1. Owners
 2. Connected Services & Multimedia
 3. Lexus link
MAJITELÉ

LEXUS LINK

Spojte se s budoucností přes mobilní aplikaci Lexus Link, zahrnující spoustu služeb pro úsporu času, peněz i starostí.

CO JE TO LEXUS LINK?

 

Lexus Link promění váš Lexus v propojené vozidlo. Tato nová mobilní aplikace zpřístupňuje celou řadu služeb, jako např. Najdi moje vozidlo, pokyny na poslední úsek cesty, plánování tras nebo elektronické připomínání údržby. Můžete ihned snadno začít. Zaregistrujte se na stránkách Můj Lexus, stáhněte si aplikaci a můžete začít zkoumat nabízené možnosti. Lexus Link je aktuálně k dispozici pouze pro vybrané modely od roku 2019.

 •  

  ODESLAT CÍL

  Snadno si naplánujte trasu ještě před vyjetím či přímo na cestách a vyrazte bez zbytečných komplikací. Aplikace Lexus Link odešle cíl cesty přímo do navigačního systému Lexus.

   

  NAJDI MOJE VOZIDLO

  Svůj vůz Lexus snadno najdete i na těch největších parkovištích. Lexus Link pomáhá najít vozidlo nebo sdílet jeho přesnou polohu se všemi, kteří ji potřebují znát.

   

  ÚDAJE O SPOTŘEBĚ A JÍZDNÍM STYLU

  Zde se dozvíte, jak efektivně využíváte hybridní pohon, kolik času jízdy trávíte v elektrickém režimu, jakou máte dlouhodobou spotřebu a mnoho dalších užitečných informací.

   

  DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ KLIMATIZACE A ODMRAZOVÁNÍ SKEL 

  Tato funkce umožňuje ovládat klimatizaci a odmrazování čelního skla vašeho UX 300e z pohodlí domácnosti či kanceláře. Kromě toho můžete klimatizaci nastavit na plánovaný čas odjezdu, a zajistit tak optimální vnitřní klima po příchodu k vozidlu. Za chladných dnů můžete též na dálku aktivovat odmrazování skla.

  *K dispozici pouze pro UX 300e

   

  VYHLEDÁVÁNÍ NABÍJECÍCH STANIC

  Tato funkce, která je pro všechny majitele elektromobilů zcela zásadní, pomáhá rychle najít nabíjecí stanice po celé Evropě. Jakmile dorazíte k jakékoli nabíjecí stanici, jednoduše se před nabíjením identifikujete pomocí aplikace, karty RFID nebo mobilní aplikace Lexus Link. Pro větší přehlednost pak majitel každý měsíc obdrží souhrnné vyúčtování služeb nabíjení.

  *K dispozici pouze pro UX 300e

 •  

  OD AUTA AŽ KE DVEŘÍM

  Jdete poslední úsek pěšky? Jednoduše si do mobilní aplikace přeneste pokyny z palubní navigace, aby vás na posledním úseku cesty nic nepřekvapilo.

   

  ANALÝZA JÍZD

  Seznamte se detailněji se záznamy tras. Lexus Link nabízí data umožňující vyhodnotit vaše záznamy a způsob řízení např. na základě rychlosti, zrychlování, brzdění a ujeté vzdálenosti.

   

  NABÍJENÍ NA DÁLKU

  Pomocí aplikace Lexus Link na mobilním telefonu zkontrolujete na dálku úroveň nabití i dojezd vašeho vozu UX 300e, abyste mohli rozhodnout, zda není nutné baterii dobít. Při nabíjení doma také můžete z pohodlí obývacího pokoje sledovat, kdy bude vozidlo plně nabité. Dokonce můžete nastavit časovač, aby nabíjení skončilo před plánovaným časem odjezdu. 

   

  ROZŠÍŘENÁ KONEKTIVITA PRO ŽIVOT VE MĚSTĚ

  Platforma Lexus Link vedle úloh týkajících se elektromobilu pomáhá zajistit řádný servis vašeho vozu UX 300e nebo používat funkci „Odeslat do auta“, kdy si v pohodlí naplánujete trasu na dovolenou či služební cestu a následně ji přepošlete do svého vozidla. A zatímco funkce „Od auta až ke dveřím“ vás po zaparkování navede až do cíle cesty – pěšky či veřejnou dopravou – funkce „Najdi moje vozidlo“ pomáhá s nalezením UX 300e při cestě nazpátek. A konečně je zde i „Analýza jízd“ pro vyhodnocování parametrů jízd a označování služebních cest.

  *K dispozici pouze pro UX 300e

 • ONLINE OBJEDNÁVKA SERVISU

  Usnadněte si údržbu. Na příští servisní prohlídku se kdykoli snadno objednáte několika klepnutími v aplikaci Lexus Link.

  POJIŠTĚNÍ NA ZÁKLADĚ POUŽÍVÁNÍ

  Majitelé vozů Lexus se tradičně těší mimořádné kvalitě zákaznických služeb. Jsme si vědomi vašich extrémně vysokých očekávání – proto jste se ostatně rozhodli pro značku Lexus.

 • PŘIPOMÍNÁNÍ SERVISU

  Díky připomínání servisních prohlídek podle skutečně najetých kilometrů již nikdy nepřekročíte servisní interval. Udržujte svůj vůz stále v optimální kondici.

  PŘIPOJENÍ PŘES Wi-Fi

  Připojte k palubní Wi-Fi až 10 zařízení a sledujte spotřebu dat v mobilní aplikaci.

  NEHODOVÝ ASISTENT

  Nehodový asistent v závislosti na závažnosti nehody informuje zvolené tísňové kontakty.

MODELOVÁ ŘADA

Lexus Link je aktuálně k dispozici pouze pro vybrané modely od roku 2019. Seznamte se s modelovou řadou a zjistěte, která varianta nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu.