1. primatorky
LEXUS A 109. PRIMÁTORKY

NABITÝ EMOCEMI. JEDINEČNÝ DYNAMIKOU.

3.-5.6. 2022 RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ

TRADICE, ELEGANCE, SÍLA

 

To jsou hodnoty, které spojují Lexus a tradiční veslařské závody Primátorky. Hlavní hvězdou závodů bude nová generace rodinného SUV modelu Lexus NX, který bude jako první vůz v historii značky dostupný nejen ve full-hybridní, ale také v ještě dynamičtější plug-in hybridní verzi. Již zmíněná plug-in hybridní verze Lexus NX 450h+ a další vybrané modely budou připraveny odstartovat 109. Primátorky na pražské Náplavce.

PROGRAM 109. PRIMÁTOREK

Po celou dobu programu bude připravena tradiční Lexus zóna, kde bude možné si prohlédnout nejnovější modely vozů Lexus. Přijďte se svézt na vlně luxusu přímo na pražskou náplavku.

LEXUS OFICIÁLNÍM VOZEM PRIMÁTOREK JIŽ POPÁTÉ

Lexus a 109. primátorky.

Lexus je již pátým rokem hlavním partnerem tradičního veslařského závodu Primátorky. Přijďte si prohlédnout první plug-in hybridní model Lexus NX 450h+ o víkendu 3. a 5. června na Rašínovo nábřeží, kde bude opět stát oblíbená Lexus zóna, kde si již zmíněný Lexus NX 450h+ a další vybrané vozy Lexus můžete vyzkoušet.

NAŠI AMBASADOŘI BUDOU S VÁMI NA JEDNÉ LODI

 

Součástí doprovodného programu soubojů na Vltavě bude oblíbená Lexus zóna společně s přehlídkou elegantních vozů Lexus. Kde se kromě prohlídky vozů můžete těšit na Signature dish šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha a další ambasadory: akrobatického pilota Petra Kopfsteina, herečku Terezu Rambu nebo módního návrháře Jana Černého.

PODÍVEJTE SE, JAK SI NÁVŠTĚVNÍCI UŽILI AKCI MINULÝ ROK