1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification

PRÉMIOVÁ VÝBAVA

Každý vůz Lexus je vybaven nejmodernějšími technologiemi, jejichž realizace klade maximální důraz na kvalitu. Snažíme se neustále zlepšovat všechny aspekty požitku z jízdy.

VÝJIMEČNÉ TECHNOLOGIE JIŽ VE STANDARDU

Všechna naše vozidla, bez ohledu na modelovou řadu, nabízejí nejnovější a nejvyspělejší inovace. Technologie nejvyšší úrovně jsou vám k dispozici, připraveny zajistit nejvyšší požitek z jízdy. Technologie a luxus jdou ruku v ruce a jsou neodmyslitelnou součástí všeho, co děláme – od špičkových interiérů až po inteligentní a intuitivní bezpečnostní systémy, jako je LSS+.

ROZŠÍŘENÉ MOŽNOSTI

Řada z těch nejlepších prvků výbavy je již ve standardu, nicméně můžete si vybírat i z dalších nejnovějších systémů, zahrnujících prvky palubní zábavy, klimatizace či bezpečnosti. A výsledek? Kultivované cestování, ať již se vydáte kamkoli.

Za volantem je vše ve vašich rukou. Chcete-li změnit nebo vylepšit prostředí podle momentální nálady, stačí stisknout tlačítko na přístrojové desce.

AKUSTIKA DOVEDENÁ K DOKONALOSTI

V partnerské spolupráci se zvukovým specialistou Mark Levinson® vyvíjíme zakázková řešení ozvučení, která posouvají standardy palubní zábavy na zcela novou úroveň.

Odborníci z firmy Mark Levinson® se aktivně zapojují do všech kroků vývojového procesu. Přikládají ruku k dílu již v době, kdy teprve vzniká koncept nového vozidla, aby zajistili, že interiér bude přesně odladěn v zájmu optimální akustiky. Rozmístění a kalibrace reproduktorů se vždy nastavuje přesně pro daný typ kabiny.

Absolutní čistota zvuku

Lexus a Mark Levinson® společně usilují o dokonalou akustiku kabiny. Naše zasazení nezná hranic, a tak jsme použili technologii, která vylepšuje kvalitu digitálně komprimovaného zvuku.

Náš systém Harman Clari-Fi® pomocí několika algoritmů v reálném čase analyzuje audio signál a doplňuje ztracené tóny digitálního záznamu s cílem dosáhnout co nejvyšší kvality reprodukovaného zvuku. Jakmile si jednou zvyknete na poslech hudby ve vozech Lexus, patrně již nikdy nebudete chtít nic jiného.

PRO JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ ATMOSFÉRU

Atmosféru v kabině možná nevidíme, ale přesto na ní záleží. Pro nás je atmosféra velmi důležitá – dokonce natolik, že jsme zde uplatnili naši proslulou technologii Nanoe®, která sleduje kvalitu vzduchu v kabině na mikroskopické úrovni a podle potřeby ji upravuje. Tato inovace, zdaleka překračující schopnosti běžné klimatizace, zaručuje vrcholné pohodlí za všech okolností.

Abyste do cíle dorazili svěží

Naše propracovaná technologie Nanoe® neslouží pouze k čištění vzduchu. Jejím cílem je též zajišťovat ideální vlhkost.

Technologie Nanoe® oproti jiným systémům, které způsobující vysoušení pokožky a očí, dovoluje dorazit do cíle cesty svěží a s příjemným pocitem po celou dobu jízdy.

AKTIVNÍ BEZPEČNOST

Představte si vůz, který má smysly – podobně jako vy, ale ještě citlivější. Díky našemu bezpečnostnímu systému LSS+ si to již nemusíte pouze představovat. Systém zahrnující celou řadu funkcí zcela intuitivně a inteligentně rozšiřuje lidské smyslové schopnosti, abyste mohli cestovat bez zbytečného stresu a s jistotou za volantem. Ve zbrusu novém LS je tato technologie dovedena ještě dále s poukazem na budoucí inovace Lexus na poli bezpečnosti.

Inteligentní podpora

Vozidla Lexus se neustále vyvíjejí a stále lépe vnímají své okolí. Vidí několik kroků dopředu, zabraňují nehodám a chrání nejen posádku, ale i chodce.

Kontrola však stále zůstává ve vašich rukou. Naše bezpečnostní systémy zakročí a nabízí pomoc pouze ve chvílích, kdy je to zapotřebí. Ve zbývajícím čase jsou zcela diskrétní, ale neustále ve střehu, kdy neviditelně a neúnavně pracují pro vaši bezpečnost a jistotu za volantem.

 

TECHNOLOGICKÁ VÝBAVA

Vozidla Lexus se chlubí těmi nejlepšími technologiemi. Bez ohledu na to, který vůz si vyberete, vždy budete mít k dispozici pokrokové vlastnosti a funkce, navržené s cílem zprostředkovat vám to nejpohodlnější, nejpříjemnější a nejbezpečnější cestování. Řada prvků je již součástí základní výbavy a k dispozici je též široká škála prvků výbavy na přání. Vrcholná specifikace na vás již čeká.

ES
ES Eleganace
Od 1 366 000 Kč
LS
LS ELEGANCE 4dvéřový
Od 2 900 000 Kč
UX
UX Eleganace
Od 970 000 Kč
RX
RX Comfort
Od 1 790 000 Kč
NX
NX Comfort
Od 1 340 000 Kč
LC
LC Luxury 500 Kupé
Od 2 790 000 Kč
LC CV
LC CV LUXURY Convertible
Od 3 090 000 Kč
RCF
RCF LUXURY Kupé, 2 dvéřové
Od 2 599 000 Kč

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/cz/cs?fuelType=1%2Ch_1%2Cplugin