1. Business
  2. Lexus Business Plus

JAK FUNGUJE LEXUS BUSINESS PLUS

LEXUS BUSINESS PLUS

VÝHODY NABÍDKY LEXUS BUSINESS PLUS

 
Vaše podnikání je pro nás prioritou. Vytvořili jsme proto program nabízející pohodlí, flexibilitu a bezstarostný průběh. Máme pokryto absolutně vše – od služeb na míru zákazníkovi přes asistenční službu až po rychlou údržbu a servis.
01

ŠPIČKOVÉ ZÁKAZNICKÉ SLUŽBY

Bude vám přidělen vlastní obchodní konzultant, který vám bude nápomocen po celý proces nákupu. Můžete se těšit na exkluzivní pozvánky a prezentace modelů v předpremiéře. S nápaditými technologiemi se budete moci detailně seznámit v rámci 48hodinové testovací jízdy. Jelikož každý zákazník Lexus má jedinečné požadavky, k vašemu obchodnímu případu přidělíme vyhrazeného servisního poradce. Ten bude koordinovat všechny aspekty údržby vašeho vozu Lexus a nabídne vám speciální sazbu na náhradní díly, příslušenství a další produkty.
02

POZNEJTE, CO ZNAMENÁ POHOSTINNOST ‚OMOTENASHI‘

V případě údržby vozidla zaručujeme, že váš Lexus budete mít opět k dispozici maximálně do 2 hodin od chvíle, kdy se dostavíte na domluvený termín. Zatímco se mechanici věnují vašemu vozidlu Lexus, můžete si odpočinout v pohodlném salonku s občerstvením a Wi-Fi. Vzhledem k aktivním připomínkám údržby a on-line objednávání termínů u prodejců Lexus je servisování vozidla naprosto hladkou záležitostí. Díky bezplatnému ručnímu vyčištění interiéru a exteriéru v rámci komplexní kontroly hybridního pohonu v kterémkoli z našich servisních center bude váš Lexus vypadat i působit stále jako nový.
03

ZÁKAZNÍK VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ

V případě nehody na cestě je vám asistenční služba k dispozici 24 hodin denně, 365 dnů v roce. Pokud by navíc v případě poruchy bylo nutné váš vůz odtáhnout bez možnosti opravit vozidlo ten samý den, dostanete náhradní automobil na dobu až pěti dnů. Toto období lze v případě potřeby (v závislosti na rozsahu pojistky LEA+) prodloužit o dalších pět dnů.

PROČ ZVOLIT HYBRID PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

VÝHODA LEXUS

 
Špičkové řemeslné zpracování nespočívá jen v dokonalé úpravě povrchů: tvoří jádro našeho přístupu ke špičkové kvalitě. Ruku v ruce s tím jde náš příslib dostát zásadám pohostinnosti ‚Omotenashi‘, kdy předvídáme veškeré vaše potřeby a usilujeme o naprosto bezproblémové cestování. Toto se týká i našeho přístupu k bezpečnosti. Vyvinuli jsme pokrokové technologie předcházející nehodám pro vaše bezstarostné cestování.