1. Discover Lexus
  2. Concept cars
OBJEVTE LEXUS

KONCEPČNÍ VOZY

Naše výrazné a smělé koncepční modely jsou tím, co žene značku Lexus kupředu. Pohání nás na cestě k budoucnosti, s nepředvídatelnou energií, která z nich vyzařuje. A díky nim se i zdánlivě nemožné stává realitou.

ZA HRANICEMI OBZORU

I do budoucna jsme plně oddáni automobilům, které jsou velkým zdrojem naší inspirace. Budoucnost značky Lexus zkoumáme prostřednictvím našich smělých koncepčních vozů. Koncepty LF-FC, LF-SA a UX jsou navýsost smělé a výrazné. Při odhalení na světových autosalonech vždy budí zájem a zrychlí tep všech automobilových nadšenců.

LF-30 ELECTRIFIED

Lexus představuje svoji vizi elektrifikace. Odhalte LF-30 ELECTRIFIED.

LF-1 LIMITLESS

Odhalte novou vlajkovou loďměstského SUV Lexus LF-1 Limitless.

UX

Koncepční model UX Concept vznikl v evropském vývojovém centru designu automobilky Lexus. Od počátku byl navrhován tak, aby naplnil potřeby a touhy progresivně smýšlejících řidičů ve městech, toužících po nepřetržité konektivitě, kterou již považují za samozřejmost.

LF-FC

Koncepční vůz LF-FC, navržený s cílem probouzet úžas, je vyjádřením stále se měnícího pojetí luxusu a našeho zasazení posouvat budoucí vize do současnosti, abyste si je mohli naplno vychutnat již dnes.

LF-SA

Smělý. Neočekávaný. Smyslný. Stvořený pro město. Každý aspekt konceptu LF-SA vstupuje do nových teritorií, od kompaktního a agilního exteriéru až po překvapivě prostorný interiér.

SVĚTOVÁ PREMIÉRA LF-Z ELECTRIFIED. PŘICHÁZÍ NOVÁ ÉRA ZNAČKY LEXUS

Celosvětová online premiéra koncepčního vozu LF-Z Electrified předznamenává začátek další vývojové éry značky Lexus. Vůz prezentuje jízdní schopnosti, design a technologie, které Lexus hodlá uvést do roku 2025.