1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
OBJEVTE LEXUS

PRÉMIOVÁ VÝBAVA

Každý vůz Lexus je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jejichž realizace klade maximální důraz na kvalitu. Snažíme se neustále zlepšovat všechny aspekty požitku z jízdy.

VÝJIMEČNÉ TECHNOLOGIE JIŽ VE STANDARDU

Všechna naše vozidla, bez ohledu na modelovou řadu, nabízejí nejnovější a nejvyspělejší inovace. Technologie nejvyšší úrovně jsou vám k dispozici, připraveny zajistit nejvyšší požitek z jízdy. Technologie a luxus jdou ruku v ruce a jsou neodmyslitelnou součástí všeho, co děláme – od špičkových interiérů až po inteligentní a intuitivní bezpečnostní systémy, jako je LSS+.

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI

Řada z těch nejlepších prvků výbavy je již ve standardu, nicméně můžete si vybírat i z dalších nejnovějších systémů, zahrnujících prvky palubní zábavy, klimatizace či bezpečnosti. A výsledek? Kultivované cestování, ať již se vydáte kamkoli.

Za volantem je vše ve vašich rukou. Chcete-li změnit nebo vylepšit prostředí podle momentální nálady, stačí stisknout tlačítko na přístrojové desce.

AKUSTIKA DOVEDENÁ K DOKONALOSTI

V partnerské spolupráci se zvukovým specialistou Mark Levinson® vyvíjíme zakázková řešení ozvučení, která posouvají standardy palubní zábavy na zcela novou úroveň.

Odborníci z firmy Mark Levinson® se aktivně zapojují do všech kroků vývojového procesu. Přikládají ruku k dílu již v době, kdy teprve vzniká koncept nového vozidla, aby zajistili, že interiér bude přesně odladěn v zájmu optimální akustiky. Rozmístění a kalibrace reproduktorů se vždy nastavuje přesně pro daný typ kabiny.

Absolutní čistota zvuku

Lexus a Mark Levinson® společně usilují o dokonalou akustiku kabiny. Naše zasazení nezná hranic, a tak jsme použili technologii, která vylepšuje kvalitu digitálně komprimovaného zvuku.

Náš systém Harman Clari-Fi® pomocí několika algoritmů v reálném čase analyzuje audio signál a doplňuje ztracené tóny digitálního záznamu s cílem dosáhnout co nejvyšší kvality reprodukovaného zvuku. Jakmile si jednou zvyknete na poslech hudby ve vozech Lexus, patrně již nikdy nebudete chtít nic jiného.

PRO JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ ATMOSFÉRU

Atmosféru v kabině možná nevidíme, ale přesto na ní záleží. Pro nás je atmosféra velmi důležitá – dokonce natolik, že jsme zde uplatnili naši proslulou technologii Nanoe®, která sleduje kvalitu vzduchu v kabině na mikroskopické úrovni a podle potřeby ji upravuje. Tato inovace, zdaleka překračující schopnosti běžné klimatizace, zaručuje vrcholné pohodlí za všech okolností.

Abyste do cíle dorazili svěží

Naše propracovaná technologie Nanoe® neslouží pouze k čištění vzduchu. Jejím cílem je též zajišťovat ideální vlhkost.

Technologie Nanoe® oproti jiným systémům, které způsobující vysoušení pokožky a očí, dovoluje dorazit do cíle cesty svěží a s příjemným pocitem po celou dobu jízdy.

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

Představte si vůz, který má smysly – podobně jako vy, ale ještě citlivější. Díky našemu bezpečnostnímu systému LSS+ si to již nemusíte pouze představovat. Systém zahrnující celou řadu funkcí zcela intuitivně a inteligentně rozšiřuje lidské smyslové schopnosti, abyste mohli cestovat bez zbytečného stresu a s jistotou za volantem. Ve zbrusu novém LS je tato technologie dovedena ještě dále s poukazem na budoucí inovace Lexus na poli bezpečnosti.

Inteligentní podpora

Vozidla Lexus se neustále vyvíjejí a stále lépe vnímají své okolí. Vidí několik kroků dopředu, zabraňují nehodám a chrání nejen posádku, ale i chodce.

Kontrola však stále zůstává ve vašich rukou. Naše bezpečnostní systémy zakročí a nabízí pomoc pouze ve chvílích, kdy je to zapotřebí. Ve zbývajícím čase jsou zcela diskrétní, ale neustále ve střehu, kdy neviditelně a neúnavně pracují pro vaši bezpečnost a jistotu za volantem.

 

TECHNOLOGICKÁ VÝBAVA

Vozidla Lexus se chlubí těmi nejlepšími technologiemi. Bez ohledu na to, který vůz si vyberete, vždy budete mít k dispozici pokrokové vlastnosti a funkce, navržené s cílem zprostředkovat vám to nejpohodlnější, nejpříjemnější a nejbezpečnější cestování. Řada prvků je již součástí základní výbavy a k dispozici je též široká škála prvků výbavy na přání. Vrcholná specifikace na vás již čeká.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?fuelType=1%2Ch_1%2Cplugin