1. Owners
  2. Maintenance
  3. Multimedia Software Upgrade

VÍCE KONEKTIVITY, VÍCE POHODLÍ

 

Již je k dispozici aktualizace softwaru multimédií pro modely Lexus ES, UX a NX vyrobené v období 2017 až 2019. Vylepšete konektivitu díky integraci chytrých telefonů přes Apple CarPlayTM* a Android AutoTM*. Prostřednictvím displeje multimediální soustavy svého vozu tak můžete bezpečně a pohodlně používat bezpočet funkcí, jako např. telefonování, SMS, WhatsApp, navigaci a hudební aplikace.

* Ohledně softwarových aktualizací multimediálního zařízení se obracejte na místního prodejce Lexus (nebo přidruženou společnost).

Dostupnost technologií Apple CarPlayTM a Android AutoTM může záviset na konkrétní zemi.

POHODLNÉ HLASOVÉ OVLÁDÁNÍ

Uvolněte se, nechte ruce na volantu a ovládejte chytrý telefon svým hlasem, zatímco se plně soustředíte na řízení. Aktualizace systému multimédií* umožňuje používat Siri® na telefonu iPhone®, resp. Asistent Google® na chytrých telefonech s operačním systémem Android. Zadávejte pokyny navigace, telefonujte nebo odesílejte a přijímejte zprávy v pohodlí a bezpečí. 

ZÁBAVA NA KAŽDÉ CESTĚ

Technologie Apple CarPlayTM a Android AutoTM nabízejí pohodlný přístup k vašim oblíbeným kompatibilním aplikacím na displeji multimediálního systému. Potěšte se playlisty podle aktuální nálady z aplikací Spotify® nebo Pandora®. Diktujte a odesílejte SMS či další zprávy prostřednictvím WhatsAppTM, nebo si vyberte poslech svého oblíbeného podcastu.

INTUITIVNÍ NAVIGACE

Vždy snadno do cíle. Apple CarPlayTM a Android AutoTM přenese vámi naplánovanou trasu na palubní displej multimediální soustavy – včetně integrovaného hlasového ovládání. Je podporována i navigace prostřednictvím Map Google nebo WazeTM. Dále jsou k dispozici online aktualizace, abyste vždy měli ty nejnovější mapové podklady.

Apple, iPhone, Apple CarPlayTM a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.
Android, Android Auto
TM, Google Maps, Google Assistant a Waze jsou registrované ochranné známky společnosti Google LLC.
Spotify je registrovaná ochranná známka společnosti Spotify AB.
WhatsApp je registrovaná ochranná známka společnosti WhatsApp Inc.
Pandora je registrovaná ochranná známka společnosti Pandora Media LLC.