2018 lexus ct 200h hero

CT – HYBRID S AUTONOMNÍM DOBÍJENÍM

ŘEKNĚTE ANO ŽIVOTU VE MĚSTĚ

Dynamický pětidveřový kompaktní hybrid prémiové třídy, dokonale přizpůsobený životu ve městě.

SEZNAMTE SE S MODELEM CT

Náš pětidveřový kompaktní model v modernizovaném provedení 2018 spojuje propracovaný metro vzhled s jedinečným řemeslným zpracováním a nejvyspělejšími technologiemi Lexus. Vychutnejte si exkluzivní luxus prostřednictvím bezchybně zpracované kůže, nádherně prokreslených dřevěných dekorů nebo dokonalého laku. CT 200h nabízí mimořádné jízdní pohodlí a hospodárnost hybridního pohonu. V prakticky bezhlučném režimu EV (elektromobil) vůz nespotřebovává žádné palivo, neprodukuje řádné emise, a protože jde o hybridní Lexus s autonomním dobíjením, nikdy nevyžaduje dobíjení ze zásuvky.

    2018 lexus ct 200h my18 key features
 • Technologie plně hybridního pohonu

  Technologický průkopník Lexus CT spojuje výkon benzínového motoru s elektrickým pohonem ve prospěch jízdního pohodlí a agility, společně s nižšími emisemi a nižší spotřebou paliva. Díky hybridnímu pohonu Lexus s autonomním dobíjením máte vždy dost energie a jste připraveni vyrazit na cestu.

 • Modernizovaný smělý vzhled

  Předveďte se ve městě se svým CT 200h a jeho markantní maskou chladiče, LED světly a atletickým ztvárněním zadních partií. Přizpůsobte si vzhled vozu některým z nových podmanivých odstínů nebo dvoubarevným interiérem.

 • Omotenashi – nejlepší tradice japonské pohostinnosti

  V CT se vždy budete cítit jako vítaný host – od vřelého sekvenčních osvětlení při nástupu do vozidla až po osobní nastavení v interiéru, přesně v duchu nejlepší tradice japonské pohostinnosti 'Omotenashi'. Exkluzivní řemeslné zpracování, abyste se cítili jako doma.

 • Řemeslné zpracování Takumi

  Nad výrobou každého vozu CT 200h dohlíží mistři výroby Lexus, tradičně označovaní 'Takumi', kteří dbají na to, aby každý vyrobený vůz CT splňoval naše proslulé kvalitativní standardy. Přinášejí svoji zručnost a dovednosti, nabyté desítkami let praktických zkušeností se zpracováním jedinečných povrchů a přesnou výrobou.

 • Lexus Safety System+

  Vychutnejte si propracovanější podporu a ještě snazší řízení s prvky aktivní bezpečnosti modelu CT: předkolizní bezpečnostní systém s funkcí rozpoznávání chodců; systém pro udržování vozidla v jízdním pruhu; automatické přepínání dálkových světel pro ještě snazší řízení v noci; systém rozpoznávání dopravních značek a adaptivní tempomat.

  Další informace o systému Lexus Safety System+

 • Provedení F SPORT

  Toužíte po sportovnějším charakteru? CT 200h F SPORT se pyšní ještě markantnější maskou chladiče ve tvaru vřetene, 17" litými koly F SPORT a dalšími exkluzivními prvky se zaměřením na styl. Dynamický vzhled vozu se inspiroval nejatraktivnějšími sportovními modely Lexus.

POZNEJTE LEXUS CT

CT 200h vyčnívá z davu coby nefalšovaný kompaktní vůz prémiové třídy, poháněný celosvětově nejvyspělejší hybridní technologií s autonomním dobíjením; přináší dokonalé spojení kvality, příkladného pohodlí a nejhospodárnějšího provozu, to vše v podobě pětidveřového hatchbacku.

POZNEJTE LEXUS CT

Výše znázorněný model neodpovídá řadě.

OSTATNÍ MODELY V NAŠÍ MODELOVÉ ŘADĚ