1. Business
  2. Finance & insurance
  3. AUTOPOJIŠTĚNÍ
FIRMY

AUTOPOJIŠTĚNÍ

NAŠE PRODUKTY AUTOPOJIŠTĚNÍ, NAVRŽENÉ V SOULADU S KONKRÉTNÍMI POTŘEBAMI MAJITELŮ VOZŮ LEXUS, OCHRÁNÍ VAŠI INVESTICI A POTENCIÁLNĚ UŠETŘÍ DALŠÍ VÝDAJE.


AUTOPOJIŠTĚNÍ

Naše autopojištění poskytuje komplexní ochranu přesně pro váš vůz Lexus i vás samotné. 

PŘEHLED


Prostřednictvím pojistky navržené speciálně pro majitele vozů Lexus nabízíme kvalitní a ucelenou ochranu vašeho vozu Lexus i vás samotných. Vždy se můžete spolehnout na to, že naši zkušení technici uvedou váš vůz Lexus do stejného stavu jako před nehodou, a to výhradně za použití originálních dílů Lexus.

Autopojištění Lexus obsahuje celou řadu položek, které méně komplexní pojistky standardně neobsahují. Takže ať již jste majitelem kompaktního vozu, kupé, SUV, sedanu nebo hybridu, vždy oceníte ochranu vaší cenné investice od pojistných specialistů, kteří váš Lexus znají do posledního detailu.

VÝHODY

Volba autopojištění Lexus přináší řadu výhod. Například se postaráme o vaši mobilitu a poskytneme vám náhradní vůz po celou dobu opravy vašeho vozidla. Narazí-li do vás řidič bez zákonného pojištění, nepřijdete o žádné bonusy za bezeškodní průběh a ani nebudete muset platit nic navíc. Pro země EU navíc bezplatně nabízíme komplexní pojistné krytí po dobu až tří dnů – za příplatek je možné jej prodloužit až na 180 dnů.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

NEJLEPŠÍ V DANÉ TŘÍDĚ

Stručně řečeno, za tuto cenu nenajdete pro svůj Lexus žádnou lepší nebo komplexnější pojistku. Zahrnuje bonus za bezeškodní průběh pro řidiče jmenovitě uvedené ve vaší pojistce v případě uzavření jejich pojistky u nás.

NEUSTÁLE K DISPOZICI

Náš přátelský tým pro pojistné události je vám k dispozici 24 hodin denně, a je tak připraven začít váš problém okamžitě řešit. Dovoláte se lidem, kteří váš Lexus znají do posledního detailu, a na jejichž rady ohledně dalšího postupu se tak můžete plně spolehnout.

ŽÁDNÉ NAPODOBENINY

Zapomeňte na nekvalitní opravy – máte-li od nás autopojištění, autorizovaní opravci Lexus budou k opravě používat výhradně originální díly Lexus. Můžete se spolehnout, že váš vůz poběží stejně hladce jako před nehodou.