. Atletická silueta – celá štíhlá, vyrovnaná síla – okamžitě povzbudí váš apetit. Pak je tu řev z atmosférického 5,0litrového motoru V8. Ručně vyrobený a stetoskop vyladěný našimi slavnými mistry ‚Takumi‘, toto hnací ústrojí pohání kabriolet LC až na 270 km/h.

 • MICHELINSKÝ KUCHAŘ ŘÍDÍ KABRIOLET LC

  Přečtěte si, jak Lionel Beccat, šéfkuchař oceněný michelinskou hvězdou, který si při vaření cení spojení s přírodou, byl okamžitě ohromen kabrioletem LC.

   

   

   

 • ROAD TRIP S KARBRIOLETEM LC
   
  Objevte nekonečnou sílu a požitek z jízdy s kabrioletem LC ze Sevilly do Marbelly.   
   
   
   
   
   
                                                                                                                                                                                                                           

VÝKON

 • RUČNĚ POSTAVENÝ V8, ZROZENÝ NA ZÁVODNÍ DRÁZE

  Vysokootáčkový 5,0litrový zážehový motor V8 LC Convertible, vyvinutý na akcích motoristického sportu, jako je 24hodinový závod na Nürburgringu, dodává zadním kolům výkon 464 k / 341 kW. V souladu s první 10stupňovou automatickou převodovkou na světě nabízí neuvěřitelnou akceleraci a úžasný soundtrack k motoru V8. Vůz je navržen s ohledem na odolnost a přitom s lehkou konstrukcí a zrychlí na 100 km/h za 4,7 sekundy. Pro ty, kteří chtějí jezdit na limity, je k dispozici nový chladič oleje, zatímco standardně je montován režim Expert a sportovní brzdový systém. Před dodáním je každý kabriolet LC testován mistrovským řidičem Lexus.

 • ULTRATUHÝ PODVOZEK / KOMPONENTY Z CARBONU

  Ať už se vydáte na jakoukoli cestu, dynamické potěšení LC Convertible vás rychle pohltí. Pevný podvozek dodává vozu výjimečnou agilitu, umocněnou nízkým těžištěm a téměř dokonalým rozložením hmotnosti. Jízdní dynamiku kabrioletu LC dále těží z lehkých komponentů, jako jsou hliníkové dveře a panely kapoty. Na rámy dveří je použit silný plast vyztužený uhlíkovými vlákny, zatímco zesílený tunel zadního pohonu dává vozu vyšší přesnost.

 • VOLBA JÍZDNÍCH REŽIMŮ / 10-RYCHLOSTNÍ ŘADICÍ PÁDLA

  Volba jizdních režimů umístěná vedle volantu, abyste se mohli soustředit na cestu před sebou, vám umožňuje přepínat mezi režimy Eco / Comfort / Normal / Custom / Sport S / Sport S+. Pro více zábavy na silnici byl pro model LC Convertible přijat neuvěřitelně přímý a dynamický režim „M“, který vám umožňuje libovolně volit a držet jakýkoli rychlostní stupeň pomocí pádel. Pro ještě více vzrušující pocit z jízdy byla jemně vyladěna nastavení Drive Mode Select, která přináší zvýšený komfort v režimu „Normal“ a lepší ovládání v režimech „Normal“ a „Sport“.

Pro ještě ostřejší a kultivovanější jízdu řídí optimalizované Adaptivní Variabilní Odpružení (AVS) tlumicí sílu všech čtyř tlumičů v závislosti na vašem stylu jízdy a stavu vozovky – spravuje neuvěřitelných 650 různých nastavení odpružení. Pro zvýšení kultivovanosti lze objednat volitelný zadní výkonný tlumič, který absorbuje kroucení a malé vibrace.

Pružiny LC Convertible byly vylepšeny a nastavení pohonu bylo vyladěno pro zvýšení pohodlí v režimu „Normal“ a vylepšené ovládání v režimech „Normal“ a „Sport“.

BEZPEČNOST

 • LEXUS SAFETY SYSTEM +

                                                                              Inovativní technologie Lexus Safety System +, která zahrnuje průkopnický předkolizní systém, přispívá k prvotřídní bezpečnosti nejnovějšího kabrioletu LC ve své třídě. Asistent odbočení na křižovatce při odbočování na křižovatce detekuje protijedoucí vozidla a přecházející chodce. Bezpečnostní funkce, jako je asistent udržování v jízdním pruhu, vám pomohou udržet směr, zatímco automatická dálková světla zlepšují vidění v noci a asistent silničních značek rozpoznává dopravní značky, ať se vydáte kamkoli.

 • PŘEDNÁRAZOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM / NOUZOVÝ ASISTENT ŘÍZENÍ

  Předkolizní bezpečnostní systém, který je schopen detekovat protijedoucí vozidla, jízdní kola a chodce během dne, nyní dokáže snímat chodce v noci. Pokud systém vyhodnotí, že možnost kolize je vysoká, automaticky se aktivují brzdy, aby podpořily předcházení srážce nebo snížily škody v případě kolize. Když je vozidlo, chodec nebo cyklista velmi blízko nebo v cestě vaší jízdy, nouzový asistent řízení podpoří vaše pohyby řízení, aby zvýšil stabilitu vozu a zabránil náhodnému opuštění jízdního pruhu.

 • DYNAMICKÝ ADAPTIVNÍ TEMPOMAT / SNÍŽENÍ RYCHLOSTI V ZATÁČCE

  Dynamický adaptivní tempomat zajišťuje, že vaše LC Convertible udržuje vhodnou vzdálenost od vozidla vpředu. Pokud se vozidlo vpředu zastaví, systém zastaví LC Convertible. Když se znovu rozjede, LC Convertible se rozjede a bude pokračovat ve sledování. Tento systém snižuje zátěž řidiče v situacích vyžadujících časté rozjíždění a zastavování. Mezitím funkce snížení rychlosti v zatáčce automaticky zpomalí váš vůz, když zjistí, že rychlost je příliš vysoká pro zatáčku, kterou projíždíte.

Asistent rozpoznání dopravního značení (RSA) na kabrioletu LC rozpoznává dopravní značky a poskytuje informace řidiči na multiinformačním displeji. Nastavení rychlosti vozu lze rychle resetovat v souladu s rychlostním limitem uznaným RSA. Vše, co potřebujete, je stisknutí tlačítka.

Systém semi-autonomní jízdy vám pomůže udržet LC ve středu jízdního pruhu. Je také schopen poskytnout asistenci při jízdě v zatáčkách s malým poloměrem. Pokud systém zjistí, že existuje možnost vyjetí vozidla z jízdního pruhu, přepne se na kontrolu zabránění opuštění jízdního pruhu, která poskytuje podporu pro návrat vozidla do středu jízdního pruhu.

In addition to an immensely strong LC Convertible passenger safety cell and Active Roll Bars, protection is provided by 6 airbags. The driver and front passenger are protected by 2-stage head airbags, as well as knee and extended side airbags. All seatbelts are specified with pre-tensioners.

VÝRAZNÝ DESIGN

 • OSOBNOST LC KUPÉ / CHARAKTERISTICKÁ MŘÍŽKA CHLADIČE

  Při zachování plynulé linie střechy kupé LC je nosný rám střechy LC Convertible jemně skrytý a skládací střecha se skládá jako kus origami. S výraznou charakteristickou maskou chladiče a trojitými světlomety LED je agresivní postoj vozu zvýrazněn linií pásu, zatímco vyřezávané linie a precizní detaily napříč jeho lákavou karoserií vyjadřují harmonii s okolím. Všechny prvky, které jsou k dispozici v úžasných nových barvách, jako je Měděná Sonic a Safírově Modrá, mají nezaměnitelně dynamický účel.

 • MĚKKÁ STŘECHA

                                                                          Půvabný provoz, odolný při používání. Inženýři Lexus otestovali naši vůbec první skládací střechu až na hranici možností. Střecha byla testována na pevnost v aerodynamickém tunelu Lexus při rychlostech až 400 km/h, poté byla otevřena a zavřena nejméně 18 000krát v pouštních a arktických podmínkách. Přesto jde pouhým okem o umělecké dílo, které připomíná ladné tahy štětcem japonského kaligrafa, které byly jeho inspirací. Ke zvednutí nebo spuštění čtyřvrstvé střechy stačí 15 sekund, a to i za jízdy – do rychlosti 50 km/h.

 • LED PŘEDNÍ SVĚTLOMETY / LED ZADNÍ SVĚTLA

  Tato ultrakompaktní jednotka světlometů s trojitým projektorem LED umožňuje výjimečně krátký přední převis, což je zásadní pro ovládání při vysoké rychlosti. Pozoruhodná zadní světla s vyřezávaným kovovým rámem, inspirovaná přídavnými hořáky proudových stíhaček, promítají nekonečný motiv Lexus „L“. Bližší prozkoumání odhalí zámek zavazadlového prostoru hladce integrovaný do lišty zadního světla.

Aby se omezily pohyby očí a potenciální rozptýlení, všechny důležité nástroje a displeje jsou umístěny blízko vašeho výhledu dopředu. Ovládací prvky, které často používáte, jako je volba jízdního režimu, jsou soustředěny kolem volantu. Japonské řemeslo „Takumi“ je všude. Vezměte si efekt závěsu výplní dveří Alcantara® a uspořádání perforací v koženém čalounění sedadel. Spínač otevření/zavření střechy kabrioletu LC vytváří pocit očekávání pokaždé, když sklopíte nebo zvednete skládací střechu, záměrně je umístěn pod opěrkou rukou.

Krásně prošívaná kožená sedadla nabízejí nejlepší možnou kombinaci podpory a pohodlí. Sám hlavní inženýr LC Convertible Sato se podílel na vývoji tohoto nového designu, který prošel celkem 50 testovacími cykly. LC Convertible lze objednat také se sportovními sedadly, která obepínají postavu, s exkluzivními bočními výztuhami, které vás pevně podrží v rychlých zatáčkách. Jsou odborně čalouněny řemeslníky Takumi v kombinaci kontrastní Alcantary® a pravé kůže.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE

 • 12,3" DOTYKOVÝ DISPLEJ / MULTIMÉDIA LEXUS LINK / KONEKTIVITA

  Nejnovější 12,3” HD dotyková obrazovka je jednou z největších dostupných v současnosti a umožňuje hladký přístup k informacím, jako je navigace, audio a klimatizace. Lexus Link Multimedia se používá intuitivně a díky Lexus Link Pro využívajícím vestavěnou navigaci jde o první systém svého druhu s cloudovou navigací, který pravidelně aktualizuje mapy a dopravní data. Propojené služby a další software jsou aktualizovány díky technologii „Over The Air“ (OTA), zatímco umělá inteligence a cloud spolupracují v sofistikované aplikaci Lexus Voice Assistant. S Apple CarPlay® a Android Auto® vám LC Convertible umožňuje snadno zobrazovat a přistupovat k aplikacím vašeho smartphonu na 12,3" obrazovce, přičemž byl přidán další USB Type-A+C.

 • PŘIPOJENÉ SLUŽBY LEXUS LINK

                                                                                         Aplikace Lexus Link nabízí nový svět konektivity vytvořený pro doplnění našeho jedinečného zážitku ze služby „Omotenashi“. Její chytré a na míru šité funkce vám pomohou naplánovat cestu, najít parkovací místo, naplánovat servis nebo dokonce zlepšit svůj styl jízdy. čas s novým LC Convertible pomocí služeb jako:

  • Přehled jízdních dat: Sleduje vaše cesty, styl jízdy a umožňuje zaznamenávat služební cesty
  • Funkce „Najít vůz“: Vyhledá a navede vás zpět k vašemu Lexusu
  • Monitoring údržby a servisu vozu
  • Výstražná kontrolky: Vysvětluje význam každé výstražné kontrolky a jakoukoli akci, kterou byste měli provést
  • eCare: Umožňuje vám spravovat servis a údržbu vašeho LC
  • Stav vozu: Upozorní vás, pokud jste nechali otevřená okna auta nebo zapomněli vypnout světlomety. Můžete také zkontrolovat, zda je vaše auto zamčené
 • AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON® S 13 REPRODUKTORY

  Tento prvotřídní audiosystém Mark Levinson® Premium Surround s 13 reproduktory a technologií GreenEdge™ je pečlivě vytvořen podle akustických vlastností kabiny LC Convertible a dokonce automaticky upravuje nastavení zvuku a reproduktorů, když otevřete střechu. Přinášející zážitek z digitálního domácího kina, věrnost je dále vylepšena technologií Clari-Fi™, která obnovuje zvuk ztracený při digitální kompresi MP3.

Díky naší nejnovější extra širokoúhlé technologii Head-Up Displej (174 mm x 48 mm), která snižuje potřebu odvracet zrak od vozovky před sebou, se vybraná jízdní data promítají v brilantních barvách přímo na čelní sklo.

Climate Concierge byl upraven pro LC Convertible tak, aby [U1] organizoval klimatizaci, vyhřívání sedadel a krku a vyhřívaný volant. V souladu s naším étosem pohostinství „Omotenashi“ bylo proudění vzduchu mírně zvýšeno do teplých klíčových oblastí, jako jsou hřbety rukou na volantu. Climate Concierge také vypouští nepatrné částice nanoe™ X, což na jedné straně pomáhá inhibovat viry a bakterie, na straně druhé snižuje zápach a zároveň hydratuje vaše vlasy a pokožku.

Pro snazší jízdu ve stísněných prostorách poskytuje volitelný panoramatický monitor téměř 360° výhled kolem celého vozu. Vytváří také virtuální 3D obraz vašeho LC Convertible s průvodci na obrazovce, kteří vám pomohou manévrovat ve městě v těsné blízkosti.

NÁŠ PŘÍSLIB ZKUŠEBNÍ JÍZDY

ZJISTĚTE VÍCE O NAŠICH ZKUŠEBNÍCH JÍZDÁCH

Pro vzrušující výkon až 270 km/h je kabriolet LC vybaven úžasným 5,0litrovým zážehovým motorem V8 a 10stupňovou automatickou převodovkou. Vyberte místo a čas zkušební jízdy.

 

VÝHODY VLASTNÍKŮ

Naším cílem je, aby váš zážitek z vlastnictví vozu Lexus byl skutečně úžasný. V rámci toho nabízíme služby na míru, které se starají o vaše potřeby a potřeby vašeho vozu. Mezi tyto výhody patří:

 • Záruka 3 roky / 100 000 km
 • 3 roky silniční asistence
 • 5 let záruka na hybridní baterii
 • Bezplatná roční hybridní kontrola
 • Můj Lexus a aplikace Lexus Link