1. Business
  2. Hybrid for Business
FIRMY

HYBRIDNÍ VOZIDLA PRO FIRMY

Hybridní technologie Lexus – chytrá cesta k vyřešení vozového parku. Od roku 2004, kdy jsme uvedli celosvětově první luxusní hybridní automobil RX 400h, jsme prodali již přes milion hybridních vozidel.

VÝHODY HYBRIDNÍHO POHONU S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

 

Hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením používá výkonný zážehový motor, jenž během jízdy hladce spolupracuje s jedním nebo více elektromotory. Hybridní pohon Lexus s autonomním dobíjením, nyní již ve čtvrté generaci, představuje průběžně zdokonalované, skvěle promyšlené a flexibilní hnací ústrojí.

Energii získávanou během jízdy a brzdění používá k dobíjení hybridní baterie. Lexus disponuje vůbec nejširší nabídkou hybridních vozidel s autonomním dobíjením – nyní zahrnující devět různých modelů pro veškeré vaše požadavky na složení vozového parku.

Spalovací motor hladce spolupracuje s jedním či více elektromotory. Uhlazený, tichý a bezemisní elektromotor hladce spolupracuje se zážehovým motorem.

Hospodárnější než klasické benzínové motory s možností pohybovat se čistě na elektřinu bez nutnosti kdykoli zapojovat vozidlo do zásuvky.

Pro požitek ze zcela hladké jízdy. Nabízí stejné výhody jako elektromobil, ale bez obav z krátkého dojezdu. Rychlejší řazení, precizní kontrola, agilní jízda a úchvatné vlastnosti desetistupňového ústrojí (platí pro vybrané modely). K naší beztak výjimečné převodovce si nyní ještě přidejte precizně odladěné čtyřstupňové ústrojí.

Podstatně nižší emise oxidů dusíku i pevných částic než naftová vozidla a schopnost ujet větší vzdálenost s menším množstvím paliva. Na hybridní vozy Lexus se nevztahují zákazy vjezdu do center měst kvůli emisním restrikcím. Řada místních samospráv nabízí hybridním vozidlům parkování zdarma nebo za snížené sazby.

Obecně celkově nižší náklady na pořízení, vlastnictví a provoz než v případě srovnatelných naftových vozidel. Hybridní vozy Lexus s autonomním dobíjením nabízejí nízké servisní náklady a nízké opotřebení brzd i pneumatik. Výrazně nižší náklady na náhradní díly vzhledem k absenci spojky, rozvodového řemene, startéru, alternátoru atd.
01

DVA ZDROJE HNACÍ SÍLY

Uhlazený, tichý a bezemisní elektromotor hladce spolupracuje se zážehovým motorem. Energii získávanou během jízdy a brzdění používá k dobíjení hybridní baterie. Rychlejší řazení, precizní kontrola, agilní jízda a úchvatné vlastnosti desetistupňového ústrojí (platí pro vybrané modely). K naší beztak výjimečné převodovce si nyní ještě přidejte precizně odladěné čtyřstupňové ústrojí.
02

ČISTÝ A HOSPODÁRNÝ

Nabízí stejné výhody jako elektromobil, ale bez obav z krátkého dojezdu. Hybridní vozy Lexus s autonomním dobíjením jsou hospodárnější než modely s konvenčním benzínovým pohonem a umožňují i jízdu čistě na elektřinu bez nutnosti zapojovat vozidlo do zásuvky. Vykazují podstatně nižší emise oxidů dusíku i pevných částic než naftová vozidla a ujedou větší vzdálenost s menším množstvím paliva.
03

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Obecně celkově nižší náklady na pořízení, vlastnictví a provoz než v případě srovnatelných naftových vozidel. Hybridní vozy Lexus s autonomním dobíjením nabízejí nízké servisní náklady a nízké opotřebení brzd i pneumatik. Vzhledem k absenci např. spojky, rozvodového řemene, startéru nebo alternátoru jsou zde výrazně nižší náklady na náhradní díly. Neplatí žádná omezení v otázkách mobility a řada místních samospráv nabízí hybridním vozidlům parkování zdarma nebo za snížené sazby. Lexus disponuje vůbec nejširší nabídkou hybridních vozidel s autonomním dobíjením – nyní zahrnující devět různých modelů pro veškeré vaše požadavky na složení vozového parku.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?sortOrder=modelName&fuelType=h_1