1. New cars
  2. UX
  3. UX Pre Sales
LEXUS UX 300h

PŘIPRAVTE SE NA NOVÉ POCITY

Při řízení luxusního kompaktu UX 300h vás doprovází technické pokroky a elektrizující přitažlivost. Objevte, jak UX 300h přináší vzrušení a emoce do každé jízdy, od nové generace samonabíjecího hybridu Lexus po průlomový bezpečnostní systém Lexus Safety System +.

SILNĚJŠÍ. EFEKTIVNĚJŠÍ. VÍCE ZÁBAVY.

Nová samonabíjecí hybridní technologie Lexus UX 300h kombinuje superúčinný 2,0litrový zážehový motor s vysoce výkonnými elektromotory a zvyšuje výkon systému na 199 koní. Přináší vynikající spotřebu paliva a pocit z jízdy v EV. Zažijete nepřerušovanou jízdu s bezproblémovým dojezdem. A díky lehčí, ale výkonnější lithium-iontové baterii je zrychlení rychlejší a plynulejší.

Model UX 300h, který zlepšuje přilnavost na vozovce a výkon v náročných podmínkách, je vybaven vylepšeným systémem E-FOUR s novým zadním elektromotorem o výkonu 30 kW, který je více než pětkrát výkonnější než současná jednotka. Pro lepší kontrolu nabízí nový mechanismus shift-by-wire příjemné a rychlé ovládání.

PŘESNÝ, PERSONALIZOVANÝ STYL

Udělejte si svůj zážitek z jízdy UX osobnějším a rozhodněte se pro super ostré barvy nebo hluboký lesk. Verze F SPORT a F SPORT Design mohou být nyní nabízeny v několika barevných variantách, včetně nové Měděné Sonic, s kontrastní dvoubarevnou černou střechou, která nyní zasahuje až ke sloupkům. S dodatečnými černými střešními ližinami, černou anténou se žraločí ploutví a střešním spoilerem – užijte si nepopiratelně výrazný vzhled.

Kožené čalounění dostupné u UX ztělesňuje umění řemeslné výroby Takumi a je inspirováno „sashiko“. Jedná se o tradiční japonskou techniku prošívání používanou při výrobě uniforem pro bojová umění. Prošívaná kůže vylepšuje vzhled sedadel a je zdobena perforovanými vzory, které tvoří matematické křivky a gradace v dokonalém zarovnání. Interiér bez kůže je nyní k dispozici v látkovém i Tahara obložení.

PRŮLOMOVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM

UX 300h posouvá bezpečnost na novou úroveň s pokročilými systémy aktivní bezpečnosti a asistenčních systémů řidiče, které jsou součástí nejnovější generace Lexus Safety System +, spolu s dalšími funkcemi nabízejícími zvýšenou detekci rizika nehod.

Monitor řidiče, který zvyšuje vaši důvěru a jistotu, kontroluje řidiče, zda nevykazují známky únavy nebo rozptýlení. Proaktivní asistent jízdy navíc ovládá brzdy, aby pomáhal udržovat bezpečnou vzdálenost od účastníků silničního provozu a předmětů vpředu, a upravuje sílu posilovače řízení tak, aby usnadnil bezpečné a přesné ovládání.

Exkluzivní funkce Asistent bezpečného vystupování u modelu UX, která je vybavena sledováním mrtvého úhlu, pomocí vizuálních a zvukových upozornění varuje řidiče a cestující v případě provozu blížícího se zezadu, aby se při otevírání dveří vyhnuli nehodě.

POKROČILÁ TECHNOLOGIE ZAMĚŘENÁ NA ŘIDIČE

Náš bezpečný a pohodlný digitální klíč1 integruje všechny funkce inteligentního klíče Lexus do aplikace Lexus Link + ve vašem smartphonu. Uchovává se v kapse nebo tašce a umožňuje vám rychle a plynule odemknout/zamknout a nastartovat auto. Lze jej také na dálku sdílet až mezi pěti lidmi.

UX 300h je dále vylepšen o nový plně digitální přístrojový displej s úhlopříčkou 12,3". Uspořádání a nápadnost měřičů a informací se mění podle zvoleného jízdního režimu a lze je přizpůsobit. Barevný head-up displej vám pomůže se soustředit při řízení přímo na čelní sklo, což vám umožní kontrolovat navigaci, bezpečnostní prvky, informace a nastavení zvuku, aniž byste spustili oči ze silnice.

1 Funkce startování motoru chytrého digitálního klíče nebude fungovat, pokud je vaše vozidlo vybaveno dalším imobilizérem a klíč imobilizéru není uvnitř vozidla.