1. Owners
 2. Connected Services
 3. Apple Car Play & Android Auto
MAJITELÉ

APPLE CARPLAY® ANDROID AUTO®

Využívejte funkce chytrého telefonu i během řízení vašeho vozu Lexus s podporou technologií Apple CarPlay a Android Auto

TECHNOLOGIE APPLE CARPLAY A ANDROID AUTO UMOŽŇUJÍ OVLÁDAT VYBRANÉ APLIKACE VAŠEHO MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ PROSTŘEDNICTVÍM MULTIMEDIÁLNÍHO DISPLEJE V KABINĚ VOZU.

Díky snadné integraci chytrého telefonu má řidič k dispozici přístup k mapám (Google/Apple), zprávám a hudbě. Pokročilé funkce hlasového ovládání umožňují bezpečně volat nebo odesílat a přijímat textové zprávy i během řízení.

FUNKCE PŘIPOJENÍ APPLE CARPLAY A ANDROID AUTO

Technologie Apple CarPlay a Android Auto podporují hlasové ovládání Siri nebo Asistenta Google ke zpřístupnění nejrůznějších funkcí připojeného chytrého telefonu. Můžete tak s telefonem snadno komunikovat, aniž byste odkláněli zrak od vozovky.

Funkce jsou dostupné i prostřednictvím dotykového displeje ve vašem voze Lexus.

Aktivujte funkci Mapy a váš vůz Lexus vás dovede až do cíle prostřednictvím integrovaného palubního displeje.

Technologie Apple CarPlay a Android Auto jsou kompatibilní s dalšími mapovými aplikacemi třetích stran, jako např. Mapy Google, abyste mohli cestovat s aplikací, která vám nejlépe vyhovuje. 

Podpora Apple CarPlay a Android Auto pro telefony zpřístupňuje kontakty a umožňuje vytáčet čísla hlasem nebo zobrazovat historii hovorů. 

Prostřednictvím Siri a Asistenta Google nyní můžete odesílat a přijímat zprávy i během řízení. Jednoduše Siri nebo Asistentovi Google sdělte, co chcete udělat, tj. zda si přejete odeslat zprávu, odpovědět na zprávu, nebo zprávu přečíst nahlas. Systém nahlas předčítá vaše zprávy a zprávy WhatsApp, abyste se mohli plně soustředit na řízení; systém dále umožňuje diktování zpráv prostřednictvím rozpoznávání hlasu.

Technologie Apple CarPlay a Android Auto zpřístupňují vaši oblíbenou hudbu z kompatibilních aplikací na vašem telefonu, jako např. Apple Music, Google Play, Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Hudba je dostupná prostřednictvím obrazovky multimédií nebo zadáním požadavku na Siri / Asistenta Google přehrát požadovanou skladbu či playlist.

Získejte přístup k bezpočtu aplikací kompatibilních s Apple CarPlay nebo Android Auto pro přehrávání audia, zasílání zpráv, používání map nebo hlasové ovládání, jako např.

 • Whatsapp®
 • Spotify®
 • Mapy Google™
 • Google Play Music®
 • Podcasty
 • Audioknihy
 • Novinky
 • Počasí
 • A mnoho dalšího...

DALŠÍ INFORMACE

Další informace o kompatibilitě aplikací a mobilních zařízení naleznete na těchto stránkách: