1. Business
  2. Lexus Business Plus
FIRMY

JAK FUNGUJE LEXUS BUSINESS PLUS

VÝHODY NABÍDKY LEXUS BUSINESS PLUS

 
Vaše podnikání je pro nás prioritou. Vytvořili jsme proto program nabízející pohodlí, flexibilitu a bezstarostný průběh. Máme pokryto absolutně vše – od služeb na míru zákazníkovi přes asistenční službu až po rychlou údržbu a servis.
01

ŠPIČKOVÉ ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY

Bude vám přidělen vlastní obchodní konzultant, který vám bude nápomocen po celý proces nákupu. Můžete se těšit na exkluzivní pozvánky a prezentace modelů v předpremiéře. S nápaditými technologiemi se budete moci detailně seznámit v rámci 48hodinové testovací jízdy. Jelikož každý zákazník Lexus má jedinečné požadavky, k vašemu obchodnímu případu přidělíme vyhrazeného servisního poradce. Ten bude koordinovat všechny aspekty údržby vašeho vozu Lexus a nabídne vám speciální sazbu na náhradní díly, příslušenství a další produkty.
02

POZNEJTE, CO ZNAMENÁ POHOSTINNOST ‚OMOTENASHI‘

V případě údržby vozidla zaručujeme, že váš Lexus budete mít opět k dispozici maximálně do 2 hodin od chvíle, kdy se dostavíte na domluvený termín. Zatímco se mechanici věnují vašemu vozidlu Lexus, můžete si odpočinout v pohodlném salonku s občerstvením a Wi-Fi. Vzhledem k aktivním připomínkám údržby a on-line objednávání termínů u prodejců Lexus je servisování vozidla naprosto hladkou záležitostí. Díky bezplatnému ručnímu vyčištění interiéru a exteriéru v rámci komplexní kontroly hybridního pohonu v kterémkoli z našich servisních center bude váš Lexus vypadat i působit stále jako nový.
03

ZÁKAZNÍK VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

V případě nehody na cestě je vám asistenční služba k dispozici 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Pokud by navíc v případě poruchy bylo nutné váš vůz odtáhnout bez možnosti opravit vozidlo ten samý den, dostanete náhradní automobil na dobu až pěti dnů. Toto období lze v případě potřeby (v závislosti na rozsahu pojistky LEA+) prodloužit o dalších pět dnů.

PROČ ZVOLIT HYBRID PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

VÝHODA LEXUS

 
Špičkové řemeslné zpracování nespočívá jen v dokonalé úpravě povrchů: tvoří jádro našeho přístupu ke špičkové kvalitě. Ruku v ruce s tím jde náš příslib dostát zásadám pohostinnosti ‚Omotenashi‘, kdy předvídáme veškeré vaše potřeby a usilujeme o naprosto bezproblémové cestování. Toto se týká i našeho přístupu k bezpečnosti. Vyvinuli jsme pokrokové technologie předcházející nehodám pro vaše bezstarostné cestování.